VDU ekologija ir aplinkotyra
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:08:36 | Nuoroda

 mac o chemijos begalo daug?

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:02:13 | Nuoroda
Eimiss rašė:

 mac o chemijos begalo daug?

pirmais metais jos nebus, tik antram kurse tai dar nzn kas ten per velnias bus.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:27:24 | Nuoroda
MaC rašė:
Lukshis rašė:
MaC rašė:

Sveikinu istojus i VDU, tikrai nepasigailesit :D tai va, busit fuxai, o as manau, kad jusu krikstatevis, kadangi as pats ekologas (2 kursas) tai teks jus krikstint ;)

 Kadangi jau antrakursis gal galetum papasakoti kaip su matematika reikalai? Sunku ar nelabai ? Uztenka vidutiniu ziniu ar reiks neblogai papraikaituot?

 ooo matematika... blogi prisiminimai.. :D siaip matieka man buvo beveik vsk nauja, nors ir a lygiu mokiaus mokykloje, bet man ji niekada nesiseke, siaip sunku, bent as dziaugiaus lb, kad teigiama gavau :D daug ir neislaikusiu buvo. Siaip jai matieka sekas tai nebus gana sunku, bus lengvu temu kaip matricos, isvestines kai kam tikymybes, apie sunkias nekalbu net :D

 Bet tik pirma pusmeti reiks kankintis prie jos ? Nes kiek domejausi tai tik 1 semestre matematika tiesa?

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:32:41 | Nuoroda
Lukshis rašė:
MaC rašė:
Lukshis rašė:
MaC rašė:

Sveikinu istojus i VDU, tikrai nepasigailesit :D tai va, busit fuxai, o as manau, kad jusu krikstatevis, kadangi as pats ekologas (2 kursas) tai teks jus krikstint ;)

 Kadangi jau antrakursis gal galetum papasakoti kaip su matematika reikalai? Sunku ar nelabai ? Uztenka vidutiniu ziniu ar reiks neblogai papraikaituot?

 ooo matematika... blogi prisiminimai.. :D siaip matieka man buvo beveik vsk nauja, nors ir a lygiu mokiaus mokykloje, bet man ji niekada nesiseke, siaip sunku, bent as dziaugiaus lb, kad teigiama gavau :D daug ir neislaikusiu buvo. Siaip jai matieka sekas tai nebus gana sunku, bus lengvu temu kaip matricos, isvestines kai kam tikymybes, apie sunkias nekalbu net :D

 Bet tik pirma pusmeti reiks kankintis prie jos ? Nes kiek domejausi tai tik 1 semestre matematika tiesa?

 Ir dar treciame kurse pirma pusmeti bus kazkokia ten statistine matematika ar kazkas pan. Siaip visi dalykai surasyti cia: http://gmf.vdu.lt/studijos/bakalauro-studijos/aplinkotyra-ir-ekologija.html

Žinutė parašyta: 2011-07-27 22:16:45 | Nuoroda

O ką šiaip iš menų geriausia (lengviausia mokytis ;D) pasirinkti?;p 

Žinutė parašyta: 2011-07-30 15:00:29 | Nuoroda

kai dabar pasiskaiciau visa foruma, siek tiek issigandau...nesitikejau, kad bus tiek daug chemijos :( maniau, kad pagrinde biologija ir kryptingos su ja susijusios sakos,susijusios su studijomis. Na bet nenumirsim ir su ta chemija, jei kas,padesim vieni kitiems krimsti karcias chemijos sakas :D

Žinutė parašyta: 2011-08-03 01:06:23 | Nuoroda

Sveiki visi, būsimi bendrakursiai... Na ką, aš ir čia pakliuvau... ;]

 

Žinutė parašyta: 2011-08-07 13:12:14 | Nuoroda
aiste.s rašė:

kai dabar pasiskaiciau visa foruma, siek tiek issigandau...nesitikejau, kad bus tiek daug chemijos :( maniau, kad pagrinde biologija ir kryptingos su ja susijusios sakos,susijusios su studijomis. Na bet nenumirsim ir su ta chemija, jei kas,padesim vieni kitiems krimsti karcias chemijos sakas :D

 man kaip tik pasirode kad chemijos netiek ir daug. ;] nors jos labai labai bijau

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-07 15:11:06 | Nuoroda

Sveiki.Aš taip pat čia įstojau.Planuojat kas nors važiuot į fux'ų stovyklą? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-07 21:53:43 | Nuoroda

jeigu pakvies ;]

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-09 17:37:46 | Nuoroda

 zinot kiek isviso musu istojo po trecio etapo? :] idomu labai

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą