VPU ar KU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-14 21:11:06 | Nuoroda

Kuris universitetas geresnis? Geriau paruošia? Laukiu jūsų nuominių, nes jau begalo ilgą laiką neapsisprendžiu, kurį rinktis :) 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:06:27 | Nuoroda

Na, mano nuomone, VPU tikrai prestiziškesnis... :) Aš tik pirmoj vietoj dėjau KU, nes neatsispiriu pajūriui... Kokią čia sritį nusižiūrėjai? :)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-15 15:14:41 | Nuoroda

Psichologija. Arba matematika, jei nepasiseks.  Vos ne kiekvieną dieną keitinėju KU ir VPU vietomis, niekaip nesugebu apsisprest :D O Vilnius mane labai traukia, bet esu apie tą universitetą girdėjusi nekokių atsiliepimų, o KU tiesiog atsarginis variantas, nes pažįstamam mieste ir netoli :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:58:00 | Nuoroda

Šiais sunkiais studentų laikais į gyvenimą galima pažvelgti ir su ironija... Materialistai - pasaulio variklis :D Man, pavyzdžiui, Klaipėda irgi netoli, tad artimam miestui dedu gan didelį pliusą :))

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-16 01:16:25 | Nuoroda

Nesu nei viename studijaves,KU siaip universitetu reitinge auksciau reitinguojamas, ir siaip visai ne del reitingu mano manymu KU geresnis variantas,bet tai tik mano nuomone

Žinutė parašyta: 2011-06-17 21:52:50 | Nuoroda

Mažiau žiūrėkite jus į reitingus. Nežinau, jus dar žiūrėkite ir miestą. VPU tikrai nėra toks blogas universitetas, kaip paišoma visuomenėje. Prisiminkite, kad Vilnius - sostinė, visko jame yra, jei gyvensite bendrabučiuose, tai bendrabučiai Vilniaus centre, viskas bus jums pasiekiama, daug veiklos ir t.t. Aišku, jei jus žadate visą laiką skirti mokslams, tai miestas jums turėtų būti nesvarbu. Plius, studentai bus iš visos Lietuvos, o jei Klaipėdoje studijuosite, tai dauguma bus iš aplinkinių miestų:)

Žinutė parašyta: 2011-06-18 14:30:37 | Nuoroda

 Na, dėl VPU jau apsisprendžiau, vis dėlto rinksiuosi jį :) Neseniai teko pašnekėti su jame bestudijuojančiu žmogumi, tai maloniai pradžiugino. Tiek ir tereikėjo, kad keli žmonės patvirtintų, jog ten viskas tvarkoj, nes buvau, matyt, prisigaudžiusi nekokios informacijos apie tą universitetą. :) O ir šiaip sostinė jau seniai mane traukia :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-18 23:16:18 | Nuoroda

 Na as pati studijuoju VPU baigiau I kursa, o apie KU tai nieko nezinau. Taciau kalbant apie VPU tai cia lengva studijuoti na I kurse(nezinau kaip bus toliau), destytojai zaidziai kaip su pradinukais , visi masiskai nusirasineja, net su kai kuriais destytojais aina susitarti, kad tik viena koly rasytume per semestra ir t.t. Na jeigu norite, ka nors ismokti tai cia nestokite, taciau jei norite pasitusinti, pasidziaugti studentisku gyvenimu galite:)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:13:10 | Nuoroda

o ką studijuoji, kad taip lengva?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 18:48:05 | Nuoroda

Jei yra noro mokytis, bet kur įstojusi, galėsiu tai daryti :) 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-25 11:26:47 | Nuoroda
inetukeko rašė:

 Na as pati studijuoju VPU baigiau I kursa, o apie KU tai nieko nezinau. Taciau kalbant apie VPU tai cia lengva studijuoti na I kurse(nezinau kaip bus toliau), destytojai zaidziai kaip su pradinukais , visi masiskai nusirasineja, net su kai kuriais destytojais aina susitarti, kad tik viena koly rasytume per semestra ir t.t. Na jeigu norite, ka nors ismokti tai cia nestokite, taciau jei norite pasitusinti, pasidziaugti studentisku gyvenimu galite:)

 Jau tikrai įdomu ką studijuoji, nes aš taip pat baigiau I kursą ir tikrai nėra lengva, jei nori gerų rezultatų. Lengva jei  užtenka. :} Čia žinoma nuo specialybės priklauso/

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2011-06-26 20:47:47 | Nuoroda

Na as studijuoju chemija ir dar gaunu stipendija. Na man atrodo kad nesunku( bent pirmame kurse ),nes tikrai lengviau nei mokykloje. 

Žinutė parašyta: 2011-06-26 20:59:47 | Nuoroda

beje kaip buvo sakyta anksciau ,, jei yra noro, bet kur ystojusi galesiu tai daryti". Drįstu suabejoti, kadangi studijų kokybė labai priklauso ir nuo dėstytojų, ypač nuo to ko jie rekalauja ir kaip sugeba savo dalyka paaiskinti.Bent pas mane grupeje chemikai ir daugelis VPU studentų( su kuriais tenka pabendrauti) yra nusivylę VPU studijomis, na bet kaip ir visur yra ir patenkintų... 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą