Diagramos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:19:45 | Nuoroda

 Gal koks geras žmogus gali duoti diagramų linką? :D 

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 33
Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:21:17 | Nuoroda

kazi ar jos isvis yra, cia turbut kazkas kazka suvele..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:24:27 | Nuoroda

prisijunkit prie lamabpo.lt profilio savo

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:26:36 | Nuoroda
omgggg rašė:

prisijunkit prie lamabpo.lt profilio savo

 toliau?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:27:00 | Nuoroda

radau

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:30:02 | Nuoroda

ei zmones padekit, nieko nebesuprantu

gavau pakvietim ai vnf, o pagal diagrama iseina kad vf? juk ta vieta kur toks rombiukas zaliai apvestas yra mano vieta?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 01:16:43 | Nuoroda

gal žinote: jei įstoju į vnf ir pasirašau sutatį, ar antru etapu galiu dalyvauti dėl vf tos pačios specialybės tame pačiame universitete??? tačiau jei negaučiau vf, tai ar man liktų vnf?? labai svarbu, nes esu trečia kuri įstojo į vnf, tad manau realu į nemokamą patekt

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:47:30 | Nuoroda
sprikta rašė:

gal žinote: jei įstoju į vnf ir pasirašau sutatį, ar antru etapu galiu dalyvauti dėl vf tos pačios specialybės tame pačiame universitete??? tačiau jei negaučiau vf, tai ar man liktų vnf?? labai svarbu, nes esu trečia kuri įstojo į vnf, tad manau realu į nemokamą patekt

 as lygiai  taip pat dariau.manau,kad taip ir reik daryt.kiek zinau,kad netektum vietos jau pasirasius sutarti ,reikia paciai univiere parasyt,kad nutrauki.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:10:22 | Nuoroda

Stulpeline diagrama rodo pakviestuju/pasirasiuju skaiciu VF+VNF, ar tik toki koks yra mano prasyme? Panevezio kolegijos atstove man atsake,kad rodomas toks pakviestuju skaicius i kokia as pretendavau vieta. Pvz buvau parases VF automatika,taigi diagramoje ir rodo pakviestuosius i VF automatika.

 

Ar taip ir yra?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:44:15 | Nuoroda
Edgaras4 rašė:

Stulpeline diagrama rodo pakviestuju/pasirasiuju skaiciu VF+VNF, ar tik toki koks yra mano prasyme? Panevezio kolegijos atstove man atsake,kad rodomas toks pakviestuju skaicius i kokia as pretendavau vieta. Pvz buvau parases VF automatika,taigi diagramoje ir rodo pakviestuosius i VF automatika.

 

Ar taip ir yra?

 taip ir yra i viena profesija rasiau ir vf ir vnf ir diagramas rodo skirtingas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:39:03 | Nuoroda

Aisku, na tada galima ramiau laukt trecio turo, nes ir po 30 kai kur dar nepasirase,abejoju ar paskutinej dienoj visi suleks. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-31 09:16:34 | Nuoroda

Tikiuosi lama ides pries trecia tura kur dar yra laisvu vietu,nes diagramas tai iseme. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą