KMU 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:56:42 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 As irgi apie tai mastau, nors istojau i VU chemija, bet kitais metais jauciu vis tiek dar pabandysiu savo laime, na nebent chemija labai patiks. :D bet siaip man atrodo, kad galima stojime dalyvauti nenutraukus studiju sutarties, tad pabandzius nieko neprarasiu. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:57:29 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:58:43 | Nuoroda

Kai pamačiau, kokie šiemet praeinami balai, tai net pašiurpau. Kad patektum į kineziterapiją VF, reikėjo turėti 19,3 KB, kai tuo tarpu farmacijoje - 19,22. Aš visuomet maniau, kad kineziterapiją, ergoterapiją, visuomenės sveikatą ir pan. stojantieji rašo kaip atsarginį variantą, pasirodo, klydau. sanemis, kitąmet nebebandysi? O dėl VNF vietų, tai natūralu, kad nemažai į jas priima, juk visiems dabar pinigų trūksta, universitetams - irgi. :) Nors kai vakar buvau KMU ir pildžiau studijų sutartį, viena moteriškė iš priėmimo komisijos skambino kažkam ir buvo klausimas: ,,Kodėl jūs mums į odontologiją mokamą tiek prikvietėt?".

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:01:53 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:06:25 | Nuoroda
Svetelė rašė:

Kai pamačiau, kokie šiemet praeinami balai, tai net pašiurpau. Kad patektum į kineziterapiją VF, reikėjo turėti 19,3 KB, kai tuo tarpu farmacijoje - 19,22. Aš visuomet maniau, kad kineziterapiją, ergoterapiją, visuomenės sveikatą ir pan. stojantieji rašo kaip atsarginį variantą, pasirodo, klydau. sanemis, kitąmet nebebandysi? O dėl VNF vietų, tai natūralu, kad nemažai į jas priima, juk visiems dabar pinigų trūksta, universitetams - irgi. :) Nors kai vakar buvau KMU ir pildžiau studijų sutartį, viena moteriškė iš priėmimo komisijos skambino kažkam ir buvo klausimas: ,,Kodėl jūs mums į odontologiją mokamą tiek prikvietėt?".

 Suprantu, kad universitetams reikia studentu kurie moketu uz moksla. :) Gal as negraziai pasakysiu, bet man yra baisu, kai zmones su tokiais mazias balais sustojo i tokias specialybes, kurios reikalauja tikrai stipriu protiniu sugebejimu, bei uzsispirimo, atsakingumo moksluose... Aisku, is ju tarpo yra ir tokiu, kuriems tiesiog egzaminai nepasiseke, bet manau ir nemazai tokiu, kurie tingejo ir nenorejo uoliai mokytis...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:09:40 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

 Vadinas mes abu zadam taip pat daryti. :D Bet kai pagalvoju, kokia as buvau uztikrinta, kad nors i slauga istosiu, o dabar net juokas ima is to pasitikejimo savimi. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:18:41 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

 Vadinas mes abu zadam taip pat daryti. :D Bet kai pagalvoju, kokia as buvau uztikrinta, kad nors i slauga istosiu, o dabar net juokas ima is to pasitikejimo savimi. :D

 duok skype , likimo drauge :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:25:41 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

 Vadinas mes abu zadam taip pat daryti. :D Bet kai pagalvoju, kokia as buvau uztikrinta, kad nors i slauga istosiu, o dabar net juokas ima is to pasitikejimo savimi. :D

 duok skype , likimo drauge :D 

 drake691 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:35:20 | Nuoroda

kada varot dokų?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:39:21 | Nuoroda
moniss rašė:
kaizere rašė:

Sveiki, norejau paklausti busimi medikai ir kitu istojusiu ir seip nusivylusiu savo stojimais zmonemis :) ka patartumet daryti. Mano balas yra 19,16 iki medicinos pritruko lb mazai. tai va ar man bandyti i antra tura rasyti vf ar vnf (nz ar dar antram tyure gali likt vf i medicina vietu) ar stot i vu ekologija vf (nes ten jau gavau pakvietima). Patarkit melieji, nes tikrai sunku apsisprest ;)

 bandyk :) tikiu,kad iš 157 gavusių krepšelį bent vienas persigalvos ir pakliūsi ten :)

 rašyk, manau daug yra tokių kaip aš, rašiusių mediciną vf ir vnf, aš dabar užėmus tą vnf, kurio man nereikia, kai pasirašysiu sutartį, jis atsilaisvins

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:17:14 | Nuoroda

O cia daug tokiu, kurie istojo i medkes vnf ir ruosiasi likti?

Beje, gal zinote tiksliai, kiek metu reikes moketi, jei istoji i vnf? Kiek girdejau, visa likusi laikotarpi mokslo..Ar tik du metus, o paskiau ziuri i tavo mokymosi vidurki?

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:19:47 | Nuoroda

as jau apsisprendziau dalyvauti antame etape del vnf medicinos, manau kad turetu pasisekti. girdejau kad vu nesurinko pakankamai studentu i vnf vietas tai sake antrame etape ju tikrai bus. tai kas galvoja apie vu vnf tai patariu bandyt per antra etapa, o del kmu vnf tai nz...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:23:40 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos kolegėlės:) man neaisku dėl doku nunesimo, gal zinote kur galima rast visą isamę info ko reikia? beto dėl vnf vietos, is pradziu reikia puse sumos pervesti?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:59:37 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

 Sanemi, i mokama vieta nebandai stoti?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:46:07 | Nuoroda
vikutea29 rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

 Sanemi, i mokama vieta nebandai stoti?

 Ne, neturiu tiek lėšų, o paskolą imti kažkaip rizikinga. Nenoriu 15 metų čia Lietuvoje atidirbinėti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:35:20 | Nuoroda

laba, gal kas žino po kolegijos galima butu istoti i magistratūra??? ar cia tik iki 2011m?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:35:45 | Nuoroda
Margo331 rašė:

laba, gal kas žino po kolegijos galima butu istoti i magistratūra??? ar cia tik iki 2011m?

 čia į farmaciją

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:01:08 | Nuoroda

Man įdomu - jeigu priėmė 1 vf į visuomenės sveikatą ir 1 vf į slaugą, tai kas bus jeigu neatsiras norinčių mokėt visą kainą ir nesusidarys grupės? Nelabai populiarios specialybės, juo labiau, jeigu jau pasiryžti mokėt, o šiemet į mokamą galima įstot beveik bet kur, tai kam stot ir mokėt ten? Krepšelių daugiau neatsiras, tai ką, bus grupėj kokie 7 žmonės?  O gal čia aš labai klystu, ir bus populiarios šitos specialybės?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:03:41 | Nuoroda

Laba :) zmones rasykit kas istojo i farmacija :) susipazinkime :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:35:19 | Nuoroda
Svetelė rašė:

Kai pamačiau, kokie šiemet praeinami balai, tai net pašiurpau. Kad patektum į kineziterapiją VF, reikėjo turėti 19,3 KB, kai tuo tarpu farmacijoje - 19,22. Aš visuomet maniau, kad kineziterapiją, ergoterapiją, visuomenės sveikatą ir pan. stojantieji rašo kaip atsarginį variantą, pasirodo, klydau. sanemis, kitąmet nebebandysi? O dėl VNF vietų, tai natūralu, kad nemažai į jas priima, juk visiems dabar pinigų trūksta, universitetams - irgi. :) Nors kai vakar buvau KMU ir pildžiau studijų sutartį, viena moteriškė iš priėmimo komisijos skambino kažkam ir buvo klausimas: ,,Kodėl jūs mums į odontologiją mokamą tiek prikvietėt?".

 Tai ka, mano viltys per antra stojima istoti i odontologija vnf visiskai zlugo

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą