Fizika ar komp. fizika?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-12-18 19:39:30 | Nuoroda

 Sveiki,

Norėčiau labai paklausti, kokią bakalauro studijų programą yra rinktis geriau, jei ateityje yra planų studijuoti astrofiziką: fiziką ar kompiuterinę fiziką?

Taip pat butų tiesiog nuostabų išgirsti atsiliepimų ir žmonių, jau besimokančių kurią nors specialybę.

Ačiū.

Žinutė parašyta: 2012-01-02 23:33:58 | Nuoroda

Sveikas. Patariu rinktis k. f., nes tai yra taikomoji fizika. Taciau, jei tau labiau patinka fundamentalus dalykai, tai rinkis tiesiog fizika. Is esmes abu dalykai turetu buti labai panasus. Astro fizika, mano supratimu, yra taikomoji, taigi arciau k. f. Pats studijuoju informatika.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-01-09 23:54:16 | Nuoroda

Sveikas. Manau astronomija labiau magistrinis dalykas. Visada gali pereiti.

Studijuoju vu tik puse metu(telekomikacijas) , tai manau yra toks dalykas. Kiek is gyveresniu studentu girdejau fizikoi buna didziausi pazymiai ir ten truputi sunkiau studijuoji .  Kompiuteriniei zmoniu mazai labai ,taciau tai neblogina situacijos.

Kaip jau sakiau , tai magistrinis dalykas , todel reikia paziureti kas tau patinka. Kompiuteriuose gal daugiau pavyktu paveikti ko nors apciuopiamo , fizikinei -teorijos ir isvedimu bus neblogai , bei skaiciavimai. Jeigu tau patinka isvedimai ir skaiciavimai (sito pats neapkenciu niekaip ) , bei teorija - fizika. Beto ,ten turi ir balas neblogas but. Jei noresi ka nors paveikti - programuoti ar indzinerijos labiau - kmpiuterine fizika.

Visgi , magistre man regis gali bet kur eiti  pabaiges fizika. Nes tik elektronikai regis gauna indzinieriaus bakalaura . Visi kiti - fiziko.

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą