Klausmas dėl studijų technologijų srityje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-11 22:25:24 | Nuoroda

Sveiki, taigi dabar mąstau kurį universiteta pasirinkti VU ar KTU, taip pat mąstau ir apie kelias studijų sritis, bučiau labai dėkingas, jeigu kas nors pasidalintu informacija apie studijų kokybe šiose universitetuose ar šiaip duotų kokių patarimų.
VU norėčiau stoti į Telekomunikacijų fiziką ir elektroniką, KTU: šilumos energetika ir technologijos, atsinaujinančioji energetika.
Labiausiai dominantis dalykas yra atsinaujinančioji energetika, bet va mąstau, kad pabaigus šilumos energetika ir technologijos vistiek galėčiau dirbti kažką su atsinaujinančiais šaltiniais, nes ši sritis apima visą energetiką.
O Vilniaus universtetas traukia mane dėl savo vardo, dėl pačio Vilniaus ir šiaip gan įdomi studijų programa, tačiau nerimauju, kad Vilniaus universitete yra didesnė tikimybe iškristi iš nemokamos vietos, nes ten konkurencija daug didesnė, didesni vidurkiai,pataisykite jei klystu.
Būsiu dėkingas už bet kokią informaciją ir patarimus :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-13 12:42:21 | Nuoroda
Šiaip tik galiu pasakyt, kad kol neprasidėjo mokslo metai, niekas negali pasakyt, kur (VU ar KTU ar dar kitur) didesni vidurkiai, kur lengviau iškrist, etc. Priklauso, kiek ir kokių studentų ateis, o čia kiekvienais metais gali būt skirtingai. Tiesiog rinkis jau iča pagal specialybę, kuri labiau patinka, abu univerai, manau, panašus pajėgumo techn. srity.
Žinutė parašyta: 2012-07-14 14:49:18 | Nuoroda
mast3r rašė:
Šiaip tik galiu pasakyt, kad kol neprasidėjo mokslo metai, niekas negali pasakyt, kur (VU ar KTU ar dar kitur) didesni vidurkiai, kur lengviau iškrist, etc. Priklauso, kiek ir kokių studentų ateis, o čia kiekvienais metais gali būt skirtingai. Tiesiog rinkis jau iča pagal specialybę, kuri labiau patinka, abu univerai, manau, panašus pajėgumo techn. srity.

 Aš galvoju,  kad VU bus didesni balai dėl to, kad ten daug didesnis   minimalus įstojusiojo balas, taigi logiškai pagalvojus, jei didesnis balas, tai ir  žmonės turėtų būti protingesni ir taip pakelti kurso vidurkį, štai tokie mano samprotavimai :D ,  šiaip būtu labai įdomu jei pakomentuotu tie kurie yra įstoja  į  viena  iš šių specialybių ir pasidalintu savo patirtimi :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-20 19:48:55 | Nuoroda
Ruignas rašė:
mast3r rašė:
Šiaip tik galiu pasakyt, kad kol neprasidėjo mokslo metai, niekas negali pasakyt, kur (VU ar KTU ar dar kitur) didesni vidurkiai, kur lengviau iškrist, etc. Priklauso, kiek ir kokių studentų ateis, o čia kiekvienais metais gali būt skirtingai. Tiesiog rinkis jau iča pagal specialybę, kuri labiau patinka, abu univerai, manau, panašus pajėgumo techn. srity.

 Aš galvoju,  kad VU bus didesni balai dėl to, kad ten daug didesnis   minimalus įstojusiojo balas, taigi logiškai pagalvojus, jei didesnis balas, tai ir  žmonės turėtų būti protingesni ir taip pakelti kurso vidurkį, štai tokie mano samprotavimai :D ,  šiaip būtu labai įdomu jei pakomentuotu tie kurie yra įstoja  į  viena  iš šių specialybių ir pasidalintu savo patirtimi :)

 

 Labas :)  studijuoju atsinaujinancia energetika KTU ir tikrai nesigailiu. labai idomu, kai kurie dalykai sunkoki, bet tik reikia neapsileisti ir viskai imanoma. susirinke tikrai protingi ir gudrus studentai. musu yra 3 grupes, is viso beveik 90 studentu, visi atsilaikem, tik 2 iskrito.   Mokosi tikrai labai gerai dauguma. Stipendijas gauna su ne mazesniu nei 9.4 vidurkiu. is viso apie 15 zmoniu.  Labai draugiska chebryte susirinkus, kartu ne tik mokosi bet ir linksminas:)  dekanas irgi labai saunus fakultete, toks visu draugas. ateik ir tikrai nenusivilsi, galimybiu tikrai ivairiausiu yra :)  Beto pradzioj metu atliekamas specialus testas ir patys gabiausi patenka i tokia spec. grupe kur gauna papildomas privacias paskaitas ir laboratorijas tobulinimuisi.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą