VU ekologija:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:09:52 | Nuoroda

 sveiki visi esami ir busimi ekologai:) norėjau daugiau sužinoti apie šią specialybę, gal yra esančių žmonių, kurie studijuoja tai? gal galėtumėte papasakoti plačiau:), nes kas rašoma aprašuose, tai man nlb aišku... Būtų įdomu sužinoti,  kaip mokslai, sunku ar ne ir pan? Pati žadu stoti ten:) gal atsirastu ir daugiau žmonių, kurie bandys stoti čia:)  

  • Biologija / VBE 77
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2011-07-20 07:06:03 | Nuoroda

as studijuoju cia, jau busiu 3 kursis, siaip pirmas kursas nieko daug biologjos, geros praktikos, daug bendriniu dalyku, + tame kad ziniu igysi is visur, ir geografijos visu sriciu, ir biologijos ir chemijos ir t.t, mokytis nera sunku, tik kai kurias paskaitas, buna nezmoniskai daug info, o laiko per mazai ismokti, nuo 2 kurso asmeniskai man prasideda sudas, ta prasme kad gilinsies po truputi i ekologija kuri visiskai neidomi, pacios paskaitos pirmoko lygio,, knygu nera, destytojai beveik visi kirviai, gal vienas kitas normalesnis, as nenusivyliau viskuo tik kas nebuvo susije su ekologija, viska ka mokemes is ekologijos esu ziauriai nusivyles, vietoj tawes pagalvociau apioe biologijos, ar molekulines biologijas studijas, o ekologija gink Dieve, rasyk i gala, bet kaip sakant nuo zmogaus priklauso, musu kursas bent ekologija nera labai patenkintas..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:21:43 | Nuoroda

 hm...aš beveik 3metus svaigau dėl tos ekologijos ir dbr mane visiškai subalamutinot:D aš irgi dbr pradėjau galvoti apie biologija, bet vat nžn... iš tiesų biologija man įdomų ir pan.  tik bijau kad per sunku bus man:/

  • Biologija / VBE 77
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą