aplinkos hidrogeologija ir geoinzinerija VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-17 15:49:31 | Nuoroda

sveiki ;)

sudomino si studiju programa :) gal yra studijuojanciu ja? pasidalinkit kokios perspektyvos baigus, kokie kruviai, kaip destytojai, ar siaip idomu ir t.t :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-17 15:55:30 | Nuoroda

ei, neapeikit temos :)))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-18 01:11:12 | Nuoroda

nejaugi niekas apie sita specialybe nezino? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 22:52:45 | Nuoroda

Po metų pertraukos gal visgi kas pasisakys? :D Pati šią specialybę 3 numeriu rašyt noriu, nes pagal darbo perspektyvas tikrai neblogai atrodo, bet pagrindinis klausimas būtų, kodėl čia tiek mažai stojančių ir toks mažas balas?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:22:48 | Nuoroda

Kažin, galima įstoti į šią specialybę nelaikius chemijos egzamino? Skaičiau G. Steponavičiaus įsakymą, jog šiais metais "stojantiems į universitetus ir kolegijas reikia būti išlaikius du brandos egzaminus – privalomą lietuvių kalbos bei vieną pasirenkamąjį, ir atsisakoma šiam priėmimui anksčiau nustatyto išimtinio reikalavimo stojant į universitetus – trijų brandos egzaminų". Tai jei gerai supratau, užtektų stojant į šią specialybę ir dviejų, ar kaip čia gaunasi? Tuomet imtų metinį chemijos pažymį?...

Pasimečiau taisyklių platybėse...

 

Žinutė parašyta: 2012-07-13 02:21:27 | Nuoroda

 Sveiki as taip pat svarstau galimybe cia studijuoti, tad butu idomu kazka isgirsti is ten jau studijuojajnciu. :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 18:07:48 | Nuoroda

Man atrodo mazai ka domina si specialybe :) arba taip sunku mokintis , kad dabartiniai studentai net neturi laiko parasyti i foruma :D D :D

Žinutė parašyta: 2012-09-23 23:18:33 | Nuoroda

Sveiki, na va aš įstojau į šią specialybę ir esu patenkinta, nepaisant to, kad tikrai nelengva, bet bent jau ne sausą teoriją mokinamės. O stoja čia mažai kas, nes daugelis turbūt tingi mokintis, brangios studijos, jei negauni krepšelio, o ir šiaip nauja specialybė ir apie ją mažai kas žino. O nuo to mums kas ją studijuoja tik geriau. Šiemet mano grupėje esame 11 žmonių ir visi nemokami, taigi ir konkuruoti dėl krepšelių nėra su kuo. :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą