Vartotojo roberrtta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:35:19 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

kaip manot i vnf su 14,34 patekciau?

 Atsižvelgiant į pernai metų balą tai nelabai, nes min buvo 15,44, bet bandyti žinoma gali, neaišku, kaip čia šiemet bus:)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:59:09 | Nuoroda
milkaa rašė:

Gal galit pasakyti su kokiu mažiausiu balu pernai įstojo į viešąją komunikaciją vf pagrindinio ir papildomo turo metu?

 http://www.vdu.lt/public/var/files/priemimo-i-vdu-studijas-lentele-2010-m.pdf

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:02:47 | Nuoroda

Man taip pat būtų įdomu ką nors sužinoti:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:25:07 | Nuoroda

Tiesa, kad gavus vf vietą nereikia visiškai nieko primokėti? nes studijos čia kiek žinau brangesnes nei kitur(išskyrus žinoma ISM).

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:31:03 | Nuoroda
andriusk92 rašė:
roberrtta rašė:

Tiesa, kad gavus vf vietą nereikia visiškai nieko primokėti? nes studijos čia kiek žinau brangesnes nei kitur(išskyrus žinoma ISM).

 Gavus VF vietą,studijų kainos skirtumą padengia VU TVM :)

 Dėkui už atsakymą:)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:33:29 | Nuoroda
milkaa rašė:
roberrtta rašė:
milkaa rašė:

Gal galit pasakyti su kokiu mažiausiu balu pernai įstojo į viešąją komunikaciją vf pagrindinio ir papildomo turo metu?

 http://www.vdu.lt/public/var/files/priemimo-i-vdu-studijas-lentele-2010-m.pdf

 ačiū, bet man reikia pirmo ir paskutinio etapų, kad būtų atskirai surašyti balai

 

 abejoju, kad rasi tokia informaciją

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:47:35 | Nuoroda
andriusk92 rašė:
roberrtta rašė:
andriusk92 rašė:
roberrtta rašė:

Tiesa, kad gavus vf vietą nereikia visiškai nieko primokėti? nes studijos čia kiek žinau brangesnes nei kitur(išskyrus žinoma ISM).

 Gavus VF vietą,studijų kainos skirtumą padengia VU TVM :)

 Dėkui už atsakymą:)

 Nėr už ką ;) Kokią studijų programą žadi rinktis ?

 Verslo finansų valdymą:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:52:35 | Nuoroda

Ir dar vienas klausimas, ar VU TVM studentai gyvena VU bendrabučiuose? :) Būtų gerai, jei atsakytų, kas tiksliai žino:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:00:06 | Nuoroda

Na mano tai patarimas būtų toks, kad žiūrėk kas pačiai labiau prie širdies ir apie ką visad svajojai.Anglų filologija ir ekonomika labai skirtingi dalykai, tad gali teisingai pasirinkti tik klausydama savo pačios balso o ne to, ką sako kiti. Aš pati asmeniškai renkuosi ekonomiką(labiausiai noriu finansus) , nes jau seniai apie ją galvoju ir nesvarbu, kad ekonomistų daug, dėl to tikrai neverta pamesti savo svajonių:)O apie anglų filologija nelabai ką žinau, nes net neturiu tokių minčių ir nelabai mėgstu anglų kalbą:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:01:20 | Nuoroda

Liepos 26d. 12val 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:27:57 | Nuoroda

Na vadybos nepatariu ir kiek girdėjau niekas nepataria, nes jie mokosi ale visko bet nemoka nieko.Nes jeigu tu gali daryti viską-vadinasi nieko gerai:) isvis vadyba yra ne mokslas o ypac ne bakalauro studijoms.

Na o Mirtishiukas galiu pasakyti, kad jei negalvoji apie ekonomiką tai ir gerai, kiekvienas galvoja apie tai kas jam tinka ir patinka:) as pati asmeniškai vien apie ekonomiką irgi negalvoju, bet renkuosi ją, nes vėliau noriu prisinkti finansų specializaciją.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:12:23 | Nuoroda
blyxte rašė:
Jucius rašė:
Margareta rašė:

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

 Aš su 18,9kb bandysiu. Antru etapu manau turėčiau paimt vf vietą.

 Pirmu turėtum paimt, jei nekils, o antro etapo berods nebus MRU? Ar klystu?

 Kazkuriais metais lygtais nebuvo.o gal nebuvo papildomo, tiksliai nzn:) bet ir pirmu etapu turetu praeit

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:20:28 | Nuoroda

VU ekonomika, vf :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:14:52 | Nuoroda
supnigga rašė:

Chebra, gal kas gali paaiskint kas cia per nesamone, jog rasai I 6 vietas visi VF, gauni tik viena pasiulyma(VF vu ekonomika), kuris buvo sarase pirmas ir jokio pasiulymo I vnf? Tai koks tolkas rasyt daugiau specialybiu? Zinojau, kad istosiu I vu, bet tai norejau paziuret ka ir kiti man pasiulys. Atsiustu visi pasiulymus, tai ir rinktumeis kaip zmogus, o dabar absurdas..

 Tai gal tu nešnekėk nesamonių.Tau jau atsiūs visus pasiulymus o kitiem ne vieno? tu ir rinkaisi, galejai pasirinkt 12 vietų pagal savo norus mazejancia tvarka.jei rasei 1nr tai ko labiausiai norejai ir istojai tai dziaukis.NEs visi normalus žmonės rašo 1nr tai, ko labiausiai nori.uzsinorejo i visur gaut pasiulymus ir dar karta rinktis.Dievaži kaip iš medžio iškritę

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:15:52 | Nuoroda
tratatka rašė:

paaiskinkit man kas nors, nes jau galva net skaudet pradejo

istojau i nr2 vnf ir i nr3 vf... tai ka as nebegaliu dalyvaut antram etape?

 

* jeigu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla ir jeigu pirmojo etapo metu negautas pasiūlymas studijuoti 1–3
pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, galima dalyvauti
antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų studijų vietų;
 

 Jei tau pasiūlė 1-3 vietą/as antrame etape dalyvauti negali.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:21:37 | Nuoroda
aivaras18 rašė:
supnigga rašė:

Chebra, gal kas gali paaiskint kas cia per nesamone, jog rasai I 6 vietas visi VF, gauni tik viena pasiulyma(VF vu ekonomika), kuris buvo sarase pirmas ir jokio pasiulymo I vnf? Tai koks tolkas rasyt daugiau specialybiu? Zinojau, kad istosiu I vu, bet tai norejau paziuret ka ir kiti man pasiulys. Atsiustu visi pasiulymus, tai ir rinktumeis kaip zmogus, o dabar absurdas..

  Va ir man ta pati situacija rašiau net 10 vietų ir gavau tik vieną pasiūlymą kuris 1 vietoj ir nesuprantu tai kodėl dar dviejų nėra pasiūlymų studijuoti jeigu iš viso turi būti 3.

 Ar bent kartą perskaitėt priėmimo sąlygas?http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/tvarka

skaitykit žmonės skaitykit:DDkokias tau tris vietas turi siūlyt, siūlo vieną vf jei patekai ir viena vnf jei tokia rasei:D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:24:13 | Nuoroda
tratatka rašė:
roberrtta rašė:
tratatka rašė:

paaiskinkit man kas nors, nes jau galva net skaudet pradejo

istojau i nr2 vnf ir i nr3 vf... tai ka as nebegaliu dalyvaut antram etape?

 

* jeigu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla ir jeigu pirmojo etapo metu negautas pasiūlymas studijuoti 1–3
pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, galima dalyvauti
antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų studijų vietų;
 

 Jei tau pasiūlė 1-3 vietą/as antrame etape dalyvauti negali.

 o treciam irgi nebegalesiu?

 Trečiam t.y. papildomam etape galėsi dalyvaut, nes visas prašymas pildomas iš naujo.O kodel nepatinka pasiūlytos vietos, jei parašei į pirmus tris pageidavimus?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:36:04 | Nuoroda
supnigga rašė:
roberrtta rašė:
supnigga rašė:

Chebra, gal kas gali paaiskint kas cia per nesamone, jog rasai I 6 vietas visi VF, gauni tik viena pasiulyma(VF vu ekonomika), kuris buvo sarase pirmas ir jokio pasiulymo I vnf? Tai koks tolkas rasyt daugiau specialybiu? Zinojau, kad istosiu I vu, bet tai norejau paziuret ka ir kiti man pasiulys. Atsiustu visi pasiulymus, tai ir rinktumeis kaip zmogus, o dabar absurdas..

 Tai gal tu nešnekėk nesamonių.Tau jau atsiūs visus pasiulymus o kitiem ne vieno? tu ir rinkaisi, galejai pasirinkt 12 vietų pagal savo norus mazejancia tvarka.jei rasei 1nr tai ko labiausiai norejai ir istojai tai dziaukis.NEs visi normalus žmonės rašo 1nr tai, ko labiausiai nori.uzsinorejo i visur gaut pasiulymus ir dar karta rinktis.Dievaži kaip iš medžio iškritę

 o ka, blogai pamasciau? As juk turiu omeny, kad jeigu tarkim I visus savo pasirinkimus pagal bala istoji, tai tegu ir pasiulo tau tas vietas. Tarkim as is savo 6 patekciau I 2 tada jie man abu po offeri ir as renkuosi viena.vieta, kuria atmeciau liktu kitam. Kazkaip kitu saliu SM taip gali padaryt bet ne musu. Ir be to, as dziaugiuosi tik siaip norejau, kad apaviestumet.

 bet tvarka yra tvarka.Pati įstojus pirmu nr net negalvoju ar nenoriu kad man siulytų ir kitus, nes jau pildydama prašymą rinkausi ko noriu labiausiai:)šiaip esu patenkinta bent jau šių metų stojimo tvarka.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:23:17 | Nuoroda

Aš taip pat čia:) kas dar? 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:05:19 | Nuoroda

Na aš taip pat vakar tvarkiausi dokumentus, pasirašinėjau sutartį tai net nustebino, nes viskas labai greitai vyko, užtrukom kokį pusvalandį:)