Dokumentai kuriuos reikes pateikti universitete
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:48:27 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
AdasLv rašė:

Iš kur atstumo iki uni, tėvų pajamų pažymas gaut? :S

Del atstumo, tai gyvenamosios vietos deklaracijos reikia, kuria nzn tiksliai kur gauti :D Jie jau paskaiciuoja patys ten atstuma tada. O tevu pajamos tai bent mano tevai lyg is darbovieciu gaus.

 tai galima pažymą kad esi registruotas. tai galima gaut seniūnijoj, pas pirmininką ar dar kur. :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-24 23:33:25 | Nuoroda

o nezinote yra butina atvaziuoti paciam i univiera pasirasyti sutarties? negalima kaip nors internetu? pvz ka daryti jei tomis dienomis esi isvykes?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 23:33:26 | Nuoroda

o nezinote yra butina atvaziuoti paciam i univiera pasirasyti sutarties? negalima kaip nors internetu? pvz ka daryti jei tomis dienomis esi isvykes?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 23:41:25 | Nuoroda

Butina paciam, nebent turi savo igaliota asmeni, kuris turi notaro patvirtinima, kad gali viska daryti tavo vardu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 09:58:09 | Nuoroda

Gal zinote ar man reikia visu tokiu dokumentu teikiant prasyma del bendrabucio jei nesu social. remtina , nesu is daugiavaikes seimos ir tevai abu dirbanys??

 

(((((• Prašyma rektoriui;
• Pažyma apie šeimos sudeti ir deklaruota gyvenamaja vieta;
• Pažyma apie paskutiniu 3 menesiu tevu darbo užmokesti;
• Socialini remtinuma liudijancius dokumentus (abieju tevu ar vieno iš tevu mirties liudijimus, ištuokos liudijima, abieju tevu, vieno iš tevu arba paties studento nedarbingumo lygio pažyma))).

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:24:56 | Nuoroda
yvette rašė:

Gal zinote ar man reikia visu tokiu dokumentu teikiant prasyma del bendrabucio jei nesu social. remtina , nesu is daugiavaikes seimos ir tevai abu dirbanys??

 

(((((• Prašyma rektoriui;
• Pažyma apie šeimos sudeti ir deklaruota gyvenamaja vieta;
• Pažyma apie paskutiniu 3 menesiu tevu darbo užmokesti;
• Socialini remtinuma liudijancius dokumentus (abieju tevu ar vieno iš tevu mirties liudijimus, ištuokos liudijima, abieju tevu, vieno iš tevu arba paties studento nedarbingumo lygio pažyma))).

 Nemanau, kad reikia. Jei nesi socialiai remtina, sunkios finansinės padėtiers, tai gali išvis nieko neduoti, tik parašysi prašymą ir tiek. Kiti dokumentai suteikia pirmumo teisę. Pavyzdžiui, pernai mano draugės tiesiog parašė prašymą ir gavo bendrabutį be jokių papildomų dokumentų (čia VU).

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:34:48 | Nuoroda

gal kas zinote ar galima rasyti prasyma del barako toje pacioje vietoje kur pasirasai sutarti su universitetu ? Kalbu apie VU. Ta prasme ar viskas yra toje pacioje vietoje ar reikia vaziuoti kazkur kitur? Ir gal kas zinote adresa? Ten sauleteky yra pagrindine VU bustine kur pasirasai sutarti su univieru?

aciu:)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:49:00 | Nuoroda
asdfgh rašė:

gal kas zinote ar galima rasyti prasyma del barako toje pacioje vietoje kur pasirasai sutarti su universitetu ? Kalbu apie VU. Ta prasme ar viskas yra toje pacioje vietoje ar reikia vaziuoti kazkur kitur? Ir gal kas zinote adresa? Ten sauleteky yra pagrindine VU bustine kur pasirasai sutarti su univieru?

aciu:)

 Taip, yra pagrindinė būstinė Saulėteky, kažkuriam iš fakultetų berods, reik pažiūrėt VU puslapy ar kur, gal I rūmuose. Ten yra visos fakultetų atstovybės, viską jums paaiškins, tame pačiame pastate bus toks kambarys, kuriame galėsi užpildyti prašymą dėl bendrabučio. Gali nesijaudinti, visi ten labai malonūs, paslaugūs, net jei visiškai nesusigaudysi, gerieji studentai tave pavedžios, kur reikia

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:57:02 | Nuoroda
yvette rašė:

Gal zinote ar man reikia visu tokiu dokumentu teikiant prasyma del bendrabucio jei nesu social. remtina , nesu is daugiavaikes seimos ir tevai abu dirbanys??

 

(((((• Prašyma rektoriui;
• Pažyma apie šeimos sudeti ir deklaruota gyvenamaja vieta;
• Pažyma apie paskutiniu 3 menesiu tevu darbo užmokesti;
• Socialini remtinuma liudijancius dokumentus (abieju tevu ar vieno iš tevu mirties liudijimus, ištuokos liudijima, abieju tevu, vieno iš tevu arba paties studento nedarbingumo lygio pažyma))).

 Nu kodel turetu nereiketi, aisku, kad reikia. Pagal tai sudaro konkursines eiles ir juk turi zinoti tevu uzdarbi, atstuma tau nuo univiero ir t.t. Remtinuma liudyjanciu dokumentu aisku nereikia nes tu ju neturi, bet gyvenamaja vieta, seimos sudeti ir 3 menesiu darbo uzdarbi reiktu pasiimti. Isivaizduoju, kad jeigu nenuveztum tiesiog irasytu i eiles gala ir gautum bendrika tik tokiu atveju jei liktu vietu po kitu.

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:36:40 | Nuoroda

Taip,jeigu ir nesi socialiai remtina,reikia turėti pažymą apie šeimos sudėtį ir pažymas apie kiekvieno iš tėvų paskutinių 3 mėnesių pajamas.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:59:03 | Nuoroda

Nieko nebesusigaudau... Esu persigandus ir nežinau ką daryt. Tai reikia pas tą notarą eit ar ne?!

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:09:07 | Nuoroda

www.bustas.vu.lt/?tpc=0&ln=lt&new=127

 

Kalbu apie VU bendrabučius. Čia neprašo jokių pažymų apie šeimos sudėtį,pajamas ir t.t., nu nebent: 

"2. Jei esate našlaitis, iš daugiavaikės ar socialiai remtinos šeimos, neturite vieno iš tėvų, turite 55 % ar didesnį neįgalumą, pristatyti pažymas apie tai patvirtinančius faktus iki rugpjūčio 6 adresu VŠĮ „Vilniaus universiteto būstas“ Saulėtekio al. 6, Vilnius."

Tai tiesiog užtenka parašyti prašymą? 

 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:07:54 | Nuoroda
Draguza rašė:

Nieko nebesusigaudau... Esu persigandus ir nežinau ką daryt. Tai reikia pas tą notarą eit ar ne?!

Nebūtina. Na, negaliu kalbėti už visus universitetus ir kolegijas, bet bent jau VU įgalioto asmens patvirtinimą gali gauti vietoje, nemokamai. Aišku, teks pastovėti eilėje. Nežinau kaip yra su atestato kopija, gal ir nepakenktų ją pasidaryti iš anksto (?), bet pas notarą, manau, gali neiti:)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:29:19 | Nuoroda

Draguza, eik pas ta notara ir viskas. Pati snd buvau ir neviena is busimu studentu laukiau eileje. Taigi turesi visus dokumentus, kuriu praso univers.ir busi rami:) As jau geriau viska susirinksiu, net jei kazko ir nereikes.

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 67
Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:04:34 | Nuoroda
Krooatija rašė:

Draguza, eik pas ta notara ir viskas. Pati snd buvau ir neviena is busimu studentu laukiau eileje. Taigi turesi visus dokumentus, kuriu praso univers.ir busi rami:) As jau geriau viska susirinksiu, net jei kazko ir nereikes.

 Kiek sumokėjai pas notarą už kopijas? :)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:13:45 | Nuoroda

 O nuotrauka turi būti spalvota ar ne?

 

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:56:10 | Nuoroda
mejayte rašė:

 O nuotrauka turi būti spalvota ar ne?

 

 Manau nesvarbu.Mano tai spalvota :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:04:59 | Nuoroda

Man irg įdomu, kiek tas notaro patvirtinimas kainuoja?

  • Biologija / VBE 79
  • Chemija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:37:16 | Nuoroda

Nereikia ten jokiu patvirtinimu. Vietoje jie viska pasidaro, nezinau is kur cia istraukete apie tai?  

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:39:58 | Nuoroda

Nemokejau, nes dar neatsiemiau kopiju. Bet kiek salia sedejusi pana sake, tai 3 Lt uz  viena lapa ;D Tik aisku, nezinau kiek cia teisybes.

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 67
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą