Kur stoti ???!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-10 01:49:27 | Nuoroda
Unga_ rašė:
Cartman rašė:

Supranti, pas mane ateitis kaip ir sukurta jau, taciau negaliu sau leisti nebaigti universiteto ir buti be diplomo. Vistiek tuos 4 metus reikia kazka veikti, negali nieko neveikti, nes samanomis apaugsi. Tiesiog domina specialybe, kur objektyviai vertinant gali patirti maziausiai streso ir buti linksmiausias kolektyvas. Kolegijoj ar VPU nenoreciau mokytis, nes ten kaimai susirinke.

 "ateitis man jau kaip ir sukurta... " , tai paprasyk, kad tie zmones, kurie sukure tau ateiti ir tiems keturiems metams uzimtu. nenoreciau, kad tokio mastymo zmogus uzimtu bet kokia vieta univere. gaila butu to, kuris butu norejes ten studijuoti, o ne studentauti.

ir "kaimai" susirinke, yra simteriopai geriau, negu tu viena/s m i e s t i e t ė / i s .

nestok niekur. važiuok Anglijon, ten, geri tūsai, ir kaimiečiai ne itin mėgstami - PRITAPSI. :))

 Universitetas = studijavimas + studentavimas. Labai sunku rast specialybe, kur buti abu elementai, nes arba yra vienas, arba kitas. Va tokio varianto ir ieskau. 

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-10 02:15:51 | Nuoroda

ką nors VU komfake, daug vadybų, o persimokymas negresia :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 02:17:11 | Nuoroda

Nors šiaip realiai.. beveik nepažįstu nei vieno VU, kuris turėtų blogus santykius su studentavimu, kad ir kokia specialybė būtų :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 10:50:40 | Nuoroda

Manau tau idealiausias variantas butu MRU. Is visu draugu, pazystamu kiek teko girdeti, kurie ten istoje, tai viskas super.Dauguma destytoju faini, mokaisi del saves (ypac jei i mokama istojai) , o ir zmones visi aplink tokie nieko, linksmi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 13:18:53 | Nuoroda
Sraigt rašė:
Cartman rašė:

 noriu specialybe, kur butu lengva mokytis, galetum daug linksmintis ir tusintis, ir diplomas butu neblogas. Turit pasiulymu ?

 šiaip girdėjau, kad informologai nedaug vargsta, tai pabandyk pasidomėt :>

 Jojo, pritariu. Mačiau, kažkoks informologas buvo pasakęs: "mūsų dienos kaip šventė" :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-10 18:07:58 | Nuoroda
huggy rašė:
Cartman rašė:

Nea, todel ir noriu specialybes, kur butu lengva mokytis ir diplomas puse velnio butu :) nors principe, diplomas vienu ar kitu atveju nieko nereiskia, bet vistiek univere pasimokyt yra gerai. Ka manot apie vadyba ? sunku ten ? ir kokios nuomones apie MRU esate, sunku ten mokytis ?

 vadyba nėra lengva mokitis,tačiau tai ir nėra lb perspektyvu bent mano nuomone.Na, bet jei turi verslininko gyslelę ir dar esi nors truputi kuribingas(a) gali mėgint:]

 

Vadybininku jau yra n Lietuvoj. O mano nuomone apie ja tokia, kad ji lanksti spec Maximose ir t.t. Taigi, tokioj vietoj darba bent kada gausi, napatarciau stoti i ja, beto dar egzaminu rezultatai gana geri, todel reikia jais pasinaudoti maximaliai. Taigi, sekmes apsisprendziant ;)

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą