VISKAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:12:08 | Nuoroda

VU tai nieko nelaukia;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:14:23 | Nuoroda
vtrgv rašė:
Thotu rašė:

Aš irgi taip pat supratau. Bet pas mane dar nuliai tame geriausiame, neskuba mru fakultetai su peržiūrom :}

 kokie, blt, fakultetai. niekas nesiruosia ziuretu tu jusu balu. viskas automatizuota.

 Tai varyk ir automatizuokis, sau galvoje ten ką nors paautomatizuok, lengviau gal pasidarys :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:14:31 | Nuoroda

Žinot, dažnai tokia kvaila pasijuntu dėl tų prašymų, kad galvoju, neverta aš to aukštojo mokslo matyt, jei taip nesuprantu nieko:D

Labai apsidžiaugiau,kai pamačiau,kad kažkokie KB surašyti, bet visiškai nesuprantu tos pirmosios grafos. Ir išvis,ten visur 0, išskyrus paskutinėj sąraše specialybėj, kurią išvis rašiau tik,kad mama nedūsautų ir stot nelabai trokštu:D Tai va,ten parašytas skaičiukas lygus skaičiukui antrojoje grafoje.

O nuliai mane gąsdina:S

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:16:54 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Žinot, dažnai tokia kvaila pasijuntu dėl tų prašymų, kad galvoju, neverta aš to aukštojo mokslo matyt, jei taip nesuprantu nieko:D

Labai apsidžiaugiau,kai pamačiau,kad kažkokie KB surašyti, bet visiškai nesuprantu tos pirmosios grafos. Ir išvis,ten visur 0, išskyrus paskutinėj sąraše specialybėj, kurią išvis rašiau tik,kad mama nedūsautų ir stot nelabai trokštu:D Tai va,ten parašytas skaičiukas lygus skaičiukui antrojoje grafoje.

O nuliai mane gąsdina:S

 Pas mane irgi daug nuliu,ir tikrai nekoks jausmas,kai juos pamatai;D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:22:42 | Nuoroda

Hm, antras stulpelis,tai yra Konkursinis balas AM programoje, yra mano konkursinis balas stojant į tuos dalykus? Toks pat, kaip aš pati galiu pasiskaičiuot pagal formulę? NEs jei taip, tai nesutampa man kai kas

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:25:53 | Nuoroda

Keturius puslapius apie tuos stulpelius privarėt :D Jetau, nusiraminkit :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:26:59 | Nuoroda

O niekas neturite papildomu balu ? Tarkim olimpiados ir sauliai ir pan.. ?? nes man neprideda balu uz saulio pazymejima 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:29:30 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Keturius puslapius apie tuos stulpelius privarėt :D Jetau, nusiraminkit :)

 tai kad neramu:D vieniem suskaiciuoja kitiem nea, pas mane irgi visur nuliukai:D

  • Istorija / VBE 49
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:34:49 | Nuoroda
koshka rašė:
Uncle_Sam rašė:

Keturius puslapius apie tuos stulpelius privarėt :D Jetau, nusiraminkit :)

 tai kad neramu:D vieniem suskaiciuoja kitiem nea, pas mane irgi visur nuliukai:D

 Taigi suskaičiuos, niekas nevyksta šviesos greičiu

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:37:26 | Nuoroda

 tikrai taip:) bet zinot, galetu neleist prisijungt prie lamos:D bent ramiau butu:D

  • Istorija / VBE 49
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:55:24 | Nuoroda

Jooo,nes kartais panašu,kad daugiau laiko praleidžiu tame puslapyje, nei pvz kaip normalus žmogus mėgaujuos vasara:D Tą  klaikų puslapio dizainą atsiminsiu visą gyvenimą, o jau kaip išlavinau savo atmintį, išmokau ir prisijungimo, ir asmens kodą:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:02:56 | Nuoroda
Aarius rašė:

O niekas neturite papildomu balu ? Tarkim olimpiados ir sauliai ir pan.. ?? nes man neprideda balu uz saulio pazymejima 

 Hm, keista... Man tai pridejo uz olimpiada...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:25:32 | Nuoroda
ZK.... rašė:
Aarius rašė:

O niekas neturite papildomu balu ? Tarkim olimpiados ir sauliai ir pan.. ?? nes man neprideda balu uz saulio pazymejima 

 Hm, keista... Man tai pridejo uz olimpiada...

 raso ten prie informacijos, kad uzemes kazkokia vieta uz olimpiada ? ir prideta balu taip ? 

nes pas mane irgi raso saulys, bet balu neprideta tam tikroj studiju programoj..

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:39:20 | Nuoroda

tai ne visom programom ir prideda tuos šaulius. išvis prie kitų juk ne prie ko kad buvai šaulys :D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:40:09 | Nuoroda

Man irgi meta nulius visur :)
Dar tik pirma diena kai skaičiuojami balai, o jūs jau panikuojate..

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:42:28 | Nuoroda

pas mane pusę nulių, o pusę yra. konkursinis balas mano kai kur didesnis, o kai kur toks pat. bet nelabai susigaudau ar čia nuo to priklauso kas ar ne :D galvoj tik bzz bzz

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:49:58 | Nuoroda

cituoju INGRIDELE:

15:35:16] LAMA BPO: Konkursinis balas geriausiųjų eilėje – tai apskaičiuotas Jūsų konkursinis balas pagal ministerijos patvirtintą geriausiųjų eilės sudarymo aprašą, pretenduojant į valstybės finansuojamas vietas.

Konkursinis balas AM programoje – tai apskaičiuotas Jūsų konkursinis balas pagal aukštosios mokyklos konkrečios studijų programos tvarką, pretenduojant į mokamas vietas.

Konkursiniai balai bus apskaičiuoti vėliausiai liepos 22 d.

0 reiškia, kad dar nėra apskaičiuotas balas
 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:52:52 | Nuoroda

ok, tai galima sakyt kur jau rodo tą geriausiųjų eilės balą galima daryt išvadas ar ten įstosi?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:05:02 | Nuoroda

GAL NE TAIP SUPRATAI. TEN RODO TAVO ASMENINI BALA. O LYGINTI AR ISTOSI GALI MAZDAUG SU PRAEITU METU ABITURINTAIS, KURIS I TAS SPECIALYBES ISTOJO. Cia jau reikia informacijos ieskotis placiau...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:13:09 | Nuoroda

Asmeninį balą? Tai manau, tas antras stulpelis jau rodo asmeninį balą 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą