Prašymo pildymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:30:08 | Nuoroda
beverly09 rašė:

as kiek suprantu, tai kolegijos ir  universitetai gauna iskarto tuos prasymus ;) o del info suvedimo, tai man tas pats buvo. tada per naujo nuejau prie informacijos laukeliu ir visur paspaudziau issaugoti. ;) ir veliau viskas puikiai veikė;)

 Prašymus galima koreguoti iki liepos 19 d. 15 h. Kaip paskutinį kartą pakoreguosit taip jie ir matys ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:41:52 | Nuoroda

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:43:58 | Nuoroda

Atrodo viskas tikrai paprasta. Kaip suprast tuos prioritetas nr1 ir nr2 ?

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:50:12 | Nuoroda

 ar jūs rašėt ką nors skilty "kita informacija"?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:55:34 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 ar jūs rašėt ką nors skilty "kita informacija"?

 Jei turi ką ten rašyti, tai rašyk ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:11:21 | Nuoroda
beverly09 rašė:

As irgi katik nusiunciau prasymus.. ;) viskas labai paprasta ir patogu.. ;) man nemazai stojamuju reiks laikyti tai labai patiko, kad surasius savo prioritetus iskarto surase visus egzaminus, kur kas, kada.. :) ir pagaliau paliko aisku del motyvacinio testo.. :D

 Va, o man ir neaisku del to motyvacinio testo? Kas tai per dalykas?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:28:43 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

 tai cia ir taip aisku ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:29:35 | Nuoroda
beverly09 rašė:
Caramel90 rašė:

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

 tai cia ir taip aisku ;)

 ups.. netyciukas.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:35:00 | Nuoroda
Romantike rašė:
beverly09 rašė:

As irgi katik nusiunciau prasymus.. ;) viskas labai paprasta ir patogu.. ;) man nemazai stojamuju reiks laikyti tai labai patiko, kad surasius savo prioritetus iskarto surase visus egzaminus, kur kas, kada.. :) ir pagaliau paliko aisku del motyvacinio testo.. :D

 Va, o man ir neaisku del to motyvacinio testo? Kas tai per dalykas?

 Jį laikyti teks tiems, kurie šiais metais norės stoti i pedagogikos studijas.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:45:51 | Nuoroda
beverly09 rašė:
Romantike rašė:
beverly09 rašė:

As irgi katik nusiunciau prasymus.. ;) viskas labai paprasta ir patogu.. ;) man nemazai stojamuju reiks laikyti tai labai patiko, kad surasius savo prioritetus iskarto surase visus egzaminus, kur kas, kada.. :) ir pagaliau paliko aisku del motyvacinio testo.. :D

 Va, o man ir neaisku del to motyvacinio testo? Kas tai per dalykas?

 Jį laikyti teks tiems, kurie šiais metais norės stoti i pedagogikos studijas.. ;)

 O kokius stojamuosius tau reiks laikyti? Tai ten galima tinkama data paciam pasirinkti?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:37:12 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

 man tas pats... nors viską užpildžiau. O kaip ten kur kalbą pasirinkt reikia? Jeigu lietuvių tai nieko nesirinkt, nes pasirinkimo tokio nėra :D?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-05-27 12:18:02 | Nuoroda

Norėčiau tokios informacijos: kada galima būtų užpildyti prašymus dalyvauti priėmimo konkurse, ar tai daroma tik internetu šiais metais?kaip nurodyta taisyklėse: prašymų priėmimas ir dokumentų registravimas vyks nuo 2010 05 27 iki 2010 07 09.)Ar galima tiesiogiai įteikti dokumentus priėmimo komisijai? Ir kada galima būtų pateikti atestato kopiją ir Universiteto sąskaitą įmokėto registracijos mokesčio kvitą? Ir kiek šiais metais reikia mokėt?150 LT? jeigu baigiau mokyklą dar seniau.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 13:19:57 | Nuoroda

Jeigu stoji į dieninį į bakalaurą, tai dokumentus pildai tik internetu iki liepos devynioliktos dienos.  kur nešti atestatą,kad nurašytų tavo duomenis, parašyta lamabpo tinklapyje taisyklėse. Koks registracijos mokestis, manau priklauso nuo įstaigos, į kurią tave priims. visada gali pasiklausti paskambinus ar parašius tavo pasirinkto universiteto priėmimo komisijai

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-27 13:42:12 | Nuoroda

Pildant prašymą, aš rinkausi tik nuolatines studijas kaip pirmąjį prioritetą, o antrojo prioriteto net nesirinkau, nes į kitokią studijų formą pretenduoti aš neplanuoju. Bet kai užpildau prašymą, jame vis tiek būna parašytas antras prioritetas ištęstinės studijos. Tai ar nebus paskui taip, kad jei nepakliūčiau į tą dalyką, kurį rašiau pirmu numeriu į nuolatines studijas, man nežiūrės to dalyko, kurį parašiau antruoju numeriu, bet priims mane į ištęstines studijas to pirmojo dalyko?
 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-29 12:40:47 | Nuoroda

1. Kada reikes susimoket uz ta paraiskos pildyma ? Tik tada jei istosi (tada univere) ? 

2. Ka raset kalba busimu studiju metu ? Nes uzsienio tik anglu pas mane ,tai anglu rinktis, ar cia kazkas kitaip ?

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-29 13:35:37 | Nuoroda

išvis kas tie prioteritetai? 

Žinutė parašyta: 2010-05-29 23:07:22 | Nuoroda

Sveiki :) norėjau pasiklausti tų,kurie išmano apie tą prašyma. Jame reikia nurodyti valstybinį ir vidinį kodus. O tai tie kodai nesiskiria,jei prašyme nurodai ir vf,ir vnf vietas? Nes pati lama išmeta tik vieną kodą. Gal kas žinot,kaip čia yra? Nesinori privelti klaidų prašyme...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:28:24 | Nuoroda

Nesiskiria. Tie kodai yra specialybės, o ne mokamos ar nemokamos vietos. Ten gi tik pasirinkti specialybę reikia ir visi kodai ir taip toliau pasirašo automatiškai, nieko jokių kodų žinot nereikia :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:31:51 | Nuoroda

Sveiki, gal galėtumėt paaiškinti, kuo skiriasi pirmas prioritetas nuo antrojo? ir ar yra koks skirtumas tarp jų?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:53:05 | Nuoroda

Tie prioritetai yra studijų formos, kurias tu pasirenki. Jei stoji tik į nuolatines studijas, to antro pririotite net nepildyk, nes jei pavuzdžiui neįstosi į pirmu numeriu parašyta specialybę į nuolatines studijas, tada  žiūrės į tą antrą prioritetą to pirmojo numerio. Tad jei net negalvoji apie ištęstines studijas, to antrojo prioriteto nerašyk.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą