Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:08:06 | Nuoroda
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

 kur stoti zadi?

 norėjau į mediciną,tačiau dabr tai ant plauko ar įstosiu,todėl taip ir šneku dėl apeliacijos

 

 koks siuo metu tavo balas?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:12:30 | Nuoroda
deive10 rašė:
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

 kur stoti zadi?

 norėjau į mediciną,tačiau dabr tai ant plauko ar įstosiu,todėl taip ir šneku dėl apeliacijos

 

 koks siuo metu tavo balas?

 19,16

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:06:19 | Nuoroda

 sveiki;) jei kas galit ir man atsiuskit vertinimo instrukcija;) aciu;)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:19:10 | Nuoroda

atsiųskit ir man jei galit


ačiū

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:49:14 | Nuoroda

ir man instrukcija atsiuskit jei galit

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:49:33 | Nuoroda

Ir man jeigu galima 

 

Ačiū labai!

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:18:24 | Nuoroda
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 83 taskai 84 procentai, na pas mane taip, todel labai atsargus buk, nebent esi uztikrintas, kad 9 maximum, tada rasyk bet zinok, zinant, kad tikrina apeliacija, jie gali dauug atsiauriau tikrint, ir tas 2 tasku praradimas bus dar skaudesnis, konkursinis 19,16 yra tikrai geras konkuruojant medicinoj, sekmes tau :)

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:22:07 | Nuoroda
Eimiss rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 83 taskai 84 procentai, na pas mane taip, todel labai atsargus buk, nebent esi uztikrintas, kad 9 maximum, tada rasyk bet zinok, zinant, kad tikrina apeliacija, jie gali dauug atsiauriau tikrint, ir tas 2 tasku praradimas bus dar skaudesnis, konkursinis 19,16 yra tikrai geras konkuruojant medicinoj, sekmes tau

Sudegsi

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:35:34 | Nuoroda
Dark_night rašė:

As nesuprantu zmoniu... Cia noras pasigirt ar kaip suprast :DDD

 Cia nerimas, ar istosi, nes kaip matai daug islaikiusiu neblogai,

kazin ar cia kas girtis noretu...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:41:50 | Nuoroda
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

 As gavau 92 balus, taciau irgi svarstau apie apeliacija. Mano nuomone, kad reikia rasyti, jei esi tikrai isitikines, nes,kaip buvo mineta, kitaip gali dar numusti, kad istraukei mokytojus is atostogu :DDDD. tikrinausi su vertinimo normomis, tai grnai klaidu radau kokiems ų taskams , o gavau88 taskus . Tai nieko nebesuprantu .

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:44:53 | Nuoroda

na,mano situacija  sudėtinga.tačiau faktas tas kad mes su mokytoja tikrinomės,buvo vertinimo instrukcija ir visa kita, o pasirodo 15taškų praradau vietoj 7 - 9 taškų kuriuos atiminėjom su mokytoja

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:46:25 | Nuoroda

Siulau duot nes manau nekris  konkursinis balas o jis buvo juk 19.18, prarast neturi ko, o dar jei ir mokytoja ir tu racionalei vertinot tai bedu nemanau kad yra nebent gal teste ne taip suzymejai kaikur :,visko buna..

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:46:56 | Nuoroda
Eimiss rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 83 taskai 84 procentai, na pas mane taip, todel labai atsargus buk, nebent esi uztikrintas, kad 9 maximum, tada rasyk bet zinok, zinant, kad tikrina apeliacija, jie gali dauug atsiauriau tikrint, ir tas 2 tasku praradimas bus dar skaudesnis, konkursinis 19,16 yra tikrai geras konkuruojant medicinoj, sekmes tau :)

 Dėkui už sėkmę,tirkai prireiks - nebus ramios vasaros man, o be medicinos nelabai ką žinau ir rinktis,kolegijose nematau nieko gero , o ir universitetuose nelabai kas.....o Tu gal irgi galvoji į mediciną?koks tavo balas?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:57:20 | Nuoroda

Turi labai gerai pagalvoti prieš apeliuodamas... Aš pagal instrukciją ir juodraštį surinkau 90 taškų, o kai reikia štai ir 94 :) tik pasakau, kad juodrašty ne visada taip, kaip švarrašty, bet kokiu atveju sėkmės tau;) aš irgi pergyvenu, kad tik įstočiau.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:02:24 | Nuoroda
viksva rašė:

Turi labai gerai pagalvoti prieš apeliuodamas... Aš pagal instrukciją ir juodraštį surinkau 90 taškų, o kai reikia štai ir 94 :) tik pasakau, kad juodrašty ne visada taip, kaip švarrašty, bet kokiu atveju sėkmės tau;) aš irgi pergyvenu, kad tik įstočiau.

 na,pas tave geras balas biologijos,o jo gi didžiausias svertinis koeficientas.Jei man pakiltų bent dviem taškais butų 91procentas, tai irgi yra rizika didelė, arba laimėsiu arba pralaimėsiu ar išvis nieko nepešiu ir dar diplomą popieriuką gausiu:/o koks tavo praeinamasis?:))

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:02:48 | Nuoroda
koshkin rašė:

na,mano situacija  sudėtinga.tačiau faktas tas kad mes su mokytoja tikrinomės,buvo vertinimo instrukcija ir visa kita, o pasirodo 15taškų praradau vietoj 7 - 9 taškų kuriuos atiminėjom su mokytoja

 as ryt su mokytoja irgi tikrinsimes objektyviai. Nezinau, kas cia bus.

bet gal rimtai netycia kur ne ten suzymejai?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:05:04 | Nuoroda
daydream1 rašė:
koshkin rašė:

na,mano situacija  sudėtinga.tačiau faktas tas kad mes su mokytoja tikrinomės,buvo vertinimo instrukcija ir visa kita, o pasirodo 15taškų praradau vietoj 7 - 9 taškų kuriuos atiminėjom su mokytoja

 as ryt su mokytoja irgi tikrinsimes objektyviai. Nezinau, kas cia bus.

bet gal rimtai netycia kur ne ten suzymejai?

 na,atrodo viskas gi savoj vietoj buvo surašyta:/gal kas mesteltų vertinimo instrukciją        dėkui:)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:28:37 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Siulau duot nes manau nekris  konkursinis balas o jis buvo juk 19.18, prarast neturi ko, o dar jei ir mokytoja ir tu racionalei vertinot tai bedu nemanau kad yra nebent gal teste ne taip suzymejai kaikur :,visko bunna

na,mano testas per egzą buvo tikrintas.dėkui už nuomonę:)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:35:44 | Nuoroda

koshkin, aš dar nežinau chemijos rezultato :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:37:21 | Nuoroda
viksva rašė:

koshkin, aš dar nežinau chemijos rezultato :)

 aišku:)o kiek biologijos surinkai,jei ne paslaptis?:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą