Vartotojo žaltys pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-23 23:14:34 | Nuoroda

Na nesitikėjau, bet gavau 10 :D :D :taigi prisidėsiu ir aš prie visų sveikinimo :D

Žinutė parašyta: 2009-04-23 23:49:53 | Nuoroda
gre-tute rašė:

išleistuvių reikalai patys smagiausi, labai jų laukiu ;D mes švęsim tradiciškai vienos įstaigos salėje, todėl rūpintis vieta nereikės, didžiausios aistros pas mus kilo dėl muzikantų... norai išsiskyrė į dvi grupes: vieni norėjo klasikinių balių muzikantų, kiti - radistų. po aršių ginčų, diskusijų laimėjo radistai ;D

 

Kadangi mūsų šulioj tradicional su mokytojais bėi tėvais bent jau ryto sulaukt tai manau tokios pjankės nebus ir nėra buvę tai tikrai dalyvausiu, juolab kad planuojami metal on metal uzikantų vaidmenyje :) :D 

Žinutė parašyta: 2009-05-17 08:48:17 | Nuoroda

Kad ir kas bebūtų, manau mums pasiseks visiems :) nežinau, kaip dauguma, bet apsisprendžiau samprotaujamąjį rašinį rašyt, manau yra papračiau, juolab žinant savo analizavimo galimybes :)

Žinutė parašyta: 2009-05-17 08:57:36 | Nuoroda

gal taip kas netyčia turit metodinės info apie rašinius? :) būtų puiku jei turit ir galit atsiųsti paštu ;) išanksto dėkui

Žinutė parašyta: 2009-05-20 07:22:52 | Nuoroda

taip dar puikesnė diena jei rašinys būtų apie emigraciją :D :D arba nutautėjimą :D :)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 07:24:14 | Nuoroda

Linkėjimai iš Biržų , visiems kou didžiausios sėkmės kolegos :) ;);) 

Žinutė parašyta: 2009-05-27 07:22:04 | Nuoroda

 kolegos sėkmės šiandien, tike mokykliniame, tiek valstybiniame ;) :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-23 02:47:03 | Nuoroda

 Gerb. Steponavičiau,

    Kreipiuosi į jus norėdamas aiškaus ir išsamaus atsakymo naujosios mokslų reformos klausimu. šiuo klausimu turiu susidaręs šiokią tokią nuomonę, taigi labai neišsiplėsdamas,  bei negaišindamas ir taip brangaus jūsų laiko norėčiau pradėti. 

   Visų pirma, norėčiau pasiteirauti ar šiuo ekonominio nuosmūkio laikotarpiu tokiai mažai šaliai kaip Lietuva vertėjo taip skubotai priimti tokią reformą? Sutinku, jog aukštasis mokslas yra gan svarbus tiek šalies vidaus politikai, tiek užsienio. Bet ar nesusimąstėte, jog daug jaunų talentingų žmonių gali palikti šalį vien dėl to jog neišgali susimokėti už mokslą? Juk didieji pasaulio atradėjai nebuvo visų sričių meistrai.

   Mano, jauno žmogaus, kuris šį rudenį turėtų pradėti savarankiško gyvenimo kelią, pagrindinis tikslas buvo yra ir bus įgyti aukštajį išsilavinimą. Tokios svajonės iki reformos mane lydėjo visus 8 metus ( neskaičiuokime pradinių klasių, juk tai tik įžanginė mokslo siekimo pakopa), bet šiais metais mane nustebinot kaip niekada. 

   Domintis susidariusia situacija, ne kartą teko susidurti su švietimo sistemų palyginimų tarp įvairių šalių. rezultatai kad ir kaip būtų gaila Lietuvos nenaudai. Mūsų šalis, lenkia dižiasias valstybes tik kainomis už aukštąjį mokslą, bet deja ne kokybe.

  Tai iš kur aš galiu žinoti, jog sumokėjęs nemažą sumelę ( per visus 4 ar 5 mokslo metus) įgysiu pakankamai žinių? Kas patvirtins, jog dėstytojai bus suinteresuoti studentų mokymosi kokybe? 

  Pasvėrus visus už ir prieš manau, kad būsiu vienas iš daugelio abiturientų, kuris pasirinks mokymasi užsienyje. O tai reiškia, jog valstybė pretendoja prarasti dar vieną mokesčių mokėtoją, neribotam laikui. Ko pasekoje šalies ekonomika smuks tik dar žemiau.

  Na jau pradedu krypti į šalį, tagi, kad visai nenuklysčiau į lankas baigiu savo pasisakymą, tikėdamasis bent trumpos, bet tuo pačiu išsamios mano "laiškelio" analizės, bei komentarų.

 

  Pagarbiai tūkstanmečio laidos abiturinetas Žilvinas.

Žinutė parašyta: 2009-06-24 13:26:30 | Nuoroda

Ai kam čia parinits. laukt laukiam, kuo greičiau bus tuo ramiau, jei ir reiks į pakartotinę tai ir nueisim, jei ne tai ne :D netikiu kad per pakartotinę neišlaikytume :D nes mokyklinis lieka mokykliniu ;) :D :D :D :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-25 01:13:42 | Nuoroda

 Primename, kad patvirtintus egzaminų rezultatus Nacionalinis egzaminų centras pirmiausia išsiunčia mokykloms. Vėliau informacija perduodama telekomunikacijų bendrovėms, kurios gali platinti trumpųjų žinučių (SMS) pagalba. [nukopijuota iš www.nec.lt]   tai kokio bieso tas sms siųst? :D :D paskambinsiu ir pasiklausiu auklėtojos :D :D :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:39:00 | Nuoroda

 Sveiki būsimi kolegos :D :D  Kas ims bendriką? :) ir kada darom "prisirašymą" ? :D :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:40:32 | Nuoroda

 o jei skype konferencija manau neblogai būtų prisijungt ir man :) Lexus741 ;) :)

Žinutė parašyta: 2009-08-30 17:58:34 | Nuoroda

 VGTU TIf 09/02 barakas nr 5 :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-03 23:29:02 | Nuoroda

 Sveiki kolegos... :) Transporto inžinerija jau laukia manęs, ar yra daugiau įstojusių? beje mano skype lexus741 pasidalinam kontaktais ir pabendraujam :D :) gal kas apie stovyklą girdėjot daugiau ką nors? :)