Ar sutiktumėt mokėti už tas pačias studijas, jei dabar esat VF?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:56:40 | Nuoroda

Ar sutiktumėt mokėti už tas pačias studijas, kurias dabar studijuojat VF vietoje? Kodėl? Klausimas daugiau teorinis, aišku, kad niekas nenori mokėt :). Ar studijų kaina atitinka kokybę? Galbūt savarankiškai (ar kitais būdais) įmanoma daugiau išmokti už tokią sumą?

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:31:50 | Nuoroda

 manau sutikčiau. nes manau visai verta, na nes tai vienas iš pigiausių dalykų (4500 lt už metus) ir nežinau, ką geresnio už tokią kainą Lietuvoj rasčiau, kas man patiktų ir kuo aš tikėčiau. ai nu bet aišku džiaugiuosi, kad mokėt nereikia.:D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:29:37 | Nuoroda
anonimiška rašė:

 manau sutikčiau. nes manau visai verta, na nes tai vienas iš pigiausių dalykų (4500 lt už metus) ir nežinau, ką geresnio už tokią kainą Lietuvoj rasčiau, kas man patiktų ir kuo aš tikėčiau. ai nu bet aišku džiaugiuosi, kad mokėt nereikia.:D

 o ka studijuoji?;]

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:53:28 | Nuoroda

Ar sutikciau moket 8k lt i metus? :D Viso 32 k lt :D:D:D Isties labai sunkus klausimas... Visu pira, jei jau negauciau vf, nors kiti gautu, tai reikstu, kad, greiciausiai, esu nelabai tikes i sia specialybe (informatika). Esu grieztai nusiteikes pries studijavima vien del diplomo... Zinoma, ieskociau alternatyvu. Gal net pasvarstyciau, ar ne labiau apsimoka studijuoti uzsienyje (jei jau nuspresciau, kad taip, tai prisideciau prie uzsienio bukinimo programos - tikrai nepavadinciau to proto nutekejimu :D, nes nemazai tu, kurie isvaziuoja, tiesiog negauna vf, o negauna, nes nesimoke. tokiu musu universitetams tikrai, manau, nereikia...) Taip pat sunku pasakyti, ar mano studijos vertos 8 k lt per metus... Dar tik pirmas kursas, nemazai bendruju dalyku, o kai prasides daugiau specialybes dalyku, tada ir galesiu daugiau siuo klausimu pakalbeti :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-25 10:57:26 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Ar sutikciau moket 8k lt i metus? :D Viso 32 k lt :D:D:D Isties labai sunkus klausimas... Visu pira, jei jau negauciau vf, nors kiti gautu, tai reikstu, kad, greiciausiai, esu nelabai tikes i sia specialybe (informatika). Esu grieztai nusiteikes pries studijavima vien del diplomo... Zinoma, ieskociau alternatyvu. Gal net pasvarstyciau, ar ne labiau apsimoka studijuoti uzsienyje (jei jau nuspresciau, kad taip, tai prisideciau prie uzsienio bukinimo programos - tikrai nepavadinciau to proto nutekejimu :D, nes nemazai tu, kurie isvaziuoja, tiesiog negauna vf, o negauna, nes nesimoke. tokiu musu universitetams tikrai, manau, nereikia...) Taip pat sunku pasakyti, ar mano studijos vertos 8 k lt per metus... Dar tik pirmas kursas, nemazai bendruju dalyku, o kai prasides daugiau specialybes dalyku, tada ir galesiu daugiau siuo klausimu pakalbeti :)

 Pritariu del pasisakymo apie proto nutekejima :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 14:29:34 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Ar sutikciau moket 8k lt i metus? :D Viso 32 k lt :D:D:D Isties labai sunkus klausimas... Visu pira, jei jau negauciau vf, nors kiti gautu, tai reikstu, kad, greiciausiai, esu nelabai tikes i sia specialybe (informatika). Esu grieztai nusiteikes pries studijavima vien del diplomo... Zinoma, ieskociau alternatyvu. Gal net pasvarstyciau, ar ne labiau apsimoka studijuoti uzsienyje (jei jau nuspresciau, kad taip, tai prisideciau prie uzsienio bukinimo programos - tikrai nepavadinciau to proto nutekejimu :D, nes nemazai tu, kurie isvaziuoja, tiesiog negauna vf, o negauna, nes nesimoke. tokiu musu universitetams tikrai, manau, nereikia...) Taip pat sunku pasakyti, ar mano studijos vertos 8 k lt per metus... Dar tik pirmas kursas, nemazai bendruju dalyku, o kai prasides daugiau specialybes dalyku, tada ir galesiu daugiau siuo klausimu pakalbeti :)

Iš dalies nesutikčiau su pasakymu, jog vf vietos negauna tie, kurie nesimokė, nes yra nemažai ir kitų aplinkybių

Žinutė parašyta: 2010-06-25 16:17:12 | Nuoroda

Rimte, tu turbut kalbi apie tokias specialybes kaip medicina, teise ir pan, kur reikia didelio konkursinio balo... Taip, cia gali negauti vf net ir tokiu atveju, jei ir labai mokeisi. Taciau visos vf vietos yra daugmaz paskaiciuotos, kad kartais nebutu taip, jog darbo pasiula neatitinks paklausos. Taigi atrenkami yra geriausieji. Zinoma, labai gaila, kai i tokia specialybe negauni vf tiesiog apsizioplines egzamine. Tokiu atveju lieka laukti kitu metu arba bandyti laime uzsienyje. Svietimo reforma nera ideali, nieko nera idealaus. Noredamas pagerinti viena sriti, daznai pablogini situacija kitoje srityje. Mano nuomone, dabartine svietimo tvarka is esmes yra gera.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą