Kaip suprast?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:33:15 | Nuoroda

Lama bpo balu skaiciuokleje i norima specialybe mano konkursinis balas 17.18, o prasyme rodo tik 15.78. niekam taip nera? ka patartumete daryti? laiska parasiau LAMAI bet kol atsius, tai idomu suzinot kitu abiturientu nuomones

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:45:48 | Nuoroda
aurimasn rašė:

Lama bpo balu skaiciuokleje i norima specialybe mano konkursinis balas 17.18, o prasyme rodo tik 15.78. niekam taip nera? ka patartumete daryti? laiska parasiau LAMAI bet kol atsius, tai idomu suzinot kitu abiturientu nuomones

 o kartais ne praeitu metu visdar skaiciuokle ten? manau prasyme rodo teisingiau nors visko gali ir buti.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:50:32 | Nuoroda
Karolinuke rašė:
aurimasn rašė:

Lama bpo balu skaiciuokleje i norima specialybe mano konkursinis balas 17.18, o prasyme rodo tik 15.78. niekam taip nera? ka patartumete daryti? laiska parasiau LAMAI bet kol atsius, tai idomu suzinot kitu abiturientu nuomones

 o kartais ne praeitu metu visdar skaiciuokle ten? manau prasyme rodo teisingiau nors visko gali ir buti.

 pats skaiciavau, irgi tas pats gaunasi. isdure mane, daugiau nezinau net ka galvot

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:41:34 | Nuoroda
aurimasn rašė:
Karolinuke rašė:
aurimasn rašė:

Lama bpo balu skaiciuokleje i norima specialybe mano konkursinis balas 17.18, o prasyme rodo tik 15.78. niekam taip nera? ka patartumete daryti? laiska parasiau LAMAI bet kol atsius, tai idomu suzinot kitu abiturientu nuomones

 o kartais ne praeitu metu visdar skaiciuokle ten? manau prasyme rodo teisingiau nors visko gali ir buti.

 pats skaiciavau, irgi tas pats gaunasi. isdure mane, daugiau nezinau net ka galvot

 na greitesnis  efektas butu skambint nes jei jie kokia klaida ivele tai tikrai nekas tau D:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą