KTU stojimas(be programavimo)...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-16 18:02:20 | Nuoroda

Sveiki,

2010 metais laikysiu egzaminus ir jau dabar maždaug žinau kur "lysiu". Norėčiau patekti į KTU teikiamas studijas, tiksliau į "Žiniasklaidos informacines technologijas" arba "Multimedijos sistemas". Tačiau pastebėjau, kad visos(gal ir klystu) studijos moko programuoti(C++ ir t.t.), o aš jau senai žinau, kad aš ne koks programeris. :D Todėl kažkaip kilo klausimas: Ar KTU yra studijos be programavimo?

Planuoju laikyti: Metematikos, Lietuvių, Anglų k. Informatikos ir Istorijos valstybinius egzaminus. Ir norėčiau studijuoti Flash ar 3D grafiką. Tik nežinau ar KTU tai leidžia? O gal yra kokių kitų universitetų ar kolegijų? Ačiū

SarzzeR

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-02-04 23:11:53 | Nuoroda

Labas,

Taip, KTU yra studijų, be programavimo, eik į humanitarus ;D

O jei rimčiau, tai renkantis bet kurią studijų kryptį KTU Informatikos fakultete, teks programuoti (C++, JAVA...). Priklausomai nuo savo noro ir gabėjimo pasirinksi lygį (silpnesnį, normalų ar sustiprintą). Mano nuomone, nereikia išsigąsti, jei jau nori ta kryptim eiti, nesu užtikrinta kitais universitetais ar kolegijom, bet manau visur pirmuose kursuose turi įgaut kažkokius programavimo pagrindus ir nebūtinai būt programeriu  ;]

Jei stosi KTU, tai svarbiausias egzaminas - matematika. Istorijos net nereiks, bet gerai išlaikytas egzaminas niekam nemaišo :)

Sėkmės

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą