vtdk videomenas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-21 20:33:22 | Nuoroda

 Sveiki
Tiesiog nezinau, ka daryti...Labai jau linkstu prie vtdk fotografijos technologo, videomeno profesijos, nes visada svajojau dirbti, ka nors susieto su televizija. Taciau niekada nelankiau jokiu piesimo ar fotografijos kursu, o stojimo egzamine to ir reikia. :D Aisku nemanau, kad mano piesimas yra visiskas 0, bet tikrai labai mazai. Kaip manot, ar sugebeciau istoti, mokydamasis savarankiskai piesimo(liko puse metu)? Ar sunkus tie stojamieji? Ir gal turit kokiu siaip patarimu? :)
 Jei ne cia, tai stociau i kokia vadyma, bet jau dabar atrodo, kad tas darbas man butu ziauriai nuobodus.

Žinutė parašyta: 2010-02-23 16:27:17 | Nuoroda

ZInok man ta pati situacija... ir nezinau ka daryti. mane is vis traukai dirbti su video programom o te stojamieji piesimas ir fotografija.. ir ka tada daryti? ;D gal kas zno nznau net kur tik video butu mokymas galu gale? pasimete mes zmones tame mene ;D

Žinutė parašyta: 2010-02-23 20:26:11 | Nuoroda

vtdk pries kelis metus prie stojamuju dar ir nesti savo kurybinius darbus reikejo, o dabar gal ne?

Žinutė parašyta: 2010-02-24 20:15:43 | Nuoroda

butu puiku jei kas atsakytu ;D

Žinutė parašyta: 2010-11-08 00:09:08 | Nuoroda

Sveiki, gal kuri iš jūsų, nelabai mokančių piešt, istojot i VTDK? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą