Kur butu galima istoti su tokiais brandos egzaminai?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:52:09 | Nuoroda

 Kur butu galima istoti su Lietuviu, Matematikos, Istorijos valstybinais egzaminais. Domina kolegijos ir universitetai. P.S Nelabai tesigaudau tai paimformuokit :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:55:25 | Nuoroda

 i socialinius, o kokie balai?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:56:07 | Nuoroda

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:56:21 | Nuoroda

 Lietuviu 16, matematika 13 istorija dar neaisku bet manau turetu buti apie 50...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:59:33 | Nuoroda
Charlain rašė:

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

 Socialiniai nelabai traukia noretusi viriskesnes profesijos, bet zinoma noreciau, kad jis butu ir perspektyvo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:03:14 | Nuoroda
Tomas20 rašė:
Charlain rašė:

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

 Socialiniai nelabai traukia noretusi viriskesnes profesijos, bet zinoma noreciau, kad jis butu ir perspektyvo :)

 Siūlyčiau apsilankyti lamabpo.lt svetainėje, susivesti savo egzaminų balus į skaičiuoklę ir žiūrėti kokie tavo šansai kažkur įstoti.  Visos studijų programos- www.lamabpo.lt/studiju-programos, pasieškok- netingėk. Forumiečiai nelabai ką patars, nepažinodami Tavęs. Vyriškas profesijas aš įsivaizduoju fizinių mokslų srityse- bet ten reikia fizikos arba chemijos. Taigi ieškokis, domėkis ir surasi tinkamą kelią! Sėkmės ;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:08:46 | Nuoroda
Charlain rašė:
Tomas20 rašė:
Charlain rašė:

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

 Socialiniai nelabai traukia noretusi viriskesnes profesijos, bet zinoma noreciau, kad jis butu ir perspektyvo :)

 Siūlyčiau apsilankyti lamabpo.lt svetainėje, susivesti savo egzaminų balus į skaičiuoklę ir žiūrėti kokie tavo šansai kažkur įstoti.  Visos studijų programos- www.lamabpo.lt/studiju-programos, pasieškok- netingėk. Forumiečiai nelabai ką patars, nepažinodami Tavęs. Vyriškas profesijas aš įsivaizduoju fizinių mokslų srityse- bet ten reikia fizikos arba chemijos. Taigi ieškokis, domėkis ir surasi tinkamą kelią! Sėkmės ;)

 na va truputi apsisoviau su egzaminais... Rinkausi ta ka supratau ir kas patiko. Bet aciu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 23:56:16 | Nuoroda
Charlain rašė:
Tomas20 rašė:
Charlain rašė:

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

 Socialiniai nelabai traukia noretusi viriskesnes profesijos, bet zinoma noreciau, kad jis butu ir perspektyvo :)

 Siūlyčiau apsilankyti lamabpo.lt svetainėje, susivesti savo egzaminų balus į skaičiuoklę ir žiūrėti kokie tavo šansai kažkur įstoti.  Visos studijų programos- www.lamabpo.lt/studiju-programos, pasieškok- netingėk. Forumiečiai nelabai ką patars, nepažinodami Tavęs. Vyriškas profesijas aš įsivaizduoju fizinių mokslų srityse- bet ten reikia fizikos arba chemijos. Taigi ieškokis, domėkis ir surasi tinkamą kelią! Sėkmės ;)

 Kad ten nesamones mėto tiesa pasakius :) aš egzaminus išlaikiau vidutiniškai, o  studijos kur reikia mano laikytų egzaminų KB virš 23 ;D ten kur reik mano nelaikytų egzaminų KB apie 19 ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 15:05:56 | Nuoroda

Sveiki noreciau paklausti ar su 17,16 balais imanoma istoti i socialini darba vf vieta universitete ?
 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:07:02 | Nuoroda
Viktorijaaa rašė:

Sveiki noreciau paklausti ar su 17,16 balais imanoma istoti i socialini darba vf vieta universitete ?
 

 Į kokį universitetą? Pernai metų balai nėra labai aukšti- paskutinis kviestas žmogus turėjo 3,80 vnf studijose. O į vf, ar pateksi, tai loterija :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą