Filosofija Leu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-12 21:47:00 | Nuoroda

 Gak kas žada bandyti įstoti ir studijuoti filosofiją Leu?

Žinutė parašyta: 2012-08-15 17:32:06 | Nuoroda
Spider-0-0 rašė:

 Gak kas žada bandyti įstoti ir studijuoti filosofiją Leu?

 Labas, aš ten studijuoju ir šiais metais jau baigsiu. Na ką galiu pasakyti... Keisčiausi buvo pirmi metai ir kažkaip net dvejojau nes buvo daug labai visokių bendrų dalykų, tačiau antraisiais metais pradėjau labai džiaugtis savo spec ir db net galvoju apie magistrantūrą... Tai specialybė, kuri labai išplėčia mąstymą ir kartais net nepajauti kai pradedi orientuotis ten kur seniau nieko nesuvokdavai..... 

Žinutė parašyta: 2012-08-15 17:42:00 | Nuoroda

 Ir dar noriu paminėti, kad kiek žinau galima nešti prašymus į šią spec į mokamas vietas (dabar jau tik) tiesiai į universiteto priėmimo komisiją ir didelė tikimybė, jog būsite priimti. Dar šiais metais jie turi naujas specializacijas tai ten kazkas su psichologija, politika ir praktika susiję (vien iš trijų). Na aš tikrai rekomenduočiau ypač tiems, kurie dar mąsto ką rinktis, bet nenori praleisti veltui metų... ŠI SPECIALYBĖ TIKRAI NEPAGADINS. O ir studijų kainos vienos mažiausių... Katedra turi gerą vedėją tai jis kiek gali tiek išstenėjo, kad kainos nepakiltų šioje spec. Na aš pati tikrai laaaabai džiaugiuosi ir rekomenduoju, noriu turėti naujų fainų kolegų. www.facebook.com/FilosofaileuSmf?ref=hl

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą