Vartotojo pingpong pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-05 11:30:51 | Nuoroda
 

Sveiki  as i lt filologija   weeeeeee!

 hey fulguritus!! :)   jeeee, lt filologu daugeja :D  surask vu lt filologu tema cia, ten musu daugiau

pasakyciau kur ieskot, bet pati visad klaidzioju atejus i studijos.lt

Žinutė parašyta: 2009-08-05 11:32:07 | Nuoroda

elitas mat atsirado :D istojo, kur tik prieme, o dbr girsis iki nuluzimo :D

Žinutė parašyta: 2009-08-05 11:33:12 | Nuoroda

isvis tipo siaip metais niekas neiskabines, kas kokiu ne istojo :D levai

Žinutė parašyta: 2009-08-05 14:58:41 | Nuoroda

Sveiki, as istojau i lietuviu filologija taip pat, bet ne vpu , na bet gal neisvarysit manes is sito forumo juk vis tiek studijuosim ta pati

na mane pavydas truputi ima, nes pas jus cia vaikinu dar matosi, o pas mane, kiek teko bendraut, tai tik merginos

 

Žinutė parašyta: 2009-08-06 13:52:08 | Nuoroda

as nesimokysiu vk, na bet esu is vilniaus, ir galiu gal truputi jus nuraminti, toj naujojoj vilnioj, kitaip vadinamoj VILEIKOJ, psichai nevaiksto :)

na ten siaip forsu rajonas pagrinde, tad neformalai gali uzsitraukti ju nemalone :)

na, fyfos turetu vakarais vienos nevaikscioti, kadangi stotelese daznai sustoja koks bmw ar siaip koks masiniukas pilnas forsiuku ir siulo pasivazinet :D

reikia stengtis praeiti ramiai, jei pasako kokia nors replika :D aisku, jei esi kalbus, gal issisuksi prikolindamas, taciau kumsciais mosuot ar grasint savo shaika neverta :D nes jie ten -visi  uz viena, vienas pries visus :D

Žinutė parašyta: 2009-08-11 06:33:09 | Nuoroda

o musu daugeja, eina sau, saunu matyt musu nemazai

fju, o tu uzsiregistravai i ta stovykla? :)

Žinutė parašyta: 2009-08-11 06:34:54 | Nuoroda
fju :D rašė:

laba as istojau i lt filologija ..noreciau susipazinti..kas dar istojote ?????

..maciau indriga pingpong... :)

 malonu susipazinti, fju

Žinutė parašyta: 2009-08-11 06:38:04 | Nuoroda
fju :D rašė:

LABA ;)

 

as i LIETUVIU FILOLOGIJA   gal zinote ka nors del pasirenkamuju dalyku?

 na as tai pwz nezinau :D jei turi one.lt, tai ten yra vu filologyno grupe, tad ten galima butu paklausineti jau bestudijuojanciu studentu ;) zinau, kad yra skaitmenines technologijos su prikolnu destytoju :) :) jei ka, parasyk, pakviesiu i ta grupe 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 14:42:48 | Nuoroda
sonia rašė:

Labas! gal jau gavot patvirtinima, kad dalyvausite fuxu stovykloj? As laiska gavau, atsakiau i ji, bet patvirtinimo nesulaukiu. gal nespejau. Bet ar tokiu atveju pranes, jei nepatekai?

 As jau irgi gavau, atrasiau kita diena, na bet gal nieko tokio, o patvirtinimo vis dar negavau

as manau, kad turetu pranesti, ar patekom, ar ne, nes taip tik nervu gadinimas butu

Žinutė parašyta: 2009-08-11 14:48:05 | Nuoroda
fju :D rašė:

HEY;)

 sveikinu visus ,kurie istojote i  VU LF ;)  butų faina susipazinti su visais ;)

Laukiu jusu zinuciu  ....

 Hey  sveikinu ir tave istojus :)

na tai va, gal i viena grupe pakliusim, nu bet siaip ar taip teks bendraut :D :D

 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 16:45:36 | Nuoroda

jo, rugpjucio gale, kai visi jau i vilniu atvarys :D

Žinutė parašyta: 2009-08-11 23:26:38 | Nuoroda
editha rašė:
pingpong rašė:
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

 Tai vat, kad matėsi, ir mane užkalbino, sako "kai viską susitvarkysi, užeik pas mus ;D o aš ten kelis kartus pirmyn atgal į 6 aukštą laipiojau, ir paskui užmiršau visai ;D Bet va parašiau jiem į emailą, tai sakė, kad biškį pavėlavau. Tai į sotfkę nevarysiu :}

 nu lievai, kad taip ivyko :)

nu bet padarysim juk meet'a paskutinemis rugpjucio dienomis visi :) :) ir kas pateks i stofke, ir kas nepateks

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:06:19 | Nuoroda

o je

ash irgi istojau cia :D :D malonu susipazinti :) :) jei ka, mano skype  patejunaite :) :) :)

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:08:27 | Nuoroda

oj, cia vpu, biski suklydau, ne cia uzejau

ash i vu, na bet irgi i lt filologija, todel, manau, ne beda

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:09:53 | Nuoroda
fju :D rašė:

JEEE ;) AS UZ MEETA ..

 

>>PINGPONG...NEA, NEVARAU..VIETU GAL NERA ..IR MANO GIMSE 29 :p :P VOT

 jei gimse, tai td jau viskas aisku :D ir be stofkes tusas bus :D :D geros sventes

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:11:43 | Nuoroda

ash irgi ne ta diena atrasiau, kai gavau, bet issiunciau dar, juk viltis mirsta paskutine ;D :D

awdrug pakvies :D :D

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:12:56 | Nuoroda

As dar prisijungsiu :D reik vienytis :D

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:15:55 | Nuoroda

nepadejo? :D :D jei ka, tai raminamuju kokiu reik isgert td, kokie waleradix papigei  turetu padeti :D :D

Žinutė parašyta: 2009-08-13 23:04:21 | Nuoroda

manes irgi, laukiu :) :)

Žinutė parašyta: 2009-08-13 23:06:18 | Nuoroda

as tai busimoji filologiete, o pazintys tai is tiesu padeda beveik visose situacijose :D :D