Grafinis dizainas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-17 17:36:30 | Nuoroda

Sveiki,

Labai norėčiau kur nors studijuoti Grafikos dizainą, bet kur tik žiūrėjau, visur reikia dailės stojamojo agzamino, kurio svertinis balas milžiniškas. O kas dar geriau aš Dailės egzamino nepasirinkau, paprasčiausiai aš ne koks dailininkas. Norėčiau sužinoti ar kaip nors vis tiek galėčiau patekti į gražinio dizaino studijas?

Dėkui, SarzzeR

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-05-12 14:40:34 | Nuoroda

Joa,stojamieji labai svarbūs,bet būna atvejų,kad net nelabai gerai piešiantys įstoja.Įstot,matyt,įstotum,bet nemanau,kad nemokamai....Žinoma,mėgink,kad vėliau nesigailėtum nepabandęs ;)))

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-05-14 01:44:37 | Nuoroda

Šiemet, jeigu iš tiesų yra taip, kaip sakė dėstytoja, Kauno Kolegijos J.Vienožinskio menų fakultete stojant nebereikia dailės egzamino, nes nutarė, kad neobjektyviai jame vertina ar ten kažkas panašiai, tai jis neprivalomas ar pnš ;D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:45:47 | Nuoroda

O kaip manot,kur geriausia studijuot?
Ir stojamuosiuose kokios būna užduotys?

Žinutė parašyta: 2010-05-16 13:13:22 | Nuoroda

Būtų visai neblogai, jei nereiktų laikyti to dailes egzo stojant į Kauno kolegiją. :) O ką manot apie užsienį, gal ten geriau stodijuoti grafinį dizainą?

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-05-16 21:11:27 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O kaip manot,kur geriausia studijuot?
Ir stojamuosiuose kokios būna užduotys?

 Čia jau nuo kiekvieno individualiai, kur jam geriau būtų studijuoti. Man asmeniškai ne tik, kad Dailės Akademija nedomina, bet ten ir nepatiko apsilankius ;D Per daug šalta atmosfera, o ir atsiliepimai iš pažystamų ne patys geriausi. Bet čia man asmeniškai :]

Bent jau J.Vienožinskio menų fakultete stojamuosiuose bus dvi užduotis: natiurmortas ir tema. Natiurmorte duos skirtingų būvių daiktus: popierių, stiklą ir kažkokią tai geometrinę figūrą (greičiausiai iš gipso). Popierius gali būt visaip duotas: susuktas į tūtą, persuktas ir pnš :> aišku, tiesaus niekas neduos ;D Stiklas, tai greičiausiai koks nors stiklainis ar butelys. O tema, tai dar nelabai aišku ten. Bet pvž gali būt, kad ir "skausmas - džiaugsmas", ar panašiai, na ir tau reikės pavaizduoti pasirinkus kokia nori technika, raiškos priemonėmis ir panašiai ir atskleisti tą temą :>

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-05-18 13:52:31 | Nuoroda

O kiek viskam laiko? nes.....aš tokia mėgėja ne tai kad kruopščiai piešti,bet grafiškai vos ne, ir sugaištu  taip daug laiko, o kiek žinau, svarbiau yra atskleisti formas per ganėtinai trumpą laiką.

Nežinau dėl tų menų  Visai neplanavau jais užsiimt, aš net dailės mokyklos nebaigus,tik šiaip ten...pamokas tokias piešimo ir tapybos lankau ten. Bet va susigriebiau 12kl pabaigoj,kad man labai patinka piešt :D

Aha,apie akademiją daug neigiamų dalykų girdėjus,nesinori net tikėt,visgi akademija,turėtų kaip ir geriausia būt  

Žinutė parašyta: 2010-05-18 13:52:33 | Nuoroda

O kiek viskam laiko? nes.....aš tokia mėgėja ne tai kad kruopščiai piešti,bet grafiškai vos ne, ir sugaištu  taip daug laiko, o kiek žinau, svarbiau yra atskleisti formas per ganėtinai trumpą laiką.

Nežinau dėl tų menų  Visai neplanavau jais užsiimt, aš net dailės mokyklos nebaigus,tik šiaip ten...pamokas tokias piešimo ir tapybos lankau ten. Bet va susigriebiau 12kl pabaigoj,kad man labai patinka piešt :D

Aha,apie akademiją daug neigiamų dalykų girdėjus,nesinori net tikėt,visgi akademija,turėtų kaip ir geriausia būt  

Žinutė parašyta: 2010-05-21 02:24:23 | Nuoroda

na jeigu gerai pamenu dėstytoja sakė, kad truks natiurmorto piešimas visas kažkur 3 ar 4 valandas. o kaip dėl tos temos, tai nežinau kiek laiko duos ;D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-05-25 19:03:23 | Nuoroda

O labai skirias grafika nuo grafinio dizaino? Jei gerai pamenu,tu planavai imt dizainą blogiausiu atveju,keistai skamba, nes dauguma mano,kad dizainas tai vis šis tas 'realaus' (ta prasme, ne vien tas grynas menas). Žinoma,nieko blogo,aš kaip tik labai gerbiu žmones,pvz stojančius į tapybą ar skulptūrą kokią,o ne dizaina ar architektura, ''kad eitų vėliau darbą rast". :)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 19:02:42 | Nuoroda

na ir as turiu toki klausimeli. girdejau kad stojamieji yra mokami, tai tiesa ? uz juos reikia moketi lt? ;o

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:26:49 | Nuoroda

Dar kitas klausimas: i stojamaji egzamina reikia nestis savo priemones: piestukus, trintukus, teptukus, dazus? Maciau, tarp stojamuju i grafini dizaina tapyba yra.

Ir dar, gal is kitu miestu atvykusiems bendrabuciai suteikiami? Niekokios informacijos apie tokius dalykus nerandu..

Žinutė parašyta: 2010-06-15 12:26:59 | Nuoroda

na bent jau as radau, kad reikia nestis , viska ir piestukus ir akvarele guasa ir visa kita, nu zodziu viska, su kuo tu planuoji dirbti :) as radau kad abi dalys trunka po 4 valandas va :)

ir galbut kasnors birzelio 19diena vyks i VTDK stojamuosius? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:44:02 | Nuoroda

Sveiki,

Kitais metais noriu stoti i VTDK,grafini dizaina, tai mano svajoniu profesija, bet turiu gan didele problema su uzsienio kalba...Laikiau rusu kalbos egzamina, zinau kad  jis uzskaitomas kaip stojamasis balas, o kolegijoje aisku si kalba nera mokoma,tad reiktu rinktis kita kalba ir va sitoje vietoje man yra "pravalas", nes nei vienos is mokomu kalbu nemoku...Siaip siek tiek suprantu anglu k.,bet deje tik siek tiek....Gal kas galit ka nors patarti?nes tikrai neisivaizduoju ka daryti...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:20:37 | Nuoroda

As ir turiu labai svarbu klausima :D

Mano sese labai noretu mokytis grafini dizaina VTDK, bet yra neaskumu del studiju formos. Zinom, kad yra ir neakivaizdines, kurios sitoj kolegijoj skaitosi kaip vakarines, tik niekur nerandam, kaip tos vakarines paskaitos vyksta, ar is tiesu kiekviena diena, ar pvz menesi mokaisi, menesi ne??? Sese siuo metu gyvena ne Vilniuj, tad neasku ar pavyktu prisiderint prie mokslu.

labai dekociau jei kas iki ryt parasytu 

Žinutė parašyta: 2011-01-24 01:50:10 | Nuoroda

Sveiki. Taigi nusprendziau, kad noriu studijuot graffini dizaina. Noreciau pasiteiraut studijuojanciu studentu, kur geriau stot? i akademija ar i kolegija. ? ar sunku ten patekt? mazdaug koks konkursinis balas? i ka labiau atsisvelgia i gabumus ar i teorines zinias? man su teorija prastai, bet su gabumais nesiskundziu.

Žinutė parašyta: 2011-04-01 21:43:02 | Nuoroda

ten labiau gabumu reikia. nes gi stojamieji sudaryti ir praktiniu uzduociu. o stoti turi rinktis pats kur nori. nors gal manyciau i kolegija butu geriau.. nors konkurencija visur bus ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:52:32 | Nuoroda

sveiki, gal i palanuojanciu stoti i vda grafini dizaina, ar viskas jums aisku su stojamuju uzduotimis?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą