Apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 22:54:16 | Nuoroda

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:01:28 | Nuoroda
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

Pilnai sutinku su tavimi. Nežinau kame problema, bet nemažai tų, kurie tikėjosi 95-100% (žinome, kad labai didelio taškų skaičiaus tam nereikėjo, todėl nenuostabu tikėtis aukšto įvertinimo) jaučiasi gal net neįvertinti. Nes man pačiam asmeniškai staigmena - 63 taškai tikrai nėra ta riba. Bandomajame ir 90 taškų buvau surinkęs, su tiek šimtukas šiemet garantuotas, todėl jei gavai daug mažiau nei tikėjaisi, verta rizikuoti - galbūt pasiseks. :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:02:18 | Nuoroda
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:55:53 | Nuoroda
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 00:06:18 | Nuoroda
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-27 01:40:22 | Nuoroda

 O kai parasai apeliacija atsizvelgia i metini pazymi?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 09:46:14 | Nuoroda

 Aš noriu rasyti apeliacija, nes tikejausi gauti zymiai daugiau... Ilgas verkimas paskatino mane rasyti apeliacija. Taciau ar labai tiketina, kad gali pamazeti rezultatas? Ar daug kam pakyla rezultatas ar dazniausiai pamazeja?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-27 09:55:23 | Nuoroda

Gavo 70+ ir dar rašo apeliacijas... Gi ne viskas nuo jūsų priklauso, priklauso dar ir nuo kitų išlaikymo lygio. Beje, gi per bandomuosius ir egzaminą temos būna ne tos pačios, jeigu per bandomąjį buvo nesunki tema tai ir gavot gerai, o per egzaminą per daug atsipalaidavot manydami, kad "aj per bandomąjį gerai gavau, tai čia vieni juokai". Bandomuosius taiso jūsų mokytojos, ir jos aišku kaip visada stengiasi taisyti tik mokinio naudai, dažnai netgi pakeldamos balus, o egzamine niekas su jumis nesisackina. Tie kurie gavo 70+ ir rašys apeliacijas, linkiu, kad sumažintų balus, kad nusileistumėt ant žemės ir per gerai savęs nevertintumėt.  Negražiai linkiu, bet...

 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 09:56:37 | Nuoroda

 Po lietuvių apeliacijos dažniausiai rezultatų nekeičia, retkarčiais pakelia, mažina dar rečiau. Gal ir verta rašyti. 

Aš irgi tikėjausi daugiau taškų, bet jūs pagalvokit, kad visiems viską sugadint turėjo teksto suvokimas. Aš iš jo 9 taškus gavau. Mane rašinys išgelbėjo, o jei dar iš rašinio vidutiniškai gavot, tai ir lieka netenkinantis rezultatas. 

 

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-27 10:15:06 | Nuoroda

 as islaikiau 36 ir ka tu i tai? palinkesi, kad dar labiau pamazintu?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-27 10:16:45 | Nuoroda
gnom. rašė:

 Po lietuvių apeliacijos dažniausiai rezultatų nekeičia, retkarčiais pakelia, mažina dar rečiau. Gal ir verta rašyti. 

Aš irgi tikėjausi daugiau taškų, bet jūs pagalvokit, kad visiems viską sugadint turėjo teksto suvokimas. Aš iš jo 9 taškus gavau. Mane rašinys išgelbėjo, o jei dar iš rašinio vidutiniškai gavot, tai ir lieka netenkinantis rezultatas. 

 

 iš kur žinai, kad surinkai 9 taškus? gal turi vertinimo instrukciją??

  • Biologija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-27 10:17:45 | Nuoroda

 Sveiki, kokiu būdu sužinoti kiek gauta už suvokimą ir rašinį?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 10:54:07 | Nuoroda

 pasakysiu labai negraziai, bet neieskokit siknoj smegenu, ten ju nera gavot tiek kiek ir buvot verti, darba tikrino ne vienas ir ne du vertintojai, o keturi ir nemanau, kad visi keturi vertintojai norejo jus piktybiskai sumaut

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:06:02 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:

 pasakysiu labai negraziai, bet neieskokit siknoj smegenu, ten ju nera gavot tiek kiek ir buvot verti, darba tikrino ne vienas ir ne du vertintojai, o keturi ir nemanau, kad visi keturi vertintojai norejo jus piktybiskai sumaut

 Tikrina du

Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:17:58 | Nuoroda
Pajacas rašė:
tabiu_kremas rašė:

 pasakysiu labai negraziai, bet neieskokit siknoj smegenu, ten ju nera gavot tiek kiek ir buvot verti, darba tikrino ne vienas ir ne du vertintojai, o keturi ir nemanau, kad visi keturi vertintojai norejo jus piktybiskai sumaut

 Tikrina du

 darba tikrina maziausiai trys vertintojai

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:26:21 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:

 pasakysiu labai negraziai, bet neieskokit siknoj smegenu, ten ju nera gavot tiek kiek ir buvot verti, darba tikrino ne vienas ir ne du vertintojai, o keturi ir nemanau, kad visi keturi vertintojai norejo jus piktybiskai sumaut

 Niekas smegenų apatiniuose didžiuosiuose pusrutuliuose ir neieško :D Ne valstybinė paslaptis, kad vertintojų esama visokių ir kai kurių darbas nėra "aukščiausios prabos", nes kiekvienais metais po apeliacijų pateikimo būna pakylančių balų. Manau, jų procentas būtų didesnis, bet juk NEC'ui neprestižas pripažinti kompetencijos trūkumą, nors jokių sankcijų dėl klaidingų/neteisingų rezultatų pateikimo niekas netaiko.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:26:41 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:
Pajacas rašė:
tabiu_kremas rašė:

 pasakysiu labai negraziai, bet neieskokit siknoj smegenu, ten ju nera gavot tiek kiek ir buvot verti, darba tikrino ne vienas ir ne du vertintojai, o keturi ir nemanau, kad visi keturi vertintojai norejo jus piktybiskai sumaut

 Tikrina du

 darba tikrina maziausiai trys vertintojai

 Nea, du :P Ten yra vietos palikta keturiems vertintojams, jeigu kažkas nesutaptų, kad kiti dar pažiūrėtų, bet šiaip tikrina du :))

Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:28:59 | Nuoroda

Nu gal aš ir klystu, tebunie tavo tiesa :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:30:20 | Nuoroda
Pajacas rašė:
tabiu_kremas rašė:
Pajacas rašė:
tabiu_kremas rašė:

 pasakysiu labai negraziai, bet neieskokit siknoj smegenu, ten ju nera gavot tiek kiek ir buvot verti, darba tikrino ne vienas ir ne du vertintojai, o keturi ir nemanau, kad visi keturi vertintojai norejo jus piktybiskai sumaut

 Tikrina du

 darba tikrina maziausiai trys vertintojai

 Nea, du :P Ten yra vietos palikta keturiems vertintojams, jeigu kažkas nesutaptų, kad kiti dar pažiūrėtų, bet šiaip tikrina du :))

 o tu manai, kad dvieju vertintoju taskai visada sutampa? retas atvejis...tada darba ima trecias vertintojas, o per kontrolini vertinima tirina dar ir ketvirtas vertintojas

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:31:00 | Nuoroda
Pajacas rašė:

Nu gal aš ir klystu, tebunie tavo tiesa :D 

 labai malonu

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą