kas jau pasirase sutartis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:36:15 | Nuoroda

Sveiki, vakar atsovėjau pora valandų eilėj, bet susitvarkiau . Žmonių vis daugėjo ir daugėjo. Jaučiu šiandien dar karščiau ten ;D VDU anglų filologai, parašykit: irmiukste ;]

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:04:15 | Nuoroda

neseniai gryzaau is KTU...visaj neilgai uztrukau nes pasirasineja pagal fakultetus....tai kai Maisto Technologija...tik pora zmoniu toj eilej :D po to padare skaitmenine foto...ten tai ilgesne eile buvo...o po to LSP uzregino...taip per valanda susisukau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:57:16 | Nuoroda
JustinB rašė:

neseniai gryzaau is KTU...visaj neilgai uztrukau nes pasirasineja pagal fakultetus....tai kai Maisto Technologija...tik pora zmoniu toj eilej :D po to padare skaitmenine foto...ten tai ilgesne eile buvo...o po to LSP uzregino...taip per valanda susisukau :)

 Tas pats ir VDU universitete,registraciją vyksta pagal fakultetus,bet mes atvažiavom ankščiau ir galima sakyti nebuvo eilių,bet jau kai aš prisiregistravau ir jau namo traukiau,tai eilė buvo gan memažai didelė...o jeigu apie pačią registraciją tai super,viskas vyksta taip sklandžiai ir greitai....

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:02:29 | Nuoroda

reikia ateiti apie 9 wal ryto :D eile sudaryta is 3 zmoniu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:09:18 | Nuoroda

Ryt apie pietus turbūt faina bus univieruose. ;D Eisiu patikrint

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:11:59 | Nuoroda

Aš jau pasirašiau sutartį, tik iškilo vienas klausimas. Nors pasirašiau sutartį, vistiek galiu prisijungti prie lamabpo sistemos ir man rodo 2 prašymus, t.y. jog dalyvauju ir antrame etape, nors nenoriu dalyvauti.. Tai kaip čia išeina??

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:16:49 | Nuoroda

Nekreipk dėmesio.. Sistema tiesiog nespėja paskui tave ;) Pasirašei sutartį ir ramu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą