VU Lietuvių filologija ir užsienio kalba (ispanų)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:40:40 | Nuoroda

Sveiki. ;) Gal yra čia studijuojančių ir norinčių pasidalinti įspūdžiais apie šią studijų programą? ;)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-10 13:34:31 | Nuoroda

 Ketinu čia stoti, rašiau pirmu numeriu, irgi įdomu būtų išgirsti įspūdžius.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-10 17:04:51 | Nuoroda

Sveiki :) As taip pat rasysiu sia studiju programa 1 nr. :) Pasiziurejus i jusu balus,rodos,kad gali nepavykti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:33:24 | Nuoroda

Peržiūrėjau pirmo kurso tvarkaraštį ir pamačiau įrašytą rusų kalbą. Kažin, bus privalu ją mokytis, ar mokytis galėsiu pirmą užsienio kalbą (anglų) arba antrą (vokiečių) vietoj rusų? :) Tikrai būtų įdomu, jei kas pasidalintų nuomonėmis apie šią specialybę, nes teko girdėti ir neitin gerų atsiliepimų...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-11 12:40:56 | Nuoroda
Intuicija rašė:

Peržiūrėjau pirmo kurso tvarkaraštį ir pamačiau įrašytą rusų kalbą. Kažin, bus privalu ją mokytis, ar mokytis galėsiu pirmą užsienio kalbą (anglų) arba antrą (vokiečių) vietoj rusų? :) Tikrai būtų įdomu, jei kas pasidalintų nuomonėmis apie šią specialybę, nes teko girdėti ir neitin gerų atsiliepimų...

 Ir man įdomu, kaip ten dėl tos rusų kalbos, mokiausi ją mokykloje, bet ne itin gerai sekėsi, nes tebuvo tik 2 pamokos per savaitę ir silpnas tas mokymas tebuvo, užtai mano rusų kalbos žinios menkos, nors pusmety turiu 9, mokytoja nenorėjo atestatų gadint, ypač kai mano kiti pažymiai geri, tad jeigu jos tektų čia mokytis universitetiniu lygiu, būtų nelengva. Iki šiol mano skaityti atsiliepimai apie šią specialybę buvo neblogi.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:18:36 | Nuoroda

Tu bent mokeisi. :D Aš išvis nežinau, su kuo ta kalba valgoma. :DDD Net raidžių nepažįstu, mat mokykloje mokiausi vokiečių.  Smagu būtų, kad ir studijų metu galėčiau ją mokytis, nes rusų kalba man ne prie širdies... Gaila, kad neatsiliepia šios programos studentai, būtų ramiau stoti, žinant šį tą... :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:54:46 | Nuoroda

tai negi nieks nepasidalins žiniomis? Manot verta stoti į mokamą? neturiu antros užsienio kalbos....

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:59:08 | Nuoroda

Kaip supratau, be antros užsienio kalbos pažymio įstoti bus sunkoka, nebent į mokamą vietą...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:20:11 | Nuoroda

 sveikos, uzsienio kalba pasirinkt reiks, is anglu, rusu, vokieciu, gal prancuzu, nezinau :) siaip viskas ten yra tikrai ok, apibendrinus 1 kursa, ne matematika, bet filologija :D tai va, o konkreciai tai sunku objektyviai pasakyt, siaip nei lengva, nei sunku labai, nori 10, tai ir padirbsi, bet imanoma viskas ;D (tik 1 kursas omeny :D).

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:59:27 | Nuoroda

Labai ačiū už informaciją. ;)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą