Medicina 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-01 13:17:30 | Nuoroda

 Niekas negali būti garantuotas, kad jiems medicina patiks ir jie labai norės būti gydytojas. Juk nieks tokio  patvirtinančio dokumento neturi ir abejoju ar turės :). Taip pat žmonės gali susikurti iliuzijas, kad labai nori būti gydytojais (tarp jų ir aš :D ) , o įstoję pajunta psichologinį spaudimą ir tas noras būti gydytoju... Na, niekam to nelinkim,  tikėkimės, kad visi pateisinsime savo lūkesčius, bent 70 procentų. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-01-01 15:19:38 | Nuoroda

Juokingai čia pasakyta: "šiemet girdėjau didžiausias konkursas į mediciną". Kaip galima žinot į kur didžiausias konkursas, kai jis dar neįvyko?

Na, o rezidentai tikrai "normaliai" negauna. Gauna panašiai kaip doktorantai, t.y. apie 1100 Lt.

Žinutė parašyta: 2011-01-01 17:47:56 | Nuoroda

Nedaug. . .

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-01-05 13:17:24 | Nuoroda

 As planuoju i KU visuomenes sveikata. Gal yra kurie jau istoje ir zinot, kokiu ten balu reikia stojant? Nes kiek girdejau, kad Klaipeda visada save "pervertina", susikelia didziausius balus. 

Žinutė parašyta: 2011-01-07 17:02:57 | Nuoroda

Kaip gali save pervertinti tas KU? Balas susidaro nuo to kiek su kokiais balais stoja zmoniu o ne kaip save isivertina universitetas. Daug jei norinciu bus tai ir balas didesnis bus. 

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-01-10 15:04:30 | Nuoroda

Na, aš taip pat šiemet bandysiu į mediciną :)

Be to rezidentai man atrodo gauna ne tik algą, bet dar ir stipendiją, taigi susidaro dar maždaug antra tiek.

Tik aš manau, kad rezidentūrą būtų gerai atlikti užsienyje (nors dar anksti apie tai galvot). Kol dar net neįstojau.

 

 

 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-01-10 20:30:04 | Nuoroda

Pasikeitus priėmimo sąlygoms į aukštąsias mokyklas,mane
domina kaip skaičiuojamas stojamasis balas jeigu stojant į
odontologiją reikia lietuvių kalbos, biologijos, chemijos arba
matematikos egzaminų,o aš planuoju laikyti ir matematiką ir chemiją?
Taip pat mane domina ar kuriame nors iš odontologijos kursų yra
privalomas fizikos dalykas.?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-01-10 21:44:34 | Nuoroda

biologija privaloma laikyti , nes tai sudaro 40proc. viso balo , galima rinktis matematika arba chemija :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-01-10 22:00:29 | Nuoroda

1 kurse 1 pusmetyje fizika yra. Privaloma.

Žinutė parašyta: 2011-01-10 23:11:02 | Nuoroda
DeviantMe rašė:
<...>

Be to rezidentai man atrodo gauna ne tik algą, bet dar ir stipendiją, taigi susidaro dar maždaug antra tiek.

<...>

 Tai rezidentai gauna TIK rezidentūros stipendiją. Jei nori gaut atlyginimą, tai turi dirbt kur nors. Bet tai jau nieko bendro su studijom. Susirandi kokią nors asistento darbą ligoninėj ir darbuojies. Tačiau studijom mažai laiko lieka. Sunku tiem medikam...

Žinutė parašyta: 2011-01-11 20:26:23 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
DeviantMe rašė:
<...>

Be to rezidentai man atrodo gauna ne tik algą, bet dar ir stipendiją, taigi susidaro dar maždaug antra tiek.

<...>

 Tai rezidentai gauna TIK rezidentūros stipendiją. Jei nori gaut atlyginimą, tai turi dirbt kur nors. Bet tai jau nieko bendro su studijom. Susirandi kokią nors asistento darbą ligoninėj ir darbuojies. Tačiau studijom mažai laiko lieka. Sunku tiem medikam...

 taip būdavo seniau, dabar man atrodo jau yra antri metai, kai rezidentai gauna ir algą ir stipendiją, jiems jau skaičiuojasi darbo stažas, bendros pajamos gaunasi apie 2500. Tiesa, sklinda kalbos, kad dabar vėl norima pereiti prie senosios sistemos, nes valstybei per brangu...

Žinutė parašyta: 2011-01-11 21:34:23 | Nuoroda

Kuo daugiau pabendrauji su medicinos stdentais, tuo vis labiau mažėja burbulas 'kaip sudėtinga'. Pati braidau vis tarp medicinos ir ir..kitų dalykų. Kai nusprendžiu, kad nemėginsiu stoti, užpuola nepaaiškinamas noras, kai jau mąstau apie mėginimą, atsiranda skepticizmas. Hrr..matyt, viską lems (be egzaminų, žinoma) paskutinės minutės nuotaika. 

Žinutė parašyta: 2011-01-12 20:00:23 | Nuoroda
seho_erotefthi rašė:
<...>

 taip būdavo seniau, dabar man atrodo jau yra antri metai, kai rezidentai gauna ir algą ir stipendiją, jiems jau skaičiuojasi darbo stažas, bendros pajamos gaunasi apie 2500. Tiesa, sklinda kalbos, kad dabar vėl norima pereiti prie senosios sistemos, nes valstybei per brangu...

 Na, jei taip, tai gyvent jau galima.

Žinutė parašyta: 2011-01-12 20:21:36 | Nuoroda

Jie tikrai tiek negauna :) db paprastas daktaras tik tiek tegauna,kartais ir maziau,ziurint kokia ligonine :) seimoje yra gydytoju,tai tik perpasakoju :) anksciau istiesu(rezidentai) tiek gaudavo,bet db nebe :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-01-13 20:24:25 | Nuoroda
Delčia rašė:

Kuo daugiau pabendrauji su medicinos stdentais, tuo vis labiau mažėja burbulas 'kaip sudėtinga'. Pati braidau vis tarp medicinos ir ir..kitų dalykų. Kai nusprendžiu, kad nemėginsiu stoti, užpuola nepaaiškinamas noras, kai jau mąstau apie mėginimą, atsiranda skepticizmas. Hrr..matyt, viską lems (be egzaminų, žinoma) paskutinės minutės nuotaika. 

 Pretty much the same for me...Dar  vienuoliktoj klasėj buvau tarp ekonomikos. medicinos ir biomokslų, bet dabar vis labiau linkstu prie medicinos. Būtų įdomu sužinot kodėl jūs renkatės būtent mediciną :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-01-13 21:44:46 | Nuoroda

Uždavėt turbūt patį sunkiausią klausimą, į kurį, ilgai tampant smegenų ląsteles, galbūt atsirastų keli atsakymai. Visų pirma žiūriu ir pas Jus kontrastas. Medicina-ekonomika. Pas mane irgi ryškus ir nemažai diskusijų iššaukiantis, bet. Kodėl irgi krypstu į mediciną? Nes a) man mokytis žmogaus anatomiją yra vienas įdomiausių dalykų; b) chemijai taip pat jaučiu simpatiją. Viena įdomiausių mokslo šakų; c) galvojant labai daug į priekį, medicinoje yra sritis (pasirenkamoji bendrąjį kursą pabaigus), kuri, bent jau dabar taip manau, mane domintų; d) mano pasirinkti egzaminai labai mane riboja. Galiu rinktis tik tarp biomedicinos mokslų. Tarkime kokia biochemija, molek. biologija paprasčiausiai yra ne mano galimybėms. Tai tirbūt medicina ir lieka kaip labiau prieinamas ir man šarmo turintis mokslas. O tamstos apsisprendimas grįstas..? (:

Žinutė parašyta: 2011-01-14 17:33:17 | Nuoroda

Oh...Kam gi taip oficialiai? Aš noriu į mediciną pirmiausiai dėl to, kad tai įdomu  :) daug specializacijų ir su šia specialybe tikrai yra perspektyvų. Na, ir supratau, kad ekonomika man nėra taip įdomu, o mokslui reikia labai daug pasišventimo. Nors medicinai taip pat. Tiesa sakant, mokslo metų pradžioje ketinau išvis niekur dabar nestot, o važiuoti savanoriaut metams pagal EVS programą, bet pradėjau pildyt dokumetus, parašiau motyvacinį, maždaug užpildziau savanorio anketą, buvo likęs CV ir tada sustojau. Prieš rudens ir žiemos atostogas ketinau viską pabaigt ir jau pradėt rinktis vietą savanorystei,  bet viskas taip ir liko. Taigi stosiu į mediciną.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-01-14 20:10:58 | Nuoroda

Įprotis. O Vilnius ar Kaunas pirmasis galvoje? 

Žinutė parašyta: 2011-01-14 21:00:14 | Nuoroda

Aš tai noriu but daktaru , nes noriu padet žmonem( ypač sergančiai mamai) , but naudingas iš medicinines puses.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-01-14 21:07:00 | Nuoroda

Sveiki,

Padekit, as is matematikos A lygio turiu 6, bet mokyklinio 9. Tai stojant man ims 6 ar 9?

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą