Būsimieji pedagogai(LEU)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:51:26 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Fuksų stovykla tikrai bus ir visi į ją labai mielai kviečiami,taip kad skubėkit užsiregistruot

 o kaip užsiregistruotis?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:05:56 | Nuoroda
Jolitka rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Fuksų stovykla tikrai bus ir visi į ją labai mielai kviečiami,taip kad skubėkit užsiregistruot

 o kaip užsiregistruotis?

 Aš šnd užsireginau. Kai sutartį varysi pasirašyt, pirmam aukšte sėdės panelės, registruojančios stovyklai :)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:14:01 | Nuoroda

aš vakar sutarti pasirašiau

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:19:20 | Nuoroda
Jolitka rašė:

aš vakar sutarti pasirašiau

 Labas, gal galiu paklaust, ar reikia atestato ir paso kopijų su notaro nuorašais?  :) Visi labai pasikėlę, nes kas du puslapius klausiu, visiem nėra kelių sekundžių laiko atsakyt.. .

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:29:50 | Nuoroda
Mindauge rašė:
Jolitka rašė:

aš vakar sutarti pasirašiau

 Labas, gal galiu paklaust, ar reikia atestato ir paso kopijų su notaro nuorašais?  :) Visi labai pasikėlę, nes kas du puslapius klausiu, visiem nėra kelių sekundžių laiko atsakyt.. .

 Šiandien buvau pasirašyti sutarties, tai neabejok, kad tiksliai atsakysiu:) Nuvažiavau į VPU, ten pirmam aukšte, koridoriaus gale, yra kopijavimo aparatai, atsišviečiau atestatą, jo priedą ir tapatybės kortelę iš dviejų pusių. Nuėjus į dekanatą net nežiūrėjo ar patvirtintos tos kopijos, priėmė be problemų (pasiliko sau, faktas). Taip kad negaišk laiko ir neieškok tu to notaro:)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:15:14 | Nuoroda

Ei, rimtai kas zino kaip uzsiregistruot i fuxu stovykla, vakar buvau pasirasyt sutarties, bet uzmirsau ten uzsirasyt...:/

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:22:41 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
Mindauge rašė:
Jolitka rašė:

aš vakar sutarti pasirašiau

 Labas, gal galiu paklaust, ar reikia atestato ir paso kopijų su notaro nuorašais?  :) Visi labai pasikėlę, nes kas du puslapius klausiu, visiem nėra kelių sekundžių laiko atsakyt.. .

 Šiandien buvau pasirašyti sutarties, tai neabejok, kad tiksliai atsakysiu:) Nuvažiavau į VPU, ten pirmam aukšte, koridoriaus gale, yra kopijavimo aparatai, atsišviečiau atestatą, jo priedą ir tapatybės kortelę iš dviejų pusių. Nuėjus į dekanatą net nežiūrėjo ar patvirtintos tos kopijos, priėmė be problemų (pasiliko sau, faktas). Taip kad negaišk laiko ir neieškok tu to notaro:)

 Esu begalo tau dėkinga :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:36:52 | Nuoroda

Rašykit į .

Žinutė parašyta: 2011-07-27 22:29:16 | Nuoroda
Hermetika rašė:

Rašykit į .

 rašo kad tokio emailo nėra

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:29:46 | Nuoroda

yra tikrai pati rasiau i email

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:28:36 | Nuoroda

 Sveiki! Norėčiau pklaust ar  dėstoma užsienio kalba priklauso nuo pasirinkimo lamabpo.lt prašyme? :) 

  • Istorija / VBE 88
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:23:17 | Nuoroda
Lituanistė rašė:

 Ė, o kas į lietuvių filologiją? :D

 

 Sveika, aš, aš! ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-31 21:44:28 | Nuoroda

kaip nuotaikos? ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 13:23:10 | Nuoroda

Sveiki, :) :) gal jau ir kartosiuosi, bet kas įstojot į VPU PASLAUGŲ VERSLO ADMINISTRAVIMĄ. :D ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą