Fuxu stovyklos!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:02:09 | Nuoroda

Na, kaip galvojat, ar reikia keliauti ten ir pabandyt susipazint su kitais fuxais/kuratoriais/etc , ar visgi geriau paluket studiju ir tada viska neskubant issiaiskint. Ar patys noretumet ir ar keliausit i fuxu stovykla? :) Prasyciau pasisakyt, ir po to pasakyti, kodeeel :P 

 

Asmeniskai as manau, kad reikia nepraleist progos susipazint su zmonemis anksciau, aisku jeigu tik isgali lesos ;) Juolab, kol niekas neslegia tai ir elgiesi kitaip - bendrauji laisviau, lengviau susipazinti su kitom personom, pabandyti rasti bendru interesu. Pasistengsiu nepraleisti progos sudalyvaut tokioj stovykloj, nes kad ir kaip bebutu - nuotykiu niekada nebuna per daug ! :)) 

  • Fizika / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:11:40 | Nuoroda

 Ooooiii, negalima praleist tokio dalyko :) viskas bus neoficialiai, laisvai :) Susipažinsi su grupiokais, būsimais universiteto draugais ar net kambariokais. Susirasi draugų, bus drąsiau jau pačių studijų pradžioje :) Ir šiaip, tikiuosi pašėlti :D nemanau, kad gali būti liūdna ;)) Būtinai reikia užsirašyti. Ten tie keli litai, niekis palyginus su įspūdžiais :) 

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:46:32 | Nuoroda

na jo, nauja patirtis ;) zinai, keli litai, bet tai yra studentu ir is kito lietuvos galo, pavyzdziui kaip as, esu is Mazeikiu, o studijuosiu VU :) Stengsiuos nepraleist geros progos susirast nauju draugu, bendraminciu, ir zinoma, kolegu :)

  • Fizika / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:43:01 | Nuoroda

manau tikrai verta vykti :) as pati vyksiu i lkka fuxu stovykla.tikiuos,kad bus smagu :P

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:49:28 | Nuoroda

Aš taip pat manau, kad būtina važiuoti, į lkka fuksų stovyklą lėksiu jėėėė :D:D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:16:44 | Nuoroda

Na aš taip pat su dideliu noru vyksiu i KU fuxų  stovyklą. Tokios progos su visais susipažint tikrai neverta praleist. ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-28 09:49:02 | Nuoroda

nu blyn  noretusi bet kaip man iki vilniasus nusliauzt reiks sunku pagalvot o dar konkrecia vieta susirast visai galva neisnesa

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:57:38 | Nuoroda
zalia rašė:

nu blyn  noretusi bet kaip man iki vilniasus nusliauzt reiks sunku pagalvot o dar konkrecia vieta susirast visai galva neisnesa

 Tam autobusai skirti... ir žemėlapis vilniaus...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:32:56 | Nuoroda

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:49:24 | Nuoroda

Filologės ir fizikai lyg ir kartu fuxins :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-28 21:36:30 | Nuoroda
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:15:11 | Nuoroda

Aš taip pat pareiškiau norą sudalyvauti VDU fuxu stovykloje :) tikiuosi atrinks :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:08:39 | Nuoroda
ella rašė:
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

 Labas dar karta:) as pati verslo administravime, tai ekonomikos ir vadybos fakultete, bet dar kol kas nieko nezinau:) o gal yra nete kokios informacijos? kaina, vieta, laikas ar bent kazkas panasaus? nes manau tikrai verte nuvykti:) beje esu kazka girdejusi apie kazkokia atranka, kad ne visi norintys patenka, o juos atrinks burtu keliu.. teisybe ?:))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:47:46 | Nuoroda
gutee. rašė:
ella rašė:
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

 Labas dar karta:) as pati verslo administravime, tai ekonomikos ir vadybos fakultete, bet dar kol kas nieko nezinau:) o gal yra nete kokios informacijos? kaina, vieta, laikas ar bent kazkas panasaus? nes manau tikrai verte nuvykti:) beje esu kazka girdejusi apie kazkokia atranka, kad ne visi norintys patenka, o juos atrinks burtu keliu.. teisybe ?:))

 Kad daugiau nieko ir nezinau, tik kai buvau pasirasyti sutarti su KTU, ten dave lankstinuku, tai ten ir buvo surasyta kada bus, bet ir tai tik diena :) o siaip manau, jei jau vyks rugseji, tai spesim dar suzinoti daugiau info jau ten budami, nera kur skubeti ;) o del to atrinkimo burtu keliu, tai tikiuos, kad gal ne... galetu visus leisti... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:43:25 | Nuoroda
ella rašė:
gutee. rašė:
ella rašė:
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

 Labas dar karta:) as pati verslo administravime, tai ekonomikos ir vadybos fakultete, bet dar kol kas nieko nezinau:) o gal yra nete kokios informacijos? kaina, vieta, laikas ar bent kazkas panasaus? nes manau tikrai verte nuvykti:) beje esu kazka girdejusi apie kazkokia atranka, kad ne visi norintys patenka, o juos atrinks burtu keliu.. teisybe ?:))

 Kad daugiau nieko ir nezinau, tik kai buvau pasirasyti sutarti su KTU, ten dave lankstinuku, tai ten ir buvo surasyta kada bus, bet ir tai tik diena :) o siaip manau, jei jau vyks rugseji, tai spesim dar suzinoti daugiau info jau ten budami, nera kur skubeti ;) o del to atrinkimo burtu keliu, tai tikiuos, kad gal ne... galetu visus leisti... :)

 na as irgi tikiuosi:) bus matyti tuomet:)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 14:12:01 | Nuoroda

Aš manau, kad jei važiuosi į fuxų stovyklą tikrai nieko neprarasi,priešingai-tai bus tik į naudą pradedančiam studijuoti:susipažinsi su būsimais kolegomis, bendraminčiais bei puikiai praleisi laiką.

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:23:52 | Nuoroda
gutee. rašė:
ella rašė:
gutee. rašė:
ella rašė:
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

 Labas dar karta:) as pati verslo administravime, tai ekonomikos ir vadybos fakultete, bet dar kol kas nieko nezinau:) o gal yra nete kokios informacijos? kaina, vieta, laikas ar bent kazkas panasaus? nes manau tikrai verte nuvykti:) beje esu kazka girdejusi apie kazkokia atranka, kad ne visi norintys patenka, o juos atrinks burtu keliu.. teisybe ?:))

 Kad daugiau nieko ir nezinau, tik kai buvau pasirasyti sutarti su KTU, ten dave lankstinuku, tai ten ir buvo surasyta kada bus, bet ir tai tik diena :) o siaip manau, jei jau vyks rugseji, tai spesim dar suzinoti daugiau info jau ten budami, nera kur skubeti ;) o del to atrinkimo burtu keliu, tai tikiuos, kad gal ne... galetu visus leisti... :)

 na as irgi tikiuosi:) bus matyti tuomet:)

 man sake akademijoj, kad atrinkines burtu keliu :/

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-08-05 23:18:40 | Nuoroda

 gal kas zinote apie vpu fuksu stovykla?

Žinutė parašyta: 2010-08-24 15:05:18 | Nuoroda

Sveiki,o gal kas turito informacijos apie KU fuxu stovykla? :) o gal ji jau buvo,tik as nieko nezinojau ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-25 17:34:52 | Nuoroda

 ku fuksu stovykla bus ryt;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą