Informatika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:07:17 | Nuoroda

Pasidalinkite ispudziais, informacija, kas studijuoja o galbut zada studijuoti sita dalyka. Kur studijuojate ?
Taip pat noreciau suzinoti ka geriau rinktis: Informacinių Technologijų Paslaugų Valdymas(VGTU), Programavimas kompiuteriams(VK), Informacijos sistemos(VK), Kompiuterinė technika(VK) ar Programų sistemos(VK) ?
Ar norint studijuoti situs dalykus reikia jau paciam is anksto moketi kazka programuoti ir pns ?
 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 17:59:11 | Nuoroda

Studijuoju IT, Siauliu universitete. Kam tu i tas kolegijas verziesi? Informatikai nemokama vieta tikrai nesunku gauti ir universitete. Didelio skirtumo nera, kru studijuoti, taigi stok ten, kur tau patogiau. Infomatika imi, jei labiau patinka matematika, informatikos inzinerija - jei fizika. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-11 18:16:10 | Nuoroda

bet tai ir nelaikant informatikos galima lengvai istot, ane ? Kiek skaiciavau baluskaiciuokle.lt tai nieko ispudingo ten nereik.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 21:28:28 | Nuoroda

Taip. Istoti i IT vieni juokai. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 13:05:45 | Nuoroda

Nu aš bent nesiveržiu į univerą nes manau kad ten sunku bus mokytis ir neišsilaikysiu  :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:40:53 | Nuoroda

Pasirodo, nuo kitu metu SU nusprende sumazinti matematiku ir fiziku skaiciu... ik.su.lt/lt/studijos Taigi, kas norit kiek maziau siu dalyku, manau, tikrai verta apsvarstyti sia galimybe.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:37:48 | Nuoroda

SuperHP kelintą informatikos kursą baiginėji?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:41:36 | Nuoroda
logout rašė:

SuperHP kelintą informatikos kursą baiginėji?

 Pirmaji.  Taciau gera ispudi jau spejau susidaryti, tuo labiau dar pries tai 2 metus ejau i JKM.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:43:29 | Nuoroda

Aišku. Kokia žadi ŠU specializacija rinktis?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:49:11 | Nuoroda
logout rašė:

Aišku. Kokia žadi ŠU specializacija rinktis?

Programu sistemas. Sekasi ir, kas svarbiausia, patinka programuoti ir kurti. Multimedija atkrenta, nes su grafika ir dizainu nelabai sutariu (palikim tai menininkams :D). O tinklai ir administravimas, tai kazkaip nuobodziai man atrodo, abejoju, ar man patiktu. Zinoma ir programuotoju eiliniu buti nesinori :D

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:56:56 | Nuoroda

Na turbūt programavimas pagrindinė ir populiariausia informatikos specializicija apskritai Dar norėjau paklausti, ką manai apie informatikos studijas vakaruose. Tai yra KU ir ŠU. Tikriausiai, galima teigti, kad jos nėra tokios prestižiškos kaip KTU ar VU. Kokios būtų perspektyvos vakaruose? Apie ŠU tikriausiai jau žinau tavo nuomonę, o ką manai apie KU informatiką ar gal ką girdėjęs esi apie šią programą?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:06:17 | Nuoroda

Informatika - tai ne ta specialybe, kurios kokybe zenkliai priklausytu nuo universiteto. Ja studijuojant nereikia imantriu laboratoriju ar dar ko. O ir pacios studiju programos mazai kuo skiriasi, nes pagal istatymus, kiekvienoje ju turi buti tam tikras skaicius tam tikru dalyku ir cia universitetai mazai ka gali pakeisti. Vienas svarbiausiu geru studiju veiksniu - geri destytojai. As negaliu pasakyti, kokie destytojai KU, tai geriau turetu zinoti ten studijuojantys. Tik, kiek zinau, vieni griezciausiu destytoju yra KTU, o vieni atlaidziausiu (tai nereikia, kad jie nieko neismoko) - VDU. Apie daugeli SU destytoju daugelyje situaciju galiu atsiliepti tik gerai. PS pirma karta girdziu, kad studijuoti vakaruose reiskia studijuoti SU ir KU :D:D:D.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:09:01 | Nuoroda

O tai, kur kitur neskaitant kolegijų?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:09:47 | Nuoroda

Kalba eina apie Lietuvos vakarus

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:23:29 | Nuoroda

Beveik visi universitetai turi informatikos specialybes, tik kartais skirtingai jas pavadina... VU - informatika, programu sistemos; KTU - informatika, informatikos inzinerija...; VDU - ekonomine informtaika;  VGTU - informtatikos inzinerija... 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:25:07 | Nuoroda

Jei nori tik i "vakarus", tai lieka tik KU ir SU (jei pagal tave jis vakaruose :D). Didelio skirtumo ten, ar ten tikrai nebus, taciau assiulyciau SU ;) 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:27:35 | Nuoroda

Na žinau žinau, kad beveik visur, aš tiesiog labiau kalbu apie Lietuvos vakarų universitetus

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:32:26 | Nuoroda

Ką galvoji apie informatikos inžinerija? Iš tavo pasisakymų supratau, kad nelabai draugauji su fizika?  Nedomina kompiuterių technika, "geležis"?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:51:00 | Nuoroda

Kaip cia pasakius... Tikrai ne taip gerai suprantu kaip matematika. Informatikos inzinerijoje reikia ne tiek tos paprastos fizikos, o elektronikos, na ir kondensuotu medziagu fizikos. Abu siuos dalykus turejau jau pirmame kurse. Lengva nepasirode. Apskritai, man patinka fizika, taciau norint ja gerai suprasti, reikia tiek daug mokytis teorijos... Zinoma, teorijos reikia visur, taciau fizikine teorija man kazkaip sunkiau lenda, o ir atrodo, kad jos zymiai daugiau reikia nei kitur. Siaip, kas del kompiuteriu "gelezies", tai man labai patinka ja nagrineti. Simta kartu esu rinkes kompiuterius ir visokias makles dares. Kai reikejo rinktis, informatika vs informatikos inzinerija, tai tikrai lengvai neapsisprendziau. Visgi nusprendziau imti informatika, nes si sritis man artimesne ir, manau, joje galeiu pasiekti daugiau.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-12 18:31:33 | Nuoroda

Užsienio kalba tik vienas semetras ŠU nedaug. Ir kaip gi ta užsienio kalba universitetuose, informatikoje, sunkiau, lengviau negu mokykloje? Kokie skirtumai?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą