VU TSPMI 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:25:11 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Na, kalba galima ir savarankiskai nesunkiai ismokti - siais laikais galimybiu pilna ir nemokamai :) Reik tik noro. 

 Pavyzdžiui? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:28:48 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Aš noriu prancūzų arba japonų! Nieko nežinau :)

 oOOO Taip! Aš irgi apie šitas galvoju. Dar nieko būtų ispanų ar kinų. :}}}

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:31:03 | Nuoroda
patyleki rašė:
PsicLt rašė:

Na, kalba galima ir savarankiskai nesunkiai ismokti - siais laikais galimybiu pilna ir nemokamai :) Reik tik noro. 

 Pavyzdžiui? :)

 Pavyzdžiui lankyt kalbų kursus tiek universitete, tiek kalbų mokyklose kaip antai Kalba.lt :}}

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:33:19 | Nuoroda
Muuuu rašė:
EzoTao rašė:

Aš noriu prancūzų arba japonų! Nieko nežinau :)

 VU kursai yra japonų. Mokami, bet tikrai verta. :)

 Gal tuos kursus lankai (-ei)? :} Kur apie juos sužinot galima?

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:34:19 | Nuoroda
patyleki rašė:
PsicLt rašė:

Na, kalba galima ir savarankiskai nesunkiai ismokti - siais laikais galimybiu pilna ir nemokamai :) Reik tik noro. 

 Pavyzdžiui? :)

 Na, pavyzdziui internete. Nereklamuosiu konkreciu puslapiu, bet yra ne tik kazkokiu vadoveliu, bet konkretus kursai savarankiskam mokymuisi audio/video/teksto formate. Uztenka moketi anglu kalba ir kelias tau atviras... Tik netinget reik ;) Jau praejo tas laikas, kai mokytis buvo galima tik svietimo istaigose. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:35:01 | Nuoroda

Joo! Žiauriai būtų gerai ispanų - galėčiau laisvai varyt į Maču Pikču ir dar susikalbėčiau. Negaliu, kaip noriu nuvaryt į Amerikos indėnų (inkų, majų ir tt.) senuosius miestus

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:38:27 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Joo! Žiauriai būtų gerai ispanų - galėčiau laisvai varyt į Maču Pikču ir dar susikalbėčiau. Negaliu, kaip noriu nuvaryt į Amerikos indėnų (inkų, majų ir tt.) senuosius miestus

 Be abejonės. :] Vienoj olimpiadoj susipažinai su meksikiečiais. Dabar neblogai palaikom ryšius ir jau turiu kvietimą nuvykt  jo kraštą ar pakeliaut kur labiau į pietus. Lieka nei daug nei mažai - išmokt ispanų kalbą ir užsidirbt pakankamai pinigų. ;D

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:41:21 | Nuoroda
Optimistiška asmenybė rašė:
patyleki rašė:
PsicLt rašė:

Na, kalba galima ir savarankiskai nesunkiai ismokti - siais laikais galimybiu pilna ir nemokamai :) Reik tik noro. 

 Pavyzdžiui? :)

 Pavyzdžiui lankyt kalbų kursus tiek universitete, tiek kalbų mokyklose kaip antai Kalba.lt :}}

 Bet čia apie nemokamus būdus buvo kalbėta ir man net nereikia tokių egzotiškų kalbų :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:43:48 | Nuoroda
Optimistiška asmenybė rašė:
EzoTao rašė:

Joo! Žiauriai būtų gerai ispanų - galėčiau laisvai varyt į Maču Pikču ir dar susikalbėčiau. Negaliu, kaip noriu nuvaryt į Amerikos indėnų (inkų, majų ir tt.) senuosius miestus

 Be abejonės. :] Vienoj olimpiadoj susipažinai su meksikiečiais. Dabar neblogai palaikom ryšius ir jau turiu kvietimą nuvykt  jo kraštą ar pakeliaut kur labiau į pietus. Lieka nei daug nei mažai - išmokt ispanų kalbą ir užsidirbt pakankamai pinigų. ;D

 Jetau, smulkmenos kažkokios, greitai sutvarkomos :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:44:34 | Nuoroda

TSPMI puslapyje jau yra pasklebti 2009\10 m.m. rudens semestro tvarkaraščiai. Skaičiau ir tuo pat metu toks jauduliukas ir šiurpuliukai per kūną perėjo. :DD

www.tspmi.vu.lt/lt/studijos/tvarkarasciai

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:46:14 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Optimistiška asmenybė rašė:
 
 Be abejonės. :] Vienoj olimpiadoj susipažinai su meksikiečiais. Dabar neblogai palaikom ryšius ir jau turiu kvietimą nuvykt  jo kraštą ar pakeliaut kur labiau į pietus. Lieka nei daug nei mažai - išmokt ispanų kalbą ir užsidirbt pakankamai pinigų. ;D

 Jetau, smulkmenos kažkokios, greitai sutvarkomos :D

 Na taip. Viena vasara kruvino ir įtempto darbo. :DD

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:23:42 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Chebra, jūs čia dabar aktyvūs, tai paprotinkit ir mane. Kas per...? klausk.vu.lt/component/jooanswers/details/kada-reik--t---pristatyti-t--v---sutikimus-d--l-kambario-draug--_594

 Sutikimo reikia tik tokiu atveju, jei gyvensi su priesingos lyties atstovu ;D Kitaip tarian, su savo vaikinu ar mergina :) Bent jau pernai taip rase, o siemet nezinau, gal kas ir pasikeite, bet nemanau. kad reikia tevu sutikimo ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:41:29 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Chebra, jūs čia dabar aktyvūs, tai paprotinkit ir mane. Kas per...? klausk.vu.lt/component/jooanswers/details/kada-reik--t---pristatyti-t--v---sutikimus-d--l-kambario-draug--_594

 Na, man atrodo, kad jei nusprendei gyvent su priešingos lyties atstovu, tai tau sutikimo reiks. :]

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:11:55 | Nuoroda

nepamirskit pasigirt rytoj kas istos:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:22:47 | Nuoroda

Taigi taigi. Ryt Didysis Trečiadienis. :D

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:26:31 | Nuoroda
Optimistiška asmenybė rašė:
Muuuu rašė:

Chebra, jūs čia dabar aktyvūs, tai paprotinkit ir mane. Kas per...? klausk.vu.lt/component/jooanswers/details/kada-reik--t---pristatyti-t--v---sutikimus-d--l-kambario-draug--_594

 Na, man atrodo, kad jei nusprendei gyvent su priešingos lyties atstovu, tai tau sutikimo reiks. :]

 Heteroseksualu diskrimancija!

Is esmes, tevu sutikimo galima reikalauti tik is nepilnameciu...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:01:21 | Nuoroda
torquoise rašė:

perziurejau balus pernai ir uzpernai istojusiu zmoniu. is visu galimu 2000 paskutiniu nemokamu numeriu istojo surinke apie 1940 balus. vadinasi balas nukrito iki 97proc. kadangi siemet auskciausias balas yra 20.6 (ar 20.4...?), tai vilties istot manau turi tie, kuriu KB yra apie 19.8.

ziurint i tai, kad siemet priima kiek daugiau studentu, tai gali nukrist dar truputi. gal su 19.6 net istos ir nemokes....

mokanciju balas pernai nukrito iki 1850 atrodo.gal net daugiau. vadinas iki 92proc ir su  18.76KB siemet gal istos mokamai.  kadangi yra daugiau vietu, gali krist balas dar truputi. 

aisku, nezinoma, kiek siemet simtukininku cia nori stot ir ar siemet balai norinciuju istot krito ar kilo... tikiuosi krito. 

na tai tera mano spejimai...:) siulau nesivadovaut kaip tokiom labai realiom ;D

 bus idomu labai pamatyt ar pasitvirtino mano isankstines speliones:)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:05:57 | Nuoroda
torquoise rašė:
torquoise rašė:

perziurejau balus pernai ir uzpernai istojusiu zmoniu. is visu galimu 2000 paskutiniu nemokamu numeriu istojo surinke apie 1940 balus. vadinasi balas nukrito iki 97proc. kadangi siemet auskciausias balas yra 20.6 (ar 20.4...?), tai vilties istot manau turi tie, kuriu KB yra apie 19.8.

ziurint i tai, kad siemet priima kiek daugiau studentu, tai gali nukrist dar truputi. gal su 19.6 net istos ir nemokes....

mokanciju balas pernai nukrito iki 1850 atrodo.gal net daugiau. vadinas iki 92proc ir su  18.76KB siemet gal istos mokamai.  kadangi yra daugiau vietu, gali krist balas dar truputi. 

aisku, nezinoma, kiek siemet simtukininku cia nori stot ir ar siemet balai norinciuju istot krito ar kilo... tikiuosi krito. 

na tai tera mano spejimai...:) siulau nesivadovaut kaip tokiom labai realiom ;D

 bus idomu labai pamatyt ar pasitvirtino mano isankstines speliones:)

 būtų labai gerai, jei pasitvirtintų tavo spėjimas, jog įstos su 19,66 :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:07:44 | Nuoroda
torquoise rašė:
torquoise rašė:

perziurejau balus pernai ir uzpernai istojusiu zmoniu. is visu galimu 2000 paskutiniu nemokamu numeriu istojo surinke apie 1940 balus. vadinasi balas nukrito iki 97proc. kadangi siemet auskciausias balas yra 20.6 (ar 20.4...?), tai vilties istot manau turi tie, kuriu KB yra apie 19.8.

ziurint i tai, kad siemet priima kiek daugiau studentu, tai gali nukrist dar truputi. gal su 19.6 net istos ir nemokes....

mokanciju balas pernai nukrito iki 1850 atrodo.gal net daugiau. vadinas iki 92proc ir su  18.76KB siemet gal istos mokamai.  kadangi yra daugiau vietu, gali krist balas dar truputi. 

aisku, nezinoma, kiek siemet simtukininku cia nori stot ir ar siemet balai norinciuju istot krito ar kilo... tikiuosi krito. 

na tai tera mano spejimai...:) siulau nesivadovaut kaip tokiom labai realiom ;D

 bus idomu labai pamatyt ar pasitvirtino mano isankstines speliones:)

 Jei ir pasitvirtins, nuo to čia esantiems bus tik geriau...

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:12:00 | Nuoroda

beje tuomet skaiciavau kaip 20.4, o is tiesu reikejo 20.6 paimt, taigi gali galutinis rezultatas skirtis.

atrodyt turetu taip:

nemoka su apie 19.9 (priima daugiau, tai gali biskuti nukrist balas),

moka su 19. ir daugiau balu... 

na parasykit rytoj su kokiais istojot, kad suzinociau ar as prognoziu genijus;DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą