Vartotojo V3rSus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:25:03 | Nuoroda

Egzas jau taip atmestinai padarytas, kiek broko. Ten kur schema sujungti rodyklemis klaida, paskui niekas sake negavo to koeficiento kur isreiksti per perioda.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:27:37 | Nuoroda
bubbachuck rašė:

o imanoma istoti i 2 arba daugiau finansuojamu vietu skirtinguose universitetuose arba tam paciam univere tik skirtingose specelybese ir paskui issirinkti 1?

 tikrai ne, įstosi į tą kuri yra aukščiau sąraše pagal prioritetą.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:29:39 | Nuoroda
Mcdeivis rašė:
bassa rašė:
Mcdeivis rašė:

Dabar man yra tokia situacija islaikiau visus egzaminus kokiu man reikia. Tai kada man dabar reikia eiti duoti prasyma sutdijuoti universitetus/kolegijas ??  Kaip gausiu atestata ar dabar ?

 pasakityk lamabpo.lt esanacius dokumentus prasymus gali duoti iki lieps kazkelintos dienos, gali duoti dabar ir po to kai suzinosi rezultatus egzu, galesi pakoreguoti ta prasyma jei reiks. duok per interneta- tada koreguot lengva, nemokama. atestato reiks veliau, kai priduosi dokumentus.

 Prasyma pildyti internetu prasyti situo e-mail           ?

 Galiam taip, bet realiai internetu reikai lamabpo.lt uzsiregistruoti ir ten pildyti per pačią sistemą ir jokių email nereikai siūsti, tik reiks sumokėti pinigus už prašymą 80 jei 1 specialybę, jei nuo 2 iki 16 150lt, o jei 17-32 tai 200lt.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:32:46 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show va štai čia reikai pildyti prašymus internetu.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:34:38 | Nuoroda

t.y. ten įsikėlė blogai linkas. bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show  štai čia pildyti internetu

Žinutė parašyta: 2009-06-08 16:06:16 | Nuoroda
bubbachuck rašė:

o jeigu gauni krepseli kokioje nors programoje, tarkim ekonomikoje, tai mokytis ekonomika nemokamai gali bet kuriame universitete?

 ne, prasyme nurodysi kokiam universitete. Renkiesi universitetą, renkiesi specialybę ir renkiesi studijų formą (mokamą ar valstybės finansuojamą). Ir taip pildai sąrašą... 

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:47:41 | Nuoroda
Lenocka rašė:

O gal kas zino pildant internetu kokia man ten nuotrauka deti, ar nuotrauka reikalinga tik pildant rastu? =)

 Pildant internetu nereikia nuotraukos, o pildant elektroniniu paštu tai nežinau, nepildžiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 20:54:01 | Nuoroda

Mano galva, jei jau nutarei pildyti raštu prašymą tai važiuok į universitetą, nes ten tau paaiškins, pamokys, yra pvz kaip pildyti ir pan. O jei internetu tai pildyti per sistemą ten kur su registraciją, nes yra gan paprastą ir pagrindinis privalumas gali keisti pasirinkimus iki nurodytos datos, aš jau kokius 5k keičiau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-08 21:06:41 | Nuoroda
Lenocka rašė:

tai del to ir noriu internetu, kad pakeist galima butu ir nevazinet =) o pradzioje perzvelgiami VF vaiantai, o tik po to M?? Nesvarbu, kad VF rasyciau kolegijas tarkim, o M universiteto studijas?? aciu =)

 Pirma eina universitetai :) deja klausiau svietimo ministerijoje ir jei neistoji i universiteta  tada kolegijos, nes universitetai ir kolegijos yra atskiruose sarasuose. Tas man irgi nepatinka nes tenka rasyti i universiteta mokama ir jis auksciau gaunas uz kolegijos valstybes finansuojama. Galesiu idet laiska is SM jei pageidausit.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 12:29:03 | Nuoroda
ziezikas rašė:

Noriu nurodyti tik 2 prioritetus stojimo prasyme ir abu i vf vieta. Ar imanoma gauti vieta I abu ir paskui galeciau pasirinkti 1 kuri noriu, ar jei gausiu finansuojama tarkim pirma prioriteta, tai jau antro net nesvarstys? Ir ar nepermeta automatiskai i mokama, jei neistoju I v fir nesu nurodes mokamos? Gal zinot kur galima pasiskaityt apie tuos prioritetus, kad nesuklysciau? Aciu is anksto

 Negali nieko pasirinkti, jei įstosi į pirmą prioritetą tai antro nesvarstys. Ne nepermeta į mokamą, pats prašyme turi nurdyti kur nori studijuoti: specialybę, universitetą ir finansavimą. 

Žinutė parašyta: 2009-06-09 12:33:21 | Nuoroda

Joa stok i ištestines, nes galėsi dribti, tai šietkiek pagal galimybės gal pavyks ir pačiam susikaupti rezervą, paskui bus paprasčiau atidavinėti paskolą, gal net jos visai neprireiks jei iškart darbą rasi ir užsimokėsi už studijas. Plius dar pigesnės jos.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:18:06 | Nuoroda

Tu teisi, kosminių nereikia, manau, i mokamą gali įstoti minimaliai išlaikius lietuvių k. VBE. Norėčiau daugiau padėti, bet filologija ne mano sritis.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:25:31 | Nuoroda
Aivaras_4d rašė:

Gal galit kas pasakyti is kur gauti ta registracijos nr. nes uzsiregistraves isas sitemoje as jo negavau, nera ir el. laiske :s

 Tau reikėjo užsirašyt ta numerį kai tik baigei registraciją, bet ir turėjai gauti į email, nes aš gavau į email. Jei negavai ir neužsirašei tai bandyk pasiklausti čia:   turėtų jie tau pasakyti.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:27:54 | Nuoroda
ziezikas rašė:

o ar nuejus i egzaminu priemime dalyvaujanti univera ten duoda tokia pacia prasymo forma , kaip ir per interneta, kuria reik pildyt paciam centre ar galima nestis namo? Ir susimokejimas tas pats per banka ir ta pati suma, jei prasyma nesu i univera? Aciu

 Taip duoda tapačią formą, ji niekur nesiiskiria, gali pildyti ir centre, gali ir parsinešti namo. :) Mokėti visur reikia tą pačią sumą, nesvarbu kaip pildai.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:58:53 | Nuoroda

Žinoma VU rinkis, nes KTU kaune, o ten geriau nevažiuot :/

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:06:34 | Nuoroda

iki 07/18

Žinutė parašyta: 2009-06-11 16:45:37 | Nuoroda

jei sumokejai 150lt tai pildai 16 per abu. jei 200lt tai 32 per abu, pildai kaip nori, kiek nori tiek skiri universitetams ar kolegijoms.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 12:23:31 | Nuoroda
ramiai! rašė:

O kaip dėl finansavimo? Ištęstinės bus finansuojamos??

 taip, bus fiansuojamos abi studiju programos

Žinutė parašyta: 2009-06-13 12:42:07 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Skaiciau,kad nuo dvieju iki 16 prasymu kainuoja 150 lt.Tai cia ar tik jei vienam univere/kolegijoj tiek prasymu paduosi ar apskritai per kokius 3 univerus/kolegijas tiek prasymu susidarys?

 ne prašymų 16 gali duoti, o nurodyti 16 specialybių už 150lt. Prašymas bus 1 ir į jį surašys nuo 2 iki 16 (kiek norėsi) specialybių į kurias nori stoti.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 12:46:57 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Aisku.Dekoju uz info...Tai i ta viena prasyma surasius visas specialybes galesiu jy nuvezti i bet kuri univera ar kolegija,kuris/kuri dalyvauja bendrajame priemime?Pvz LVA?

 Taip, surašai norimas studijuoti specialybes ir veži į arimiausia aukšąją mokyklą kuri dalivauja priemime.