Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-15 17:16:49 | Nuoroda

Nera. Yra tik VDU, VU, KU, EHU, MRU ir Karo akademijoj.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:53:47 | Nuoroda
dzeineer rašė:

 

 

AR YRA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA?????????????????

 prasau, nestok, i politika...neduok dieve tokiu politiku...ar zmoniu tiek besiorientuojanciu sitoje erdveje, kad net nezino kur ka studijuoti galima.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 22:45:04 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat bandysiu laimę stodama į politikos mokslus ;] Kad ir kaip naivu, vis tiek tikiuosi, kad nebus labai daug stojančių. Ir nors negražu taip kalbėt, bet kuo mažesnė konkurencija, tuo geriau ;D
O šiaip, kaip jums istorijos egzaminas? Gelbėjo, lyginant su kitais, ar truktelėjo žemyn? ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-17 09:10:27 | Nuoroda
malkoshius rašė:
dzeineer rašė:

 

 

AR YRA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA?????????????????

 prasau, nestok, i politika...neduok dieve tokiu politiku...ar zmoniu tiek besiorientuojanciu sitoje erdveje, kad net nezino kur ka studijuoti galima.

 koks tavo reiklas bl. ka as galiu padaryti jei esu ne is siauliu tai is kur as galiu zinoti.beto visa laika galvojau i teise bet db persigalvojau ir isvis neprivalau cia nk aiskintis

 
Žinutė parašyta: 2011-06-17 12:10:03 | Nuoroda
dzeineer rašė:
malkoshius rašė:
dzeineer rašė:

 

 

AR YRA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA?????????????????

 prasau, nestok, i politika...neduok dieve tokiu politiku...ar zmoniu tiek besiorientuojanciu sitoje erdveje, kad net nezino kur ka studijuoti galima.

 koks tavo reiklas bl. ka as galiu padaryti jei esu ne is siauliu tai is kur as galiu zinoti.beto visa laika galvojau i teise bet db persigalvojau ir isvis neprivalau cia nk aiskintis

 

 LOL.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 17:26:15 | Nuoroda

na kaip sekėsi anglų egzas būsimiems politologams?:)

  • Biologija / VBE 79
  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:20:33 | Nuoroda
Rūkas rašė:

na kaip sekėsi anglų egzas būsimiems politologams?:)

 ne kaip..

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:10:33 | Nuoroda

Ne kažką tas anglų.. man asmeniškai užtektų, bet stojimui neužteks ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:19:25 | Nuoroda

Nieko, dzin tas anglu, svarbiausia istorija (0,4), o dar ir lietuviu :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:51:49 | Nuoroda

o kokiu egzaminu ir metiniu reikia mru tai politikai ir vadybai ar kaip ten?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:11:53 | Nuoroda

Man regis, reikia istorijos, lietuvių ir anglų valstybinių ;] standartiškai ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:17:46 | Nuoroda
Rūkas rašė:

na kaip sekėsi anglų egzas būsimiems politologams?:)

 Tikrai neblogai :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:43:57 | Nuoroda
dzeineer rašė:

koks tavo reiklas bl. ka as galiu padaryti jei esu ne is siauliu tai is kur as galiu zinoti.beto visa laika galvojau i teise bet db persigalvojau ir isvis neprivalau cia nk aiskintis

Jis keksas jis piktas ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-20 21:37:49 | Nuoroda
Fikcija rašė:
dzeineer rašė:

koks tavo reiklas bl. ka as galiu padaryti jei esu ne is siauliu tai is kur as galiu zinoti.beto visa laika galvojau i teise bet db persigalvojau ir isvis neprivalau cia nk aiskintis

Jis keksas jis piktas ;D

 Ir jis ne iš Šiaulių ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:42:21 | Nuoroda

iš kur žmonės būsit?:)

  • Biologija / VBE 79
  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-06-21 00:25:45 | Nuoroda

Sveiki. Taip pat bandysiu stoti į TSPMI:) Nors pastaruoju metu vis labiau kamuoja abejonės ar nesigailėsiu pasirinkimo (bet čia turbūt visiems tie patys košmarai sapnuojas:D). Studentų pasisakymai nenuvilia ir atsakė į nemažai smulkių bet gan svarbių klausimų, kas labai džiugina.

Šiaip į šią specialybę norėjau jau gana seniai (ir tikrai ne dėl to mistinio prestižo), tad noriu rašyt tiek vf tiek vnf. Bet girdėjau tokį vos ne pletką, kad jei rašai abu į tą pačią studijų programą tai žiūrima tik į vnf :/ čia yra teisybės, gal kas žino?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 10:54:24 | Nuoroda

 Konspiracinė teorija kokia tai :) Iš serijos Kubilius, pedofilų klanai ir kiti blogiečiai bando "vargšus" studentus išmelžt. Juos gi taip skriaudžia ;(
Prioritetų sąrašas dėl to ir yra prioritetų, kad žiūri nuo pirmos įrašytos vietos iki paskutinės. Jei nepateksi į VF su savo stojamuoju balu ir būsi iškart po to įrašęs VNF, tai natūralu, jog žiūrės į jį :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:30:45 | Nuoroda
PsicLt rašė:

 Konspiracinė teorija kokia tai :) Iš serijos Kubilius, pedofilų klanai ir kiti blogiečiai bando "vargšus" studentus išmelžt. Juos gi taip skriaudžia ;(
Prioritetų sąrašas dėl to ir yra prioritetų, kad žiūri nuo pirmos įrašytos vietos iki paskutinės. Jei nepateksi į VF su savo stojamuoju balu ir būsi iškart po to įrašęs VNF, tai natūralu, jog žiūrės į jį :)

 Pfu, kaip gerai. Kai susiduri su visu šituo stojimų bumu tai jau belenkuo pradedi tikėt:D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:45:58 | Nuoroda

Svarbiausia, kad tiesa neliko kažkur anapus ir viskas tapo aišku ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:34:40 | Nuoroda

--> psicLt  deje, tame ir beda, kad ziuri ne visa tavo pasirinkta spec. sarasa, o nuo virsaus i apacia, ir i kuria patenki zemiau nebetikrina :x

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą