Studento pažymėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-01 22:33:04 | Nuoroda
dekanize rašė:

 Va,o man dar neatsiuntė į banko padalinį.Nežinia,kiek dar tai tęsis,nes važinėjimui 10 dienų išleisti 40  litų yra daugoka

 sakai 40 lt, tai čia dar nieko palyginti su tuo kad vieną pažistama turiu kuris apie 80 lt išleis per sav... o kur dar  maista pirkt.... :/ žiauru.. o dar lsp nepadaro... nu žodžiu....

Žinutė parašyta: 2010-09-02 00:16:39 | Nuoroda

 Jei kam reikia , galiu atiduoti(uz Kent silver pakeli :D) dar menesi galiojanti studento pazymejima :)

O beje , jei zadi banke moket uz pazymejima reikia spausdintis ta mokejimo kvita?

Žinutė parašyta: 2010-09-02 10:41:51 | Nuoroda

neatsiunte jokio email, bet lsp.lt jau parase, kad galima atsiimt, tai rytoj bandysiu atsiimti :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-09-02 14:08:23 | Nuoroda

Kas nors is VU jau turit LSP?

Žinutė parašyta: 2010-09-02 16:02:23 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:
Auwris rašė:

Gavau laišką, kad atsiimt galiam, nueinu į lsp.lt atsispaudint visus ten tuos dokumentus kuriuos reik ir pasirinkti laiką atsidarau kada atsiimt ir gaunu pranešimą: Atsiprašome, tačiau artimiausias 7 dienas visi laikai banko padalinyje yra užimti. Bandykite po kelių dienų. Tai eina ... ką dabar daryt ne tik man ir kitiems, kuriems mokinio pažymėjimai jau pasibaigė o reikia važinėt? Sorry, bet sistema tai GAIDŽIŲ GAIDYS ....

VAVA, pas mane irgi ta pati problema. JAU YRA BANKE, O ATSIIMTI NEGALIU, NES, matai, pas juos banke visas laikas UŽIMTAS, ir aš turiu bandyti po kelių dienų. Prie neto negaliu kol kas sėdėti tiek, kiek noriu, nes jo neturiu ten, kur gyvenu. Turiu vaikščioti į biblioteką. Tai ateisiu poryt ir vėl mėginsiu tą laiką nustatyt, bet jeigu ir toliau bus UŽIMTA? O į biblę tai reik šiaip su autu varyt. Krč, debiliška sistema. Man trūksta žodžių. Tikriausiai visi mano, kad studentai žiauriai daug pinigų turi ir jiem lengvatų jokių nereikia. Aš pasipiktinusi. Kam tą laiką nustatinėt, jeigu tokios nesąmonės vyksta???? Mums pirmenybė turi būti. Ir nemanau, kad tas išdavimas šitiek daug jų brangaus laiko užima. DEBILIZMAS

 Jap, tas pats ir man.. 

 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-02 16:03:11 | Nuoroda
Tecupae rašė:
Ingridėlis rašė:
Auwris rašė:

Gavau laišką, kad atsiimt galiam, nueinu į lsp.lt atsispaudint visus ten tuos dokumentus kuriuos reik ir pasirinkti laiką atsidarau kada atsiimt ir gaunu pranešimą: Atsiprašome, tačiau artimiausias 7 dienas visi laikai banko padalinyje yra užimti. Bandykite po kelių dienų. Tai eina ... ką dabar daryt ne tik man ir kitiems, kuriems mokinio pažymėjimai jau pasibaigė o reikia važinėt? Sorry, bet sistema tai GAIDŽIŲ GAIDYS ...

 Jap, tas pats ir man.. 

 VAVA, pas mane irgi ta pati problema. JAU YRA BANKE, O ATSIIMTI NEGALIU, NES, matai, pas juos banke visas laikas UŽIMTAS, ir aš turiu bandyti po kelių dienų. Prie neto negaliu kol kas sėdėti tiek, kiek noriu, nes jo neturiu ten, kur gyvenu. Turiu vaikščioti į biblioteką. Tai ateisiu poryt ir vėl mėginsiu tą laiką nustatyt, bet jeigu ir toliau bus UŽIMTA? O į biblę tai reik šiaip su autu varyt. Krč, debiliška sistema. Man trūksta žodžių. Tikriausiai visi mano, kad studentai žiauriai daug pinigų turi ir jiem lengvatų jokių nereikia. Aš pasipiktinusi. Kam tą laiką nustatinėt, jeigu tokios nesąmonės vyksta???? Mums pirmenybė turi būti. Ir nemanau, kad tas išdavimas šitiek daug jų brangaus laiko užima. DEBILIZMAS

 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-02 16:03:38 | Nuoroda
Tecupae rašė:
Ingridėlis rašė:
Auwris rašė:

Gavau laišką, kad atsiimt galiam, nueinu į lsp.lt atsispaudint visus ten tuos dokumentus kuriuos reik ir pasirinkti laiką atsidarau kada atsiimt ir gaunu pranešimą: Atsiprašome, tačiau artimiausias 7 dienas visi laikai banko padalinyje yra užimti. Bandykite po kelių dienų. Tai eina ... ką dabar daryt ne tik man ir kitiems, kuriems mokinio pažymėjimai jau pasibaigė o reikia važinėt? Sorry, bet sistema tai GAIDŽIŲ GAIDYS ...

 Jap, tas pats ir man.. 

 VAVA, pas mane irgi ta pati problema. JAU YRA BANKE, O ATSIIMTI NEGALIU, NES, matai, pas juos banke visas laikas UŽIMTAS, ir aš turiu bandyti po kelių dienų. Prie neto negaliu kol kas sėdėti tiek, kiek noriu, nes jo neturiu ten, kur gyvenu. Turiu vaikščioti į biblioteką. Tai ateisiu poryt ir vėl mėginsiu tą laiką nustatyt, bet jeigu ir toliau bus UŽIMTA? O į biblę tai reik šiaip su autu varyt. Krč, debiliška sistema. Man trūksta žodžių. Tikriausiai visi mano, kad studentai žiauriai daug pinigų turi ir jiem lengvatų jokių nereikia. Aš pasipiktinusi. Kam tą laiką nustatinėt, jeigu tokios nesąmonės vyksta???? Mums pirmenybė turi būti. Ir nemanau, kad tas išdavimas šitiek daug jų brangaus laiko užima. DEBILIZMAS

 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-02 21:15:22 | Nuoroda
LoRkE :D rašė:
dekanize rašė:

 Va,o man dar neatsiuntė į banko padalinį.Nežinia,kiek dar tai tęsis,nes važinėjimui 10 dienų išleisti 40  litų yra daugoka

 sakai 40 lt, tai čia dar nieko palyginti su tuo kad vieną pažistama turiu kuris apie 80 lt išleis per sav... o kur dar  maista pirkt.... :/ žiauru.. o dar lsp nepadaro... nu žodžiu....

 Man tai 100ukas į savaitę išeitų be pažymėjimo :D

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-03 15:46:05 | Nuoroda

Mano situacija dar baisesne. per sesija(birzelio men) netekau savo lsp(pavoge). I studentu atstovybe nunesiau skelbima apie praradima, prasyma daryti nauja ir 30lt imoka(uz pametima ir naujo uzsakyma). Tuomet man buvo pasakyta, kad rugsejo men.jau turesiu lsp. Laikas bego, bet bankas ne negirdejo apie joki mano lsp. Kagi, teko registruotis lsp.lt ir per nauja pradeti gamyba. Aisku, jo dar neturiu,nors siandien buvau banke ir man jo nedave, nes taipogi nesuderinau laiko. As ju klausiu, bet jus turite mano lsp, nu jo sako, turim, bet neduosim:D haha. Ir negana to, dar turesiu moketi 15lt uz padaryma, nors jau 30lt sumokejau. lsp koordinatorius pasiule prasyti lsas grazinti imoka, bet jie nekreipia i mane demesio. jega!

Žinutė parašyta: 2010-09-03 16:58:16 | Nuoroda

O juokingiausiai yra tai, kad kai davė vienu momentu pasirinkti laiką, jis toks kad VIDURYJE paskaitų. Kaip man tą lsp JŲ NUOMONE pasiimti viduryj paskaitos? Kažkokia nesąmonė.... Ir kodėl žiniasklaida nekreipia dėmesio į tokius išsidirbinėjimus, gal paspaustų truputį, tai susiprotėtų, nes čia į mus visiškai nekreipia dėmesio. Į el.laiškus net neatsako...

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-09-03 18:20:44 | Nuoroda

pas mane situacija tokia pati, lsp pristatytas i banka, taciau pasiimti negaliu, nes 7 dienos jau uzimtos. cia yra totalus absurdas, kaip sitaip imanoma tyciotis is zmoniu, blemba laikus nustatineja, banke anei vieno zmogaus nera, o isduoti negali...debilizmas

Žinutė parašyta: 2010-09-03 18:51:57 | Nuoroda

GAIDZIAI kazkokie. Bent jau mums, kita savaite reikes imtis vadovelius is bibliotekos, ir man idomu, kaip tai reikes padaryt, jei pazymejima geriausiu atveju gausiu tik kita pirmadieni.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-03 21:00:08 | Nuoroda

bibliotekoj klausiau, sake, duoda knygas ir be lsp, o del troleibusu, tai banke sake, kad uztektu tos lsp isdavimo sutarties vietoj lsp, bet as nezinau, kaip jus manot?

Žinutė parašyta: 2010-09-03 21:03:36 | Nuoroda

siandien 11h ryto pasiemiau lsp :) valio. :>

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-09-03 22:04:43 | Nuoroda

 Mum univeras isdaves yra pazymejimus, kad esam univero studentai, tai koordinatore bent sake, kad su jais taikomos nuolaidos, bet dar nebandziau, nes siandien lsp atsiemiau.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-09-03 23:17:33 | Nuoroda

Reiks ir man tada eit prašyt tos pažymos. Nors esu girdėjus, kad tipo jo neužtenka, norint gauti nuolaidas. Ką žinau, visi skirtingai kalba. Bet sistema kvaaailumo, tai ką žinau. Pažymėjimai yra, banke nulis žmonių, o pasiimt žmogus negali, nors banke keli žmonės. O kiti jau turi ir gali naudotis tuo lsp. Tai kur teisybė ir lygybė? Kas čia sugalvojo šitą visą nesąmonę? 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-03 23:18:37 | Nuoroda

Man taip pikta, kad rašydama darau durnas klaidas. Sorry. Tikiuosi esmę supratot.  

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-09-03 23:38:19 | Nuoroda

as tai jau siaip ne taip atsiemiau ta lsp, laimingas daba :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-04 12:09:26 | Nuoroda

jau leido pasirinkti laika, 09.10, 15val. na ka, dar savaitele paislaidausiu :D

Žinutė parašyta: 2010-09-04 17:48:22 | Nuoroda

aš vakar atsiėmiau LSP

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą