Vartotojo Akela pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-15 22:38:57 | Nuoroda

Na ka tikiuosi cia ryte taip jau kokia 9h surasti potemes :) tikiuosi pagelbesim vieni kitiems :) p.s. jei kas vis dar neturit nieko apie ziniasklaida,tuo ka turiu galiu pasidalinti ir  su jumis ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 22:51:40 | Nuoroda
xjustaszx rašė:

pasakyk savo skype nicka, jei kanors gero turi :)

 nebent parasyk savo el. pasta ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-16 08:20:03 | Nuoroda

sveiki;) o gal kas turit jau susikonspektave mazdaug ka kalbesit?

Žinutė parašyta: 2009-04-16 08:25:51 | Nuoroda

sveiki;) o gal kas turit jau susikonspektave mazdaug ka kalbesit siandien? gal galit atsiust ;)
 

Žinutė parašyta: 2009-04-16 09:00:25 | Nuoroda

atsiuskit ir man kas galit,is siu potemiu ka ruosiates,ka pasirase :)))

Žinutė parašyta: 2009-04-26 17:01:12 | Nuoroda

Sveiki ;) gal kas raset analize ir interpretacija Just.Marcinkeviciaus eilerasciams ''GERUJU ZODZIU KRYPTIMI''  arba  ''PRIKLAUSYDAMAS'' ? arba bent ka nors gal kas turit pasirase apie siuos eilerascius?gal klasej analizavot? atsiuskit jei ka nors turit,buciau labai dekinga jei pagelbetumet :)

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:14:34 | Nuoroda

oi jus su tom magiskom sviesom :D as labiau kosmine proto energija tikiu ji man kartais apsireiskia,jau mestelna koki nusvitima tai oho net eiles rasyt pradedu, pasku iir formules ir teorijas pradedu isvedinet, kurios kartais pasirodo buna teisingos :D

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:17:37 | Nuoroda

lietuviu nebijojau,kazkodel visai nulis emociju buvo,kol nenuejau i mokykla,bet gavau uzduotis ir kazkaip jau paskui ramiai :) o paskutine diena vakare ne tai kad mokiausi kazka o su suniu begiojau :D dabar irgi jau ciu reik eit pabegiot :D juo labiau kad del matiekos kazkodel kojos dreba... :D

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:26:16 | Nuoroda

tai aisku gerai pabut biskeli grynam ore kazka paveikt kad ne apie egza galvot,nes jei istisai sedet kalt ir drebet tai tikrai ne i gera... as ir ziauriai bijau,nes ne kokia matematike esu,bet kazkaip save vis raminu,kad vistiek gal kaip nors,blogiau jau nebus :D

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:48:01 | Nuoroda

gerai tiem kam padare konsultacijas...o vat man teks tik viena,nes mokytoja tai.... neduok dieve tokiu....neisivaizduoju kaip as is vis ta istoriaj islaikysiu...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 21:23:46 | Nuoroda

 taip... visu dalyku mokytojai tik stengesi, kad tik surastu kuo daugiau laiko kada ateitume,o cia atsimenu nutisusiais zandikauliais likom,kai pasake neturiu laiko cia jum viska is naujo pasakot,mazdaug jokios naudos is to paskaityk sasiuvini ir melskis, kad islaikytum

Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:48:10 | Nuoroda

as tai labiausiai bijau, kad gali buti taip, jog bus temos tokios kuriu maziausiai tikimes... vat tada tai butu...  o gal kas zinot kokia pernai turejo buti minimali tasku suma?ir idomu kokia simet bus

Žinutė parašyta: 2009-06-08 17:04:50 | Nuoroda
ginta331 rašė:

gal kas turi 2003 ir 2002 valstybinio istorjos egzamino atsakymus ,bent jau testines dalies? lb buciau dekinga jei parasytumet :D

 egzaminuuzduotys.lt paziurek ten turetu buti ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:55:07 | Nuoroda

jo... patinka man sita sistema mokytis paskutine diena :D jauciu siandien su ponu miegu nelabai pabendrausiu kaip ir pries biologija :D cia kas pasaket istorija stoga rauna... tai galiu pridurt - tai per graziai pasakyta :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:00:27 | Nuoroda

ciaziuriu visi knygas tik ryjat godziai :) o as dievuliau apsikrovus irgi jomis gal 6,bet neatsiverciau dar nei vienos siandien ir nei vienos iki galo neperskaicius permetus siaip pagrindinius faktus ir tiek... daugiausia pas mane sasiuviny ir visokiu lapu lapelyciu tona,dar zemelapiai ir siaip visokie istoriniai lapelaiciai :D nu pasverus bendrai butu kokie 2 - 3 kg :D ne tokai jau ir sunki ta mokslo nasta :DDDD STOGA RAUTE RAUNA!!!!!

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:04:36 | Nuoroda

taip... su tais zemelapiais bus ziauriausia,nes jie man vienodi beveik visi :D bandau izvelgt vis ka nors pagal ka juos butu galima atskirt, bet is vis galva sukasi :D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:18:01 | Nuoroda

bet tikiuosi kad kaip nors issisuksim su zemelapiu :) meldziuos kad butu koks nesunkus  kazkaip nemanau akd is senoves kas bus, na nebent koks saltinuaks vienas kitas :D bet ten vistiek su saltiniu galima is ju paciu atsakymus surasti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:19:13 | Nuoroda

o testas - dar viena smagi dalis :D is kurios nieko gero nesitikiu visiskai...  :/

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:27:28 | Nuoroda

jeigu manes klausiai tai nezinau :/  nebent pasprest egzaminu mokykliniu ir valstybini nori tai nueik i egzaminuuzduotys.lt ten yra ir su atsakymais ;) as ten va kelios dienos vis koki pasisprendziu vis smagiau negu tik skaityt ir skaityt :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:30:02 | Nuoroda
Gendakis rašė:

www.egzaminai.lt/105/

 kodel man nei vieno is situ neatidaro ? :/ ta prasme parsisiunciu  ir kai atidarau atsidaro microsoft word lapas bet is kart ismeta kazkokia lentele ir viskas nieko nerodo tik hieroglifus visokius