Būsimieji VDU pirmakursiai, susipažinkim ir mes ;>
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:08:50 | Nuoroda

O pagal ką atrenka, kas patenka į fuxų stovyklą?

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:09:01 | Nuoroda

Ai, man tai ta fuxų stovykla nelabai aktualu. Bet patariu visiem. Teko man VGTU fuxų stovykloj dalyvaut. Dar iki dabar iš ten gauta pravarde "jėzum" vadina. :D Labai smagus dalykas.

O pats irgi žiauriai tikiuos gaut bendrabutį. :( Labai jau keblu būtų ieškotis padoresnio ir ne itin brangaus buto. :s

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:09:30 | Nuoroda

Atrenka pagal tai, kaip užpildei stovyklos anketą. Jei įdomiai - skaityk jau paimta esi.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:11:02 | Nuoroda

Čia dar žiūrint,kaip kas tą įdomiai supranta

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:15:04 | Nuoroda

Tai teks labai pasistengti įdomiai anketą užpildyt.  

Metamorfoze, kaip suprantu šiemet perstoji, taip?Nepatiko VGTU?

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:18:30 | Nuoroda

Adele, tai laikysim motyvacini anglu testa tik tada kai atvažiuosim sutarčiu pasirašyt :) arba kitą kokia dieną :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:19:53 | Nuoroda

Aš irgi bendrabučio noriu, net i taiką patekt. nes pačiai butą ieškotis. omg :D dar kai kauno visai nepažįstu :D o karas.... hm. nevilioja :D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:24:03 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

Aš irgi bendrabučio noriu, net i taiką patekt. nes pačiai butą ieškotis. omg :D dar kai kauno visai nepažįstu :D o karas.... hm. nevilioja :D

 Joo,Karo bendrabutis išties atrodo čiut kaip po karo..;D aš tai į Baltiją norėčiau labiausiai,bet iš bėdos gal ir ta Taika tiktų ;>

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:27:05 | Nuoroda
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:

Aš irgi bendrabučio noriu, net i taiką patekt. nes pačiai butą ieškotis. omg :D dar kai kauno visai nepažįstu :D o karas.... hm. nevilioja :D

 Joo,Karo bendrabutis išties atrodo čiut kaip po karo..;D aš tai į Baltiją norėčiau labiausiai,bet iš bėdos gal ir ta Taika tiktų ;>

 Na aš bantija irgi bandyčiau, bet ten šansų mažiau. o dar bus taip, kad kitų socialinė padėtis bus bloga ir mane prastums ir reisk koki mėnesi laukt bedrabučio ar dar kaip suktis :D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:35:58 | Nuoroda
Adele=) rašė:
IevaaL rašė:

aha,sakė ten fun būna :) tikiuosi paims :D

 mergyt,o motyvacinio i anglu Tau laikyt nereikejo?:)

 ne, reikėjo tiem kas i VPU arba kolegijose pedagogiką :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:37:50 | Nuoroda

Here_in_your_arms,

Na, kaip čia pasakius. Aš praeitais metais labai norėjau stot į kultūros istoriją ir antropologiją VU, bet labai susifailinau su istorijos egzaminu, tai nepavyko. Tada buvo variantas arba dirbt arba stot... bet kur. A la "ant bajerio". Tai įstojau VGTU aplinkosaugos inžinerijon. Na, aš visiškas humanitaras, tai ten sunkiai man su tiksliaisiais sekėsi... Bet visiškai įsimylėjau chemiją ir pradėjau dievint fiziką. BET kadangi neturėjau pagrindų šitų mokslų, tai man per sunkus krūvis buvo - nepatempiau ir teko išeit. Todėl šiais metais perlaikiau istorijos egzaminą, surinkau gan padorų taškų skaičių ir noriu stot nebe antropologijon, o istorijon, nes kol mokiausi istoriją egzaminui, patraukė LABAI. O ir vienas būsimas antrakakursis istorikas VDU labai geras draugas, prigyrė VDU ir įkalbėjo stot.

Oho, nepastebėjau net kaip šitą litaniją parašiau. :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:58:45 | Nuoroda
Metamorfozė rašė:

Here_in_your_arms,

Na, kaip čia pasakius. Aš praeitais metais labai norėjau stot į kultūros istoriją ir antropologiją VU, bet labai susifailinau su istorijos egzaminu, tai nepavyko. Tada buvo variantas arba dirbt arba stot... bet kur. A la "ant bajerio". Tai įstojau VGTU aplinkosaugos inžinerijon. Na, aš visiškas humanitaras, tai ten sunkiai man su tiksliaisiais sekėsi... Bet visiškai įsimylėjau chemiją ir pradėjau dievint fiziką. BET kadangi neturėjau pagrindų šitų mokslų, tai man per sunkus krūvis buvo - nepatempiau ir teko išeit. Todėl šiais metais perlaikiau istorijos egzaminą, surinkau gan padorų taškų skaičių ir noriu stot nebe antropologijon, o istorijon, nes kol mokiausi istoriją egzaminui, patraukė LABAI. O ir vienas būsimas antrakakursis istorikas VDU labai geras draugas, prigyrė VDU ir įkalbėjo stot.

Oho, nepastebėjau net kaip šitą litaniją parašiau. :D 

 Įdomiai taip. Visai nesistebiu, kad tau, kaip humanitarui, sunku buvo balansuoti tiksliuosiuse moksluose. Svabiausia, kad yra galimybė pradėt viską iš naujo. Aš save dar prieš egzaminus nuteikiau, kad jeigu patirsiu fail'ą su rezultatais ir neįstosiu į istoriją, tai šiemet nestosiu niekur. Tiesiog nenoriu studijuot beleką tik tam, kad studijuot.

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:02:17 | Nuoroda

Na taip, gerai, kai nėra spaudimo iš tėvų, kad "NESVARBU KĄ, SVARBU STUDIJUOT". :/ Bet ne pas visus tėvai tokie atlaidūs. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:19:25 | Nuoroda

Maniškiams tai nepatinka, kad noriu studijuot tokį, pagal juos  š... dalyką, kaip istoriją, juk galėčiau studijuot ale kažką perspektyvesnio. Na bet šitam reikale paisau tik savo norų.

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:23:43 | Nuoroda
Here_in_your_arms rašė:

Maniškiams tai nepatinka, kad noriu studijuot tokį, pagal juos  š... dalyką, kaip istoriją, juk galėčiau studijuot ale kažką perspektyvesnio. Na bet šitam reikale paisau tik savo norų.

 Šaunu, jog nusprendei pasikliauti savo norais... Mane taip pat labiau pastūmėjo mokytis istorijos srityje, todėl, kad man patinka, nors aplinkiniai ir giminės zirzia, kad ką tu veiksi su savo istorija... Užtat man svarbu tobulėti šitoje srityje. Kadangi yra noras, tai atsiras ir niša, kur pritapsime.

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:38:32 | Nuoroda

Aš per kokius 3 metus, kol brandinu svajonę įstot į istoriją, ir gero, ir blogo esu prisiklausius apie savo pasirinkimą, bet lieku visgi prie nuomonės, kad neperspektyvių specialybių nėra, o  yra tik neperspektyvūs žmonės.

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:42:24 | Nuoroda

Man tąpatį daug kas sakė apie psichologiją. Bet visgi, svarbiausia ko noriu aš, o ne kiti. Ir visiškai sutinku su tuo, kad yra tik neperspektyvūs žmonės :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:10:31 | Nuoroda

Sveiki, aš galbūt būsimas VDU Ekonomistas, jeigu nepaims ISM'as, bandysiu patekt čia, aišku, jei balas nepasirodys per mažas (18.14) :) Malonu su visais susipažinti :)

  • Informacinės technologijos / VBE 13
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:14:21 | Nuoroda

Sveiki :) as pirmu numeriu rasiau VDU sociologija.Gal dar atsiras cia ketinanciu stot? ;)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:15:18 | Nuoroda

Aš 4nr rašiau :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą