Korepetitoriai Vilniuje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:00:00 | Nuoroda

 Sveiki/os. Visus Sveikinu baigus mokyklą ir PUIKIAI išlaikius egzaminus! šypsena 
Aš pati būsiu vienuoliktokė ir dar manęs lauks toks pragaras kaip egzaminai. Tad jau noriu nuo šių metų pradėti jiems ruoštis. Tad, kas esate iš Vilniaus ir išlaikėte anglų, lietuvių, istorijos (bet čia dar ne taip būtina) egzaminus virš 80, 90 ar net sugebėjote gauti 100 ir šių dalykų lankėte, kur nors papildomai, o gal pačios daug mokėtės, būkite malonūs parašykite, korepetitorių kontaktus ar savo mokymosi procesą, kaip galima išmokti pačiam pasiruošti gerai, užtikrintai egzaminams, nes man jie atrodo tokie BAISŪS. Net dar nebūdama dvyliktokė jau pradedu nerimauti. 
Iš anksto dėkoju už kiekvieno/os pasisakymą.  šypsena

 
 
Žinutė parašyta: 2011-07-10 20:35:15 | Nuoroda
gbiele rašė:

 Sveiki/os. Visus Sveikinu baigus mokyklą ir PUIKIAI išlaikius egzaminus! šypsena 
Aš pati būsiu vienuoliktokė ir dar manęs lauks toks pragaras kaip egzaminai. Tad jau noriu nuo šių metų pradėti jiems ruoštis. Tad, kas esate iš Vilniaus ir išlaikėte anglų, lietuvių, istorijos (bet čia dar ne taip būtina) egzaminus virš 80, 90 ar net sugebėjote gauti 100 ir šių dalykų lankėte, kur nors papildomai, o gal pačios daug mokėtės, būkite malonūs parašykite, korepetitorių kontaktus ar savo mokymosi procesą, kaip galima išmokti pačiam pasiruošti gerai, užtikrintai egzaminams, nes man jie atrodo tokie BAISŪS. Net dar nebūdama dvyliktokė jau pradedu nerimauti. 
Iš anksto dėkoju už kiekvieno/os pasisakymą.  šypsena

 
 

 Jeigu tau dabar baisu, tai nieko gero. Nerimas yra blogai. Jeigu nors kiek mokaisi, stengiesi tai tie egzaminai yra juokingai lengvi. Aš nesu nei olimpiadininkas, nei kažkokių ypatingų gabumų, žemesnėse klasėse vos 7-netus gaudavau. Mokiausi 12 klasėj viską iš eilės, po truputį ir egzaminus išlaikiau geriau nei tikėjaus, virš 90. Tai iš savo patirties tau galiu pasakyti, kad svarbiausia gera mokymosi atmosfera ir rimtas  užsispyrimas išmokti. Taip pat, manau, kad daug įtakos man turėjo konkurencija klasėje, kadangi buvo daug gabių žmonių, tiesiog sieki būti už juos geresniu. O tavo nerimas ir apie egzaminus galvojimas kaip apie pragarą, manau, kad nieko gero neatneš. Turiu pažįstamų, kurie "verkė", kaip bijo egzaminų, vietoj to, kad imtų knygą į rankas ir išlaikė ne taip gerai, kaip galėjo. Tai vat, moralas toks, kad reikia mokytis su malonumu ir egzaminai tada nebūna baisūs. Aš ir daugelis mano draugų, išėję iš egzamino pripažino, kad tai buvo tik eilinis, daug lengvesnis negu per pamokas, kontrolinis. Pabaigai galiu pasakyti, kad kiekvienas gali gerai išlaikyti, jeigu stengiasi mokytis. Tai tiek, tikiuosi, padėjau tau suprasti, kad egzaminai - tik paprastas žinių patinkrinimas.

P.S. korepetoriai nepagelbės, jeigu verkšlensi ir pati nesimokysi.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:06:40 | Nuoroda

Gal kas gali patarti gerą  matematikos korepetitorę Vilniuje, būtų gerai nebrangi :)

Žinutė parašyta: 2011-10-18 22:27:12 | Nuoroda

Sveiki. Gal kas gailite pasiulyti TIKRAI gera lietuviu kalbos korepetitoriu Vilniuje?:}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą