Vartotojo Silentium pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-13 20:31:59 | Nuoroda
dovaile rašė:
Indr_e rašė:

To dovaile >>> Visi geri, tik farmacija min. vf 17,94  Aš tai šią informaciją KMU tinklapį radau.

 Laiko dar daug yra viskam susideliot   Kaip tau su mokslais? Itemtai mokais?

 Na pvz. biologijos neapleidžiu nė dienai, jei mažiau namų darbų tai dar ką nors paskaitau, skiriu jai daugiausia laiko. Chemijai kiek mažiau,bet jau nemažai ankstesnių metų egzaminų užduočių esu padariusi, kelis mėnesius ėjau ir papildomai. Na, o toliau seka ruošimasis lietuvių kalbos egzaminui, laiko taip pat tam negailiu

O kaip pačiai sekasi ? 

Žinutė parašyta: 2009-01-17 15:53:15 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Kokios nuomonės vajej vajej, o jūs suprantat ką šnekat??? yra daug specialybių, pagal kurią darbo ateityje tikrai nedirbsi,, o čia mat neapykantą išreiškė žmogus net nežinodamas, kur galima dirbt baigus geografiją.siūlyčiau išvis patylėti, protinguli! aš ne materialistė ir nesirenku tokios specialybės, kuris yra populiariausių penketuke.Renkuosi kas man patinka. Tad... patylėk .

 Kam tiek agresijos? Taupykit nervus egzaminams

Žinutė parašyta: 2009-01-17 15:56:42 | Nuoroda
kimono90 rašė:

Kurie galvojat stot į mediciną kmu,laikysit mokyklinį ar valstybinį lietuvių?

 Kadangi rašysiu sąraše ir VU mediciną, tai laikysiu valstybinį, bet į KMU ko gero pakanka ir mokyklinio, nes ten kažkaip paverčia balais rezultatus pagal tam tikrą sistemą. Bet norėtusi tikslesnės informacijos iš jau studijuojančių KMU mediciną.

Žinutė parašyta: 2009-01-28 17:13:27 | Nuoroda
Karolinka11 rašė:

Oj, ne ne. PUPP ne temos, o potemes 2009 metu. Gal sakau ka zinote apie tokia ,,nelegalia veikla"? ;D girdejau, kad pries kalbejimo egzamina, visas potemes galima rasti internete :?

 Na aš bent dešimtoj klasėj į kalbėjimą žygiavau žinodama apie ką kalbėsiu, t.y. jau buvau išsirinkus potemę, jau nuo pat ryto buvo jos internete.  Tik reikia, kad bent keli žmonės patvirtintų, kad tai tikrosios potemės, nes būna, kad kokį pora variantų paskelbia kiti.

Žinutė parašyta: 2009-03-05 17:40:14 | Nuoroda

Ne pirmu numeriu, tačiau galvoju apie šią specialybę

Žinutė parašyta: 2009-03-05 21:05:44 | Nuoroda

Kad mokomasi matematikos tai taip, esu peržvelgus kažkada tvarkaraščius ir manęs tai taip pat nenudžiugino

Žinutė parašyta: 2009-03-05 23:01:44 | Nuoroda
Gendakis rašė:

Norejau i kmu medicina, tik va nezinau, kaip cia man bus su ta biologija

 Idomiai čia tu, nesimokydamas normaliai biologijos norėjai į mediciną ...

Žinutė parašyta: 2009-03-05 23:39:49 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Tai kas, kad stojant nereikia, įstojus reikės. Ir jei tau ne kas su matematika, vistiek teks mokintis ir išmokt. Man tas pats su fizika. Pernai dar mokiausi, tačiau šiemet atsisakiau, nes pamokos nieko neduoda, mokytojas prastas. O įstojus, žinau, kad man fizikos reikės, ir dar nemažai, tad teks mokintis praktiškai nuo pagrindų.

 Tavo teisybė, bet tik iš dalies, nes medicinoje matematikos nesimokoma (nei VU, nei KMU), tačiau daug kam nerimą kelia fizika, kuri yra pirmame kurse. Taigi, besidžiaugiant dėl matematikos, reiktų nepamiršti fizikos.

Žinutė parašyta: 2009-03-06 22:28:24 | Nuoroda
dovaile rašė:

Aha, gyvenimo svajonė - studijos KMU. Manes, kaip ir tos panelės (gegutės, jei neklystu ) niekas nebeatkalbės, net neįsivaizduoju savęs kitokiam darbe, tvirtai apsisprendžiau - noriu būti gydytoja! Dabar tereikia tikėtis, kad egzaminai nesužlugdys svajonės   O tu kaip? Jau visiškai apsisprendei? Į kurį universitetą? Kokius atsarginius variantus rašysi?

 Kodėl svajonė, tegu tai būna tikslas ir siek to betkokia kaina  

Jei esi taip tvirtai apsisprendusi, tai gal yra ir kokia tai konkreti sritis, kuri traukia medicinoje ? 

Žinutė parašyta: 2009-03-07 00:17:24 | Nuoroda

Siūlyčiau dar kada ir skrodimo video pažiūrėti  Kad dar kvapas būtų, tai maždaug galėtų įsijausti į tai, kas vyksta prozektoriume

Žinutė parašyta: 2009-03-07 21:49:02 | Nuoroda

O jei norisi kiek kitaip "aštrių" vaizdelių, siūlau internete pasidomėti "Lavonų draustiniu" (Body Farm)

Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:36:54 | Nuoroda

Kad įdomu tai tikrai,ko gero ir kvapas ilgai išliktų atmintį

Žinutė parašyta: 2009-03-08 15:04:51 | Nuoroda

Na, aš tai kaip tik džiaugiuos, kad nebėra gramatinių užduočių, nemoku ir nekada normaliai nemokėjau gramatikos taisyklių, tačiau vis vien rašybos klaidų darau labai mažai, o su skyryba problemų išvis neturiu. 

Žinutė parašyta: 2009-03-17 18:50:01 | Nuoroda

Aš taip pat pasirinkau šią temą

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:50:57 | Nuoroda

Sveiki kolegos!  Aš taip pat čia įstojau

Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:16:14 | Nuoroda

Jei dar yra norinčių susipažint kolegų - mano skype: indreeee993  Arba galite mane rasti čia -