Koks yra abiturientų, 2012m. stojančių į VU teisę arba politikos mokslus, lygis? Kiek girdėjau, mūsų karta laikoma netgi labai stipria - manot, kad tai tiesa?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:25:43 | Nuoroda
Rutaaa123 rašė:
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

 Nice, turbūt man nėra šansų įstot, anglų kalba viską knisa :DD

 tu ir ten? aš tik ten ir rašiau : D kai sužinosi, ar įstojai, raštelk man : )

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:29:49 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
Rutaaa123 rašė:
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

 Nice, turbūt man nėra šansų įstot, anglų kalba viską knisa :DD

 tu ir ten? aš tik ten ir rašiau : D kai sužinosi, ar įstojai, raštelk man : )

 Čia man? :DDD o šiaip tai aš tai ir į Romerį rašiau dar. Tai aišku, tavo šaunūs rezultatai, gali rizikuoti, nors..kokia čia rizika, aišku, kad priims:)) o vat mane ar priims, tai jau neaišku..;/

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:50:46 | Nuoroda

žinok gali būti, kad ir tave priims. į mokamą tai garantuotai. dėl nemokamos kabliukas. jei išlaikai virš devym, tai priims :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:54:43 | Nuoroda

Na, o aš prioritetą teikiu politikos mokslams VU,nes ten įstojama su aukščiausiais KB, prestižas ten tiesiog :DDD tačiau, jei nepavyks politikos mokslai, lieka teisė VU, kuri yra tikrai itin aukšto lygio :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:01:31 | Nuoroda
forever.young rašė:

žinok gali būti, kad ir tave priims. į mokamą tai garantuotai. dėl nemokamos kabliukas. jei išlaikai virš devym, tai priims :D

 Sakai, jei istoriją virš 90 išlaikyčiau būtų ir į nemokamą galimybė įstot? :))

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-06-26 18:41:38 | Nuoroda
Rutaaa123 rašė:
forever.young rašė:

žinok gali būti, kad ir tave priims. į mokamą tai garantuotai. dėl nemokamos kabliukas. jei išlaikai virš devym, tai priims :D

 Sakai, jei istoriją virš 90 išlaikyčiau būtų ir į nemokamą galimybė įstot? :))

 su 90 iš istorijos tavo KB 19,16 :D aišku, čia skaičiavau su matematikos dešimt pažymiu. Na, tad su tokiu KB į teisę turėtum žinok įstoti, man regis, anais metais buvo gan panašus minimuo balas. Esmė ta, kad aišku, jog geriau, jei gautum VIRŠ devyniadešimt, tada nu laisvai. Nu negali būti laida jau ANT TIEK stipri, turi būt panašiai kiekvienais metais :D taip, kad atsipūsk ir lauk rezultatų :)))

 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 19:11:22 | Nuoroda

 Tikėkimės, kad istorija nepaves :))

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-06-26 19:57:03 | Nuoroda

tikėkimės :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:02:46 | Nuoroda

praeitais metais pirmu turu 19,22 įstojo, man atro. aš tik teisę VU rašiau, hope, kad bus nemokamai : ))

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-27 20:30:37 | Nuoroda

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 20:57:55 | Nuoroda
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:06:52 | Nuoroda
forever.young rašė:
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

 na jau.. pagal 2010m. duomenis į politikos mokslus vnf pirmu turu įstojo su 12 ir trupučiu : ) www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:12:11 | Nuoroda

As tai negirdejau, kad stipruoliai esate, priesingai - vis mykiate mukiate, kokie sunkus egzaminai buvo! garantuoju, kad tikro valstybinio kokiais 2009 tikrai neislaikytumete(na bent jau dauguma is jusu)!

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:28:13 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

 na jau.. pagal 2010m. duomenis į politikos mokslus vnf pirmu turu įstojo su 12 ir trupučiu : ) www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

 ten tipo vnf ištęstinės ar kaip ten tos studijos

Žinutė parašyta: 2012-06-27 23:13:53 | Nuoroda
forever.young rašė:
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

 na jau.. pagal 2010m. duomenis į politikos mokslus vnf pirmu turu įstojo su 12 ir trupučiu : ) www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

 ten tipo vnf ištęstinės ar kaip ten tos studijos

 rašo NL; I, tai manau, kad neišskiria ar nuolatinės, ar ištęstinės, tiesiog, kad su tokiu balu buvo įstoję į politikos mokslus vnf. Bet, gerai pagalvojus, greičiausiai bus, kad ištęstinės su 12. nors vis tiek manau, kad net su 15 ar 17 galima įstot ir į nuolatines. tik neteiskit, jei esu neteisi, nes gerai nežinau : D reik įsiskaityt į tuos dokus.. bet man politikos mokslai neaktualu, bandau teisę ir tą nemokamą : D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-28 12:18:50 | Nuoroda

 tai va, man irgi idomu, nes vienur taip sako kitur kitaip del to KB , o nors mokiaus gerai egzus islaikiau truputi blogiau nei tikejaus :) taciau irgi labai noriu i politikos mokslus VU pakliuti :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:34:29 | Nuoroda

Klausykit, o KAIP jūs įsivaizduojate savo ateitį, baigę politikos mokslus?

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:48:15 | Nuoroda
forever.young rašė:

Klausykit, o KAIP jūs įsivaizduojate savo ateitį, baigę politikos mokslus?

 Prie valdzios lovio, siurbiant tautos pinigus !!! 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:07:15 | Nuoroda

 papirkinese kaimelio pjokus su samanes buteliukais, kad uz jus balsuotu, o tada eisite i seima? 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:16:39 | Nuoroda

Abejoju, ar turime nors vieną Seimo narį baigusį politikos mokslus. Na, palieku nedidelį šansą, kad tokių turime mūsų Parlamente, bet dauguma jų tokių mokslų tikrai nėra baigę. Daugiau tai - kompetencijos nestokojantys, viešai savo simpatijų nerodantys žmonės, galbūt diplomatai.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą