Laikas "prie knygu"
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-13 15:15:30 | Nuoroda

Abiturientai ir ne tik, kiek laiko praleidziate prie knygu? Kuriam dalykui skiriate daugiausia demesio? Pasipasakojam

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-13 21:51:23 | Nuoroda

prie matemetikos sedu iš kart po pamoku iki 12 nakties

Žinutė parašyta: 2010-05-13 22:28:09 | Nuoroda
Smeterling rašė:

prie matemetikos sedu iš kart po pamoku iki 12 nakties

 Ajajai, o aš visai matematikai nesiruošiu.. :/ O šiaip, kokių rezultatų tikiesi iš egzamino?:)

Žinutė parašyta: 2010-05-13 22:59:18 | Nuoroda

Tai kitoms pamokoms laiko ir nebeskiri? Ar su matematika stosi kažkur grynai?

Manau, verta visoms pamokoms bent maždaug lygiavertiškai paskirstyti. Aš jau keleri metai kasdien 4-8 val lietuviu, 2-4 matematikai, 2-3,5 kažkur, jei nesiruoši kontroliniui, anglų ir gamtos mokslams, likęs laikas iki kol nulūžti:) istorijai. Kartais pakinta išsidėstymas valandų, priklauso, kiek užduota:)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 00:05:42 | Nuoroda

 Persistengiat, chebra..:)
Smarkiai persistengiat. Abitūra yra abitūra, bet be mokslų tai ir paskutiniai metai mokykloj. Atsidžiaugt reik gi, ką ten tiek mokytis po 5h i dieną? :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-05-14 11:10:13 | Nuoroda

aišku kad skiriu, biologioja mokaus sestadieni sekmadieni, o matematika darbo dienom, nes čia matau daug spragų, ir silpniau jauciuosi..lt dar nepradejau ruostis tik tiek kiek pamokoje kartojam..

P.S tas žodis "persitengiat" tai nemanau, kad cia tinka, egzaminai yra egzaminai, ne kontrolinis iš vienos temos

Žinutė parašyta: 2010-05-14 15:58:32 | Nuoroda
Smeterling rašė:

aišku kad skiriu, biologioja mokaus sestadieni sekmadieni, o matematika darbo dienom, nes čia matau daug spragų, ir silpniau jauciuosi..lt dar nepradejau ruostis tik tiek kiek pamokoje kartojam..

P.S tas žodis "persitengiat" tai nemanau, kad cia tinka, egzaminai yra egzaminai, ne kontrolinis iš vienos temos

 faktas, kad univere kasmet dar sudėtingesni egzaminai bus. Nors pati šiek tiek jaudinuosi ir nemažai laiko praleidžiu, bet vis labiau suvokiu, kad čia tik viso labo didelis kontrolinis ir tiek.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-05-14 16:10:40 | Nuoroda
AušraL rašė:
Smeterling rašė:

aišku kad skiriu, biologioja mokaus sestadieni sekmadieni, o matematika darbo dienom, nes čia matau daug spragų, ir silpniau jauciuosi..lt dar nepradejau ruostis tik tiek kiek pamokoje kartojam..

P.S tas žodis "persitengiat" tai nemanau, kad cia tinka, egzaminai yra egzaminai, ne kontrolinis iš vienos temos

 faktas, kad univere kasmet dar sudėtingesni egzaminai bus. Nors pati šiek tiek jaudinuosi ir nemažai laiko praleidžiu, bet vis labiau suvokiu, kad čia tik viso labo didelis kontrolinis ir tiek.

 Iš dalies taip..

Žinutė parašyta: 2010-05-14 16:55:41 | Nuoroda

yes!!! mano vaikinukas sustume, taip, kad visa penktadieni, o gal net visa savaitgali galesiu skirt mokslams. Pagaliau galesiu siek tiek laiko skirt egzaminams, saunu! :D Aciu tau, mazeli. :)* as cia rimtai, einu lietuviu autoriu mokintis. O siaip nuo pat pirmadienio iki penktadienio ariu :D nuo astuoniu ryto iki devyniu vakaro, su pertraukom, zinoma, viskas zmoniskai :D dideli siekiai reikalauja nemazu pastangu, bent jau dabar tai atrodo svarbu, o kaip bus ateityje ziuresim, bet manau atrodys viskas daug menkiau, nei dabar..... bet gyvenkim sia diena :D

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-05-14 16:59:52 | Nuoroda

Jau įsivaizduoju, kokie tie tavo siekiai ir kruvinas darbas...

Žinutė parašyta: 2010-05-14 17:28:02 | Nuoroda

Aš tai kokias 2 val per dieną matematikai skiriu, o kokia valanda anglų su lietuvių. Istoriją tai kai turiu noro paskaitinėju

Žinutė parašyta: 2010-05-14 19:24:04 | Nuoroda
amare rašė:

Jau įsivaizduoju, kokie tie tavo siekiai ir kruvinas darbas...

 na ir kokios tavo fantazijos? kazkodel itariu priesiskuma, bet nesuprantu kodel :D

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:09:11 | Nuoroda
amare rašė:

Tai kitoms pamokoms laiko ir nebeskiri? Ar su matematika stosi kažkur grynai?

Manau, verta visoms pamokoms bent maždaug lygiavertiškai paskirstyti. Aš jau keleri metai kasdien 4-8 val lietuviu, 2-4 matematikai, 2-3,5 kažkur, jei nesiruoši kontroliniui, anglų ir gamtos mokslams, likęs laikas iki kol nulūžti:) istorijai. Kartais pakinta išsidėstymas valandų, priklauso, kiek užduota:)

 no life? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:38:07 | Nuoroda

Nesu priešiška, atsiprašau, tiesiog keistai tas tavo pasisakymas atrodė + žiauriai skauda gerklę, esu pikta, atsiprašau. Ir šiaip ne valandomis skaičiuojamas pasiruošimas egzaminams. Pažįstu tokių, kurie už jus perpus mažiau mokos, bet iš egzų, net neabejoju, gaus 95-100... Tai va. Svarbu yra tavo požiūris, ar tau patinka, ką darai, ir ar pradėjai mokytis tik dabar, ar jau nuo 5 klasės:)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 21:23:44 | Nuoroda
amare rašė:

Nesu priešiška, atsiprašau, tiesiog keistai tas tavo pasisakymas atrodė + žiauriai skauda gerklę, esu pikta, atsiprašau. Ir šiaip ne valandomis skaičiuojamas pasiruošimas egzaminams. Pažįstu tokių, kurie už jus perpus mažiau mokos, bet iš egzų, net neabejoju, gaus 95-100... Tai va. Svarbu yra tavo požiūris, ar tau patinka, ką darai, ir ar pradėjai mokytis tik dabar, ar jau nuo 5 klasės:)

 cia daug kas nuo gabumu priklauso. bet jei zmones mokos-sveikintina.

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-14 22:02:28 | Nuoroda

Geriem nereikia, blogiem nepades.. :) Gi skaudziausia, kai mokeisi 5h ir gavai maziau negu tas, kuris prisedo 20minuciu prie egzaminu:)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-05-15 12:47:04 | Nuoroda
SOLID rašė:

Geriem nereikia, blogiem nepades.. :) Gi skaudziausia, kai mokeisi 5h ir gavai maziau negu tas, kuris prisedo 20minuciu prie egzaminu:)

 jei egzaminams is viso ruoseis tik 5h-tikrai nemanau, kad tai yra daug ;) ta prasme savarankiskai

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:13:02 | Nuoroda

Oho. Na man tai baisu,kai paskaitau čia,kiek visi mokos, mokykloj irgi kaip sąžinės priekaištas visur tik konspektuojančios vadovėlius geros mergaitės :S Vidinis balsas ima priekaištaut,kad Atsakinga Abiturientė turėtų intensyviai mokytis;) O dar sutinku pažįstamus,tie: 'Oi,kokia neišsimiegojus, vargšė, bet daug dabar jum mokytis reikia,arne? (Arneeee.... )BEt... Lietuvių ir anglų jau nieko neprisiruoši, na,dar norėčiau vieną gerą knygą paskaityt kontekstam:) Istorijos nesimokiau dar nieko, bet supratau po bandomojo,kad jau viską gi mokėmės ir ne veltui tas mokyklos suolas 12m trintas:) Aišku,dar mokysiuos. O matematika baisuuuu labai,bet kaip nors:)

Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:23:28 | Nuoroda

Dieve mano, man akys ant kaktos islipo kai paskaiciau cia kiek jus laiko skiriat mokslams  Ar jus cia rimtai nuo ryto iki vakaro sedir prie knygu? Tai kiek tikites, simtukus visi turetumet gaut su tiek mokslo ideto  Nelabai isivaizduoju ka tiek laiko mokytis reikia, as per diena kokias maximum dvi valandas skiriu, veina diena per savaite pries einant papildomai pas mokytoja pasprendziu matematikos bilietu, anglu pora dienu per savite po kokia maximum valanda skiriu atlikt uzdutoim kurias mokytoja dave, pries egzamina pasikartosiu visus svarbiausius dalykus ir viskas. Lietuviu nieko namie nesiruosiu papildomai, va tik kazkuria diena pasirasiau visu autoriu izangas kad poto lengviau but. Pries egzamina prisesiu ir ismoksiu visu autoriu bruozus.Viskas! Ka veikt istisas dienas ir kalt tj as neisivaizduoju  Nu nebent istorija, kuria ir man labiau reiktu pasimokyt  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-05-15 15:18:13 | Nuoroda

Blogas abiturientas kuris nenori šimtuko atestate

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą