Pasirinkimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-07 20:48:26 | Nuoroda

Sveiki, noriu studijuoti geodezija. Sia studiju programa siulo tik 1 universitetas (VGTU) ir 4 kolegijos. Kiek girdejau vgtu gana sunku gauti vieta bendrabutyje, nors manau butu atsizvelgta i menkas seimos pajamas ir i tai, kad neturiu vieno is tevu. Kitas variantas - studijuoti geodezija zemaitijos kolegijoje (arciau namu). Negaleciau sau leisti studijuoti vgtu negaves vietos bendrabutyje ir bijau, kad jei istociau i vgtu, atsisakyciau savo vietos, o zemaitijos kolegijoje po pirmosios priemimo bangos neliktu vf vietu. Kaip tureciau elgtis?

  • Informacinės technologijos / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-07 20:58:32 | Nuoroda

Iš tiesų nėra taip jau sunku gauti bendrabutį VGTU. Mano sesuo ten mokosi ir bendrabutį gavo iškart, nes buvo pilna laisvų vietų. Na, ji į jį gyventi ėjo ne mokslo metų pradžioje, bet manau jeigu ir pradžioje mokslo metų nebūtų vietų, tikrai įstengtum kur nors nuomotis kambarį mėnesį ar du, iki kol atsirastų vietos bendrabutyje, o jos kiek žinau atsiranda visada, tik reiktų tą prašymą duoti dar kartą.

Na, aš visko tiksliai nežinau, tai gal kas patars kas geriau žino.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą