DNS 4 metu studiju programa Danijoje kviecia!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-28 13:52:24 | Nuoroda

Sveiki! Aš rašau jums iš Danijos , Dns koledžo, lietuviškai tai būtų kažkas panašaus į Būtinųjų mokytojų parengimo koledžą  ir norėčiau jums truputį papasakoti apie jį, nes kaip tik dabar renkame naują komandą, naujiems 2011 metams ir ieškome naujų ,,teammates,, so jai esate būsimi studentai ir norėtume įsisukti į nerealią ir netradicinę programą  4 metams gražioje vietoje, (TVIND¨as   iš karto oro baliono, ) rašykit man [email protected] ir papasakosiu daugiau , ir ištikrųjų kadangi Danai yra 2 geriausiai gyvenantis žmonės, aš sakau jums jie  yra pagalvojo apie viską, čia nėra taip sunku patekti kaip jums atrodo, nereikia pildyti sudėtingų ir painių formų kaip stojant į Angliją per UCAS , ištikro jums užtenka būti 18 ir baigus vidurinę mokyklą , ir taip tai tiesa , jums  net nereikės rodyti  savo atestato ar sukti galvą dėl pažymių, dėl to, kad jie daug modernesnį ir šiuolaikiškesnį būdą priimti  mokinius , ką daro dauguma privačių koledžų ir  nėra tokios griežtos atrankos , nes kiekvienais metais komandos vistiek susirenka iš įvairių europos šalių. Plius aišku kadangi danai gerai gyvena studijos nėra pigios, bet net ir taip yra pagalvota, kiekvienas kas neturi pakankamai pinigų susimokėti turi tokią galimybę atvykti čia ir pradėti vadinamą saving up periodas, per kurį būsimą komanda, visi kartu dirbdami skirtingus darbus , užsidirba pinigus ir surenka tą sumą iki studijos pradžios o tada gali studijuoti,  taip yra todėl , kad pabaigę koledžą studentai , neliktų nieko skolingi  ir būtų visiškai laisvi , taigi kadangi tai privatus koledžas kaip minėjau , kiekvienais metais yra renkama komanda kuria paprastai sudaro apie 20 - 30 žmonių ir jų studijos prasideda August 1 ir trunka 4 metus , bet visa programa nėra  standartinė , čia galioja toks posakis  Pasaulis mūsų klasė ! tai reiškia čia daugiau mokaisi per praktiką , o ne kaldamas vadovėlius viena po kito , o tai yra labai gerai , kad nenori visą dieną tunoti paskaitose, o tada pavargus dar eiti dirbti, čia viskas kiek kitaip , aišku Dns turi savo interneto puslapį ir netgi yra lietuvišku vertimu , dėl to kad čia tai pat yra prisijungią nemažai lietuvių , so jai susidomėjot , gali detaliau paskaityti čia    www.dnsdk.dk/TextPage.asp?MenuItemID=16&SubMenuItemID=118  čia rasit ir programą ir kam būtent reikalingas toks koledžas ir ką mes čia veikiam , tikiuos kad susidomejot , ir lauksiu jūsų klausimų :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą