apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:34:43 | Nuoroda

o jum neatrodo, kad mokykla galejo apeliacijos is viso nenusiusti? Man kyla itarimas,  nes mano mokykla siekia gauti gimnazijos statusa, todel siemet net nelankancius ir blogai besimokancius sieke islaikyti mokykloje, o keleta net prileido prie egzaminu, tai apeliacijos jiems nelygis. Pavyzdziui, man pries atestatu iteikima dave kazka pasirasyti, sako, cia del apeliacijos ir del atestato, burbtelejo, kad niekam is musu mokyklos rezultato nepakeite ir tiek, o dabar, kai skambinu, nes noriu gauti ta darbo fragmenta, kuri apeliantams atsiuncia i mokykla, man sako, kad nezinooo, kad gaaaal bus ryyyytojjjj, kad gaaal paskambinciau veeeliau, o GAL GERAUSIA IS VISO NESKAMBINCIAU.....

Zodziu, rasiau lietuviu apeliacija, nes gavau 69, visi is manes tikejosi nemaziau 90, be to ziauru, kad visi mano draugai (ir ne tik)  toooookie LOL gavo, bet taip tikrai, zymiai daugiau, net patys zvenge.

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:38:08 | Nuoroda

O as tikai nenustebciau, ejigu mokykla nenusiustu tu prasymu del apeliacijos.. Manes jau niekas nestebina

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:41:35 | Nuoroda

Bet dabar, pavyzdziui, as net nezinau, ka daryti, kaip isitikinti, kad jie nusiunte ta mano apeliacija, man kiekvienas balas aukso vertes.

As tikiu, kad galejau gaut 69, is manes visko galima tiketis, bet kad tiek LOPU gavo aukstus balus, VA TAI YRA MIRTIS!!!!

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:42:30 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Bet dabar, pavyzdziui, as net nezinau, ka daryti, kaip isitikinti, kad jie nusiunte ta mano apeliacija, man kiekvienas balas aukso vertes.

As tikiu, kad galejau gaut 69, is manes visko galima tiketis, bet kad tiek LOPU gavo aukstus balus, VA TAI YRA MIRTIS!!!!

 Keliauk i mokykla ir reikalauk tos kopijas, ar ka ten turi turet. Nes iki 16 ar 17 dienos mokyklos jau tikrai turi jas turet. =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:49:49 | Nuoroda

Jauciu taip ir darysiu -  KOVOSIU iki galo .... o gal ir ne

 TEVAI KOVOS IKI GALO , va kaip!!!

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:50:58 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Jauciu taip ir darysiu -  KOVOSIU iki galo .... o gal ir ne

 TEVAI KOVOS IKI GALO , va kaip!!!

 Tikrai kovok, privalai pati pamatyti savo akimis istaisyta darba. O sprendziant is ju atsikalbinejimu, tikrai yra itarimu, kad kazko jie nepadare...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:53:43 | Nuoroda

beje, del to draugo apeliacijos. Jam net neatsiunte to 1lapo, kuri jis turejo patvirtint, kad cia jo darbas. Iskart rezultata suzinojo ir vsio ....

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:00:10 | Nuoroda
Frostpwnz rašė:

beje, del to draugo apeliacijos. Jam net neatsiunte to 1lapo, kuri jis turejo patvirtint, kad cia jo darbas. Iskart rezultata suzinojo ir vsio ....

 Tai va tokios nesamnes mane nervina.. Kaip galima tiket paskui kazkuo? Tikrai kaip STT dirba =D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:08:58 | Nuoroda

ZIAURU, KIETAI jie cia........ Teti uzsiundysiu ant dyrikes, nec'o, smm ir t.t. , O TAI NORIU SAVO DARBO FRAGMENTA PAMATYTI DABAR, O NE PO TO , KAI PASKELBS KAD NEISTOJAU!!!!!! VISAI PASIUTAU....

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:13:30 | Nuoroda

Apeliaciju svarstymas iki 16d, po to jau kelsi ar nekelsi suma, vistiek nesvarstytina bus... 18d visu konkursinius balus suskaiciuoja jau ;) Net nezinau ka patarti, is tikro... Sekmes palinketi turbut. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:15:24 | Nuoroda

Jeigu jau rezultatai zinomi, imanoma turbut ir reikalaut tu kopiju. Zodziu, betkokiu atveju reikia kazka daryti, o ne sedet ir laukti =) Gal bandyk pradzioj sturmuot mokykla, arba paskambint i NEC. Ar tie lapai issiusti mokykloms ar ne/./

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:15:47 | Nuoroda

apie kokius lopus šnekama? juk pati sakei, kad galėjai susimaut, tai ir susimovei. nieko nepeši. man irgi pikta dėl anglų, nes daug prasčiau už mane mokėję gavo geresnius balus, bet ne čia lopiškumo esmė. :))

tikiuosi kad tikrai nieko nepeši, nelabai humanitariška kitus lopais išvadint.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:20:22 | Nuoroda

Butent per lietuviu egzamina ir manau, akd sakyt, kazkas bukas ir t.t. kvaila. Gal jis nelabai gabus mokslams, taciau pas ji puikus amstymas, supratimas ir t.t. =)  Arba tikrai nemazai pazystu tokiu, kurie mokykloje tingejo mokytis, o egzaminams pasiruosia kaip reikiant.. =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:48:47 | Nuoroda

Jei kas isizeide - ATSIPRASAU del lopu, bet as turejau omenyje tuos, kuriuos TIKRAI labai gerai pazistu, nu savo draugus, klasiokus ir  t.t.

Tetis jau sturmavo visas imanomas instancijas, tai ryt sake dyrike, kad atvaziuociau savo darbo fragmento paziuret  , reiskia, kad issiunte apeliacijas!!!!

PS gal, Katriu,  humaniska, o ne humanitariska? :D 

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:53:57 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Jei kas isizeide - ATSIPRASAU del lopu, bet as turejau omenyje tuos, kuriuos TIKRAI labai gerai pazistu, nu savo draugus, klasiokus ir  t.t.

Tetis jau sturmavo visas imanomas instancijas, tai ryt sake dyrike, kad atvaziuociau savo darbo fragmento paziuret  , reiskia, kad issiunte apeliacijas!!!!

PS gal, Katriu,  humaniska, o ne humanitariska? :D 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:18:43 | Nuoroda
Valkaata rašė:

ZIAURU, KIETAI jie cia........ Teti uzsiundysiu ant dyrikes, nec'o, smm ir t.t. , O TAI NORIU SAVO DARBO FRAGMENTA PAMATYTI DABAR, O NE PO TO , KAI PASKELBS KAD NEISTOJAU!!!!!! VISAI PASIUTAU....

 jei jau pradejai, tai eik iki galo. as pvz labai norejau rasyti biologijos apeliacija, bet mokyklojs direktorius pasake kad mes atostogausim ir nezinia kas tau isduos atestata. tai pabijojau kad isvis galiu niekur neistoti, be atestato. po to po keliu dienu mano tetis paskambino i nec del darbu perziuros, ir ten uzejo kalba, ir jis pasake kad mokykloj direktorius aiskino kad jis atostogaus ir nebus kam atestato israsyt, tai nec'e ta moteris dirbanti iskart paklause kokia mokykla, ir kas per direktorius kad tokias nesamones kalba, taigi.. manau jei neduos tai to fragmento, skambink i nec, pasakysi mokykla ir viska tau sutvarkys :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:27:42 | Nuoroda

Ziuriu, geriausia yra uzsiundyti teti, tada suveikia

Tai , sakau, eisiu ryt ziuret - man svarbu paciai isitikint, kad neatleistinai susimoviau...

Is didelio rasto isejau  is krasto

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:50:35 | Nuoroda
Valkaata rašė:

o jum neatrodo, kad mokykla galejo apeliacijos is viso nenusiusti? Man kyla itarimas,  nes mano mokykla siekia gauti gimnazijos statusa, todel siemet net nelankancius ir blogai besimokancius sieke islaikyti mokykloje, o keleta net prileido prie egzaminu, tai apeliacijos jiems nelygis. Pavyzdziui, man pries atestatu iteikima dave kazka pasirasyti, sako, cia del apeliacijos ir del atestato, burbtelejo, kad niekam is musu mokyklos rezultato nepakeite ir tiek, o dabar, kai skambinu, nes noriu gauti ta darbo fragmenta, kuri apeliantams atsiuncia i mokykla, man sako, kad nezinooo, kad gaaaal bus ryyyytojjjj, kad gaaal paskambinciau veeeliau, o GAL GERAUSIA IS VISO NESKAMBINCIAU.....

Zodziu, rasiau lietuviu apeliacija, nes gavau 69, visi is manes tikejosi nemaziau 90, be to ziauru, kad visi mano draugai (ir ne tik)  toooookie LOL gavo, bet taip tikrai, zymiai daugiau, net patys zvenge.

 del gimnazijos statuso neleido ir man apeliuoti, sake tik 23 diena apeliacijos isnagrinejamos, supratau, akd meluoja, bet negi gincysiuosi.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:33:29 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Bet dabar, pavyzdziui, as net nezinau, ka daryti, kaip isitikinti, kad jie nusiunte ta mano apeliacija, man kiekvienas balas aukso vertes.

As tikiu, kad galejau gaut 69, is manes visko galima tiketis, bet kad tiek LOPU gavo aukstus balus, VA TAI YRA MIRTIS!!!!

 na pas mane panasiai is anglu,na bet nk nedariau,nes manau nk nepasikeistu,jei jau tiek gawai,susitaikyk,na as ir netikiu kad tiek gawau is anglu,na bet jau nk nepadarysi...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:56:59 | Nuoroda
tituska rašė:
Valkaata rašė:

o jum neatrodo, kad mokykla galejo apeliacijos is viso nenusiusti? Man kyla itarimas,  nes mano mokykla siekia gauti gimnazijos statusa, todel siemet net nelankancius ir blogai besimokancius sieke islaikyti mokykloje, o keleta net prileido prie egzaminu, tai apeliacijos jiems nelygis. Pavyzdziui, man pries atestatu iteikima dave kazka pasirasyti, sako, cia del apeliacijos ir del atestato, burbtelejo, kad niekam is musu mokyklos rezultato nepakeite ir tiek, o dabar, kai skambinu, nes noriu gauti ta darbo fragmenta, kuri apeliantams atsiuncia i mokykla, man sako, kad nezinooo, kad gaaaal bus ryyyytojjjj, kad gaaal paskambinciau veeeliau, o GAL GERAUSIA IS VISO NESKAMBINCIAU.....

Zodziu, rasiau lietuviu apeliacija, nes gavau 69, visi is manes tikejosi nemaziau 90, be to ziauru, kad visi mano draugai (ir ne tik)  toooookie LOL gavo, bet taip tikrai, zymiai daugiau, net patys zvenge.

 del gimnazijos statuso neleido ir man apeliuoti, sake tik 23 diena apeliacijos isnagrinejamos, supratau, akd meluoja, bet negi gincysiuosi.

 kas cia per tvarka. juk apeliacijoms turi buti suteikta visiska laisve bet kokiu atveju ...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą