Kas istojo i lzuu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:26:59 | Nuoroda
kamane11 rašė:
TheTud rašė:

Įstojau i Žemės ūkio ekonomiką vnf :) . Tikėjausi iš inžinerinių lžūu specialybių vf įstot ,  o į ekonomiką ir vnf atrodė nerealu ;D .  Įdomu būtų susipažint su būsimais kolegomis .

 Sveikinu!!! O su kokiais egzaminu ivertinimais istojai? Koks tavo konkursinis balas i vnf. ? Kelintu numeriu rasei?

Iš pradžių surašiau 8 vf specialybes( 7 iš lžūu ir 1 ktu) ir ant galo užrašiau ekonomiką vnf. Į nemokamas neįstojau, nors keletose turėjau ~2,5 daugiau balo nei anais metais paskutiniai įstoję. Atrodė ir neverta tikėtis pakvietimo į vnf ekonomiką, bet dėl visa ko patikrinau prašymą, kai paskelbė vnf vietas ir pasirodo įstojau :) . Balas į ekonomiką buvo ~14,2 .

Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus man, jau buvau susitaikęs su mintim , kad laukt kito turo .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:27:34 | Nuoroda

tai greiciausiai dziaugiasi :D kada dokumentus vesi? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:28:37 | Nuoroda

Pirmadienį manau :) Viską noriu kuo greičiau padaryt ir su baime lauksiu rugsėjo 1 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:30:12 | Nuoroda

as ir :) as galvojau snd westi bet pazejau ,kad nespesiu tai ryt warau i kauna ir pirmadieni paduosiu :) o tai ko tu bijai? :D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:30:54 | Nuoroda
TheTud rašė:
kamane11 rašė:
TheTud rašė:

Įstojau i Žemės ūkio ekonomiką vnf :) . Tikėjausi iš inžinerinių lžūu specialybių vf įstot ,  o į ekonomiką ir vnf atrodė nerealu ;D .  Įdomu būtų susipažint su būsimais kolegomis .

 Sveikinu!!! O su kokiais egzaminu ivertinimais istojai? Koks tavo konkursinis balas i vnf. ? Kelintu numeriu rasei?

Iš pradžių surašiau 8 vf specialybes( 7 iš lžūu ir 1 ktu) ir ant galo užrašiau ekonomiką vnf. Į nemokamas neįstojau, nors keletose turėjau ~2,5 daugiau balo nei anais metais paskutiniai įstoję. Atrodė ir neverta tikėtis pakvietimo į vnf ekonomiką, bet dėl visa ko patikrinau prašymą, kai paskelbė vnf vietas ir pasirodo įstojau :) . Balas į ekonomiką buvo ~14,2 .

Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus man, jau buvau susitaikęs su mintim , kad laukt kito turo .

 O tai i vf koks konkursinis buvo?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:31:33 | Nuoroda

nu tai ateisiu nedrasi mergaitė viena nieko nepažinosiu  atsistosiu y kamputį ir galvosiu kada greičiau važiuosiu pas mamyte :D :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:33:38 | Nuoroda


:D :D :D eik tu viskas gr bus :D :D as girdejau kaimo pletra studijuoja daug merginu :D :D tai wat draugiu greitai rasi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:35:32 | Nuoroda

o aš mažu ne draugiu noriu o draugų :D gerai varau....viso gero..susitiksime mažu rugsėjo 1 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:37:55 | Nuoroda

taij vat mas galesiu buti tawo draugas jau :DDD tai gal net pirmadieni netycia pasimatysim :DDDDD iki :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:40:00 | Nuoroda
kamane11 rašė:
TheTud rašė:
kamane11 rašė:
TheTud rašė:

Įstojau i Žemės ūkio ekonomiką vnf :) . Tikėjausi iš inžinerinių lžūu specialybių vf įstot ,  o į ekonomiką ir vnf atrodė nerealu ;D .  Įdomu būtų susipažint su būsimais kolegomis .

 Sveikinu!!! O su kokiais egzaminu ivertinimais istojai? Koks tavo konkursinis balas i vnf. ? Kelintu numeriu rasei?

Iš pradžių surašiau 8 vf specialybes( 7 iš lžūu ir 1 ktu) ir ant galo užrašiau ekonomiką vnf. Į nemokamas neįstojau, nors keletose turėjau ~2,5 daugiau balo nei anais metais paskutiniai įstoję. Atrodė ir neverta tikėtis pakvietimo į vnf ekonomiką, bet dėl visa ko patikrinau prašymą, kai paskelbė vnf vietas ir pasirodo įstojau :) . Balas į ekonomiką buvo ~14,2 .

Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus man, jau buvau susitaikęs su mintim , kad laukt kito turo .

 O tai i vf koks konkursinis buvo?

 įvairiai, 11-14 nuo nuospecialybės priklausomai.  Bet ir vienos iš tų specialybių turėjo gana žemesnius minimalius vf balus praitamet, atrodė i kurią nors papulsiu. Į hidrotechniką arba žemėtvarką atrodė lengviausia įstot pagal juos, db neatgaminsiu tikslių skaičių .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:58:20 | Nuoroda

taikomoji ekologija :) butu smagu susipazint su griupiokais :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:02:25 | Nuoroda

musu tas pats fakultetas sunnflower ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:07:08 | Nuoroda
auriux90 rašė:

musu tas pats fakultetas sunnflower ;)

 tai susimatysim rugsejo 1 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:08:23 | Nuoroda

nors blm pala visdelto gal ir ne tas pats :( bet wistiek rugsejo pirma gal susimatysim :D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:11:45 | Nuoroda
auriux90 rašė:

nors blm pala visdelto gal ir ne tas pats :( bet wistiek rugsejo pirma gal susimatysim :D

 

 vistiek lzuu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:12:42 | Nuoroda
sunflower rašė:
auriux90 rašė:

nors blm pala visdelto gal ir ne tas pats :( bet wistiek rugsejo pirma gal susimatysim :D

 

 vistiek lzuu :D

 tai jo :D blm reikia eiti wakare dar cia uzsuksiu jei ka susirasysim dar :P

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:17:22 | Nuoroda
auriux90 rašė:
sunflower rašė:
auriux90 rašė:

nors blm pala visdelto gal ir ne tas pats :( bet wistiek rugsejo pirma gal susimatysim :D

 

 vistiek lzuu :D

 tai jo :D blm reikia eiti wakare dar cia uzsuksiu jei ka susirasysim dar :P

 

 okis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:32:45 | Nuoroda

 ech, as irgi istojau :D laimingas tas kuriam zemkej teks gyvent :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:05:09 | Nuoroda
sunflower rašė:

taikomoji ekologija :) butu smagu susipazint su griupiokais :D

 As irgi Taikomoji Ekolgija :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:07:13 | Nuoroda
adrenal1nas rašė:
sunflower rašė:

taikomoji ekologija :) butu smagu susipazint su griupiokais :D

 As irgi Taikomoji Ekolgija :)

 oo.. tai gerai.. vis renkasi renkasi :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą