VDU Naujųjų medijų menas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-04 20:44:47 | Nuoroda

Na, o kas siais metais planuojate stoti i sia spec? :)

Žinutė parašyta: 2011-02-04 20:45:36 | Nuoroda

Na, o kas siais metais planuojate stoti i sia spec? :)

Žinutė parašyta: 2011-03-24 18:22:03 | Nuoroda

Nežinaiu ar pavyks , bet mėginsiu :)

Žinutė parašyta: 2011-03-25 21:27:49 | Nuoroda

Sveiki, esu vienoliktokas. Ir planuoju studijuoti šią specialybe, nes jau ilgai užsiimu kompiuterine grafika, domiuos video-menu ir t.t. Perskaičiau visus jūsų pranešimus ir maždaug susidariau nuomonę apie stojamuosius. Tačiau nieko neradau apie INFORMACINES TECHNOLOGIJAS, nes dabar nuėjau i VDU puslapį ir ten rodo, kad reikia informacinių technologijų egzamino. Aš turiu tik B lygi informatikos ir su juo egzamino tikrai neišlaikysiu. Taigi ar man yra šansu įstoti į šią specialybę turint tik metinį informatikos pažymį ? Aišku turint ir lietuvių k. egzamina dar žadu ir anglų k. egzamina laikyti. Taigi ar būtinas informatikos egzaminas ? 

Žinutė parašyta: 2011-03-30 09:19:33 | Nuoroda
fanke rašė:

Sveiki, esu vienoliktokas. Ir planuoju studijuoti šią specialybe, nes jau ilgai užsiimu kompiuterine grafika, domiuos video-menu ir t.t. Perskaičiau visus jūsų pranešimus ir maždaug susidariau nuomonę apie stojamuosius. Tačiau nieko neradau apie INFORMACINES TECHNOLOGIJAS, nes dabar nuėjau i VDU puslapį ir ten rodo, kad reikia informacinių technologijų egzamino. Aš turiu tik B lygi informatikos ir su juo egzamino tikrai neišlaikysiu. Taigi ar man yra šansu įstoti į šią specialybę turint tik metinį informatikos pažymį ? Aišku turint ir lietuvių k. egzamina dar žadu ir anglų k. egzamina laikyti. Taigi ar būtinas informatikos egzaminas ? 

 Deja pagal pasikeitusius šiais metais reikalavimus, informacinių technologijų egxzamino išties reikėtų, jei norite patekti į VF vietą, Kadangi konkurencija menų srityje išties didelė ir stojamasis balas būna vienas iš aukščiausių, praėjusiais metais paskutinis į valstybės finansuojmą vietą įstojo su balu kuris buvo virš 19, kuomet maksimumas yra 20,8. Tad kiekviena dedamoji dalis yra labai svarbi, nes informacines technologijos sudaro 10 proc, o tai jau yra 2 balai. Tad juos praradus, jau sunku tikėtis VF vietos.

Žinutė parašyta: 2011-04-01 20:55:25 | Nuoroda

Bet vistiek galima bandyti :) niekas per galva neduos :D

Žinutė parašyta: 2011-04-04 13:03:58 | Nuoroda
brigitte2 rašė:

Bet vistiek galima bandyti :) niekas per galva neduos :D

 Tai, žinoma, ne tik galima bet ir REIKIA bandyti :) galbūt pasiseks

Žinutė parašyta: 2011-04-04 20:15:12 | Nuoroda

Viltis durniu motina ;) :D

Žinutė parašyta: 2011-06-15 22:40:24 | Nuoroda

Informacija apie stojamuosius egzaminus į Naujųjų medijų meno specialybę:
www.menufakultetas.vdu.lt/var/uploads/editor/Stojamieji_egzaminai_2011_info_Naujuju%20mediju%20menas.pdf

 

Žinutė parašyta: 2011-08-06 14:02:52 | Nuoroda

Sveiki, galbūt yra jau įstojusių į naujųjų medijų meną? Būtų smagu susipažinti.  

Žinutė parašyta: 2011-09-26 18:15:56 | Nuoroda

 sveiki, būtų įdomu sužinoti kas įstojo į šias studijas? koks buvo stojamasis egzaminas, kaip sekesi jį išlaikyti? kaip išlaikėte kitus egzaminus?

Žinutė parašyta: 2011-10-25 20:19:14 | Nuoroda

Sveiki :} Mane traukia sis mokslas, jauciu, jog sitoje srityje as galeciau gerai issireiksti. Viskas gerai, tik va, nezinau del informatikos. Reiks laikyti egzamina, o priimant cia studijuoti praso 0,10 koeficiento. Kiek reikia islaikyti informatikos egzamino, kad uztektu stoti i mediju mena? As tikrai ne programuotoja, manes tai netraukia. Esu daugiau pasinerusi i savasias mintis, tad informatika man sunkiau...Zinau, kad man reikia ismokti naudotis kompiuterine iranga, kad galeciau igyvendinti idejas, taciau as linkusi i kurybiskuma, o ne i programavima. O beda ta, kad programavimas ieina i informatikos egzamina. Tad pasakykit, kiek uztenka islaikyti si egzamina, kad viskas butu tvarkoje...;/ ??

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą