Vartotojo Abittt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 14:44:11 | Nuoroda
nuisance rašė:
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

 jei tu stengiais 12 metu, tu tikrai istosi ten kur nori:D ir tikrai geriau islaikysi negu tas, kuris dura stume

Žinutė parašyta: 2009-06-21 22:03:36 | Nuoroda
Micro rašė:

manau didesnis vidurkis bus ~35

 kad 35 vidurkis nebus, tai buk ramus:DD

Žinutė parašyta: 2009-06-25 18:46:09 | Nuoroda

taigi delfis raso, kad egzamino statistika praktiskai identiska praeitu metu, taigi manau galima teigti, kad panasus ir vertinimai bus uz prarastus taskus

Žinutė parašyta: 2009-06-25 18:52:10 | Nuoroda
Micro rašė:
Abittt rašė:

taigi delfis raso, kad egzamino statistika praktiskai identiska praeitu metu, taigi manau galima teigti, kad panasus ir vertinimai bus uz prarastus taskus

 Grafikas manau visiškai nepanašus bus :]

 o kaip tavo nuomone nustatoma minimali islaikymo tasku suma?

Žinutė parašyta: 2009-06-25 19:00:00 | Nuoroda

gal zinot kiek praeitais metais biologijos simtuku buvo?

Žinutė parašyta: 2009-06-25 19:06:51 | Nuoroda

kas cia sako kad VU>KMU? :D nejuokinkit... i vu didesnis konkursas del to, kad ten priima 100, o ne 230 kaip KMU. Juk KMU ir yra tikrasis medkes univeras, o ne fakultetas kaip vilniuj, kurie neturi nieko savo:D. Visa medicinos mokslo baze kaune dislokuota, todel suprantama kad KMU geriau nei VU :D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 19:20:40 | Nuoroda

nu taigi bus siu metu statistine analize ir bus aisku kiek praradus kiek gausi. remiantis praeitu egzaminu statistika butu apie 100. taciau mes visi linke pervertinti savo jegas, susiziurim atsakymus ir galvojam kad mazai praradom. taciau yra labai daug dalyku uz ka minusuojami taskai, nes kad gauti uz daugiataski uzdavini max suma, reikia nepriekaistingai viska surasyti..

Žinutė parašyta: 2009-06-25 19:26:07 | Nuoroda

"ramiai" miegosiu kol neprizadinsis saizus sms'o garsas :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:37:35 | Nuoroda

100 ! :D jauciuosi lyg akmuo nuo sirdies nukrito

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:47:46 | Nuoroda

na mielieji, kokios nuotaikos po rezultatu, kokios mintys ateiciai, kiek gavot?:)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:35:27 | Nuoroda

na tikekimes lietuviu reikalo nesusiks ir rudeni praversiu medkes univero duris;D wuhu

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:38:16 | Nuoroda

bio 100, mat 90

kaip manot ar jau galima tiketis VF kmu gaut?

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:22:38 | Nuoroda
nanoo rašė:

O balą paprognozuot pabandysiu ir aš. Tik mėginsiu remtis ne paprastu spėjimu, o šiokia tokia logika ir skaičiavimais (nors tie skaičiavimai ir labai apytiksliai). Manau, praeinamasis balas į KMU neturėtų viršyt 18,8 (80% iš visų egzų ir metinis pažymys 9), nes: už biologijos egzą virš 80% gavo 20% laikiusių t.y. 800 žmonių. Kiek žinau iš draugų rezultatų (o ir šitam forume panašiai), tai dauguma gerai parašiusių biologiją, gerai išlaikė (gavo 80+) ir bent vieną kitą egzą (chemiją arba matieką). Tai va, tarkim, ir už bio, ir už kitą egzą virš 80% gavo kokie 650 žmonių. Su didžiausiais balais stoja į VU odontologiją (30 žmonių), KMU odontologiją (120), VU mediciną (150). Su mažesniais, bet labai tarpusavy panašiais balais žmonės stoja į KMU farmaciją (150) ir KMU mediciną (300). Sudėjus gaunasi, kad vien į šias specialybes priima apie 750 žmonių (šitose specialybėse konkursinis balas didesnis arba lygus KMU medicinai ). O dar gi nemažai labai gerai išlaikiusių stoja į užsienį, į biochemiją, į molekulinę biologiją, į chemiją ir t.t. Metinis pažymys, manau, visų turėtų būt panašus (9-10) ir nelabai ką lems. Tai va, labai abejoju, ar konkursinis balas viršys 18.8, o šiaip turėtų būt kokie 18.4-18.5. (čia tik mano nuomonė ir dauguma skaičių imta apytiksliai).
 

 nu tu stipriai klysti sakydamas kad i vu stoja simtukininkai, o i kmu su levais balais. balai yra panasus, jei paimtumem i VU priimtu studentu skaiciu ir kmu priimtu studentu skaiciaus pirmus 100 ar kiek ten priima i vu. pvz as asmeniskai su 100 stosiu tiktai i kmu, net nemastau apie vu.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 20:23:32 | Nuoroda

manau jus skaiciuodami surinktus taskus pervertinote savo galimybes arba neobjektyviai tai darete.

paskaiciaves savo taskus,matematikos tikejaus 80-95, gavau 87, galima sakyti pats aukso viduriukas:D

biologijos tikejaus 90-100, mano viltys buvo igyvendintos, gavau 100 :D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:02:35 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Beje, mano lygtyse nebuvo atsizvelgta i toki KB formavima priimant i VU MF, taigi, kartele pakyla... tikiuosi, kad labai smarkiai nesusimoviau per lietuviu

 Rado, kas jaudintis.. :DD

Kadangi tu teoretikas, tai paskaičiuok dar:

Jeigu žmogus iš chemijos VBE gavo 77, iš biologijos 72, lietuvių daugiau nei 90, o metinis matkės pažymys 9A, tai jam nuplaukia KMU vf? Labai įdomi situacija. Konkursinis balas tam žmogui gaunasi virš 18, bet vilčių mažai? Man įdomu tiesiog, ar lietuvių VBE gali kažkam išgelbėt kailį 8)

 taigi su biologijos maziau nei 80 procentu isviso nera vilciu i medicina istoti, nebent kiti du po 100 butu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:32:37 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Beje, mano lygtyse nebuvo atsizvelgta i toki KB formavima priimant i VU MF, taigi, kartele pakyla... tikiuosi, kad labai smarkiai nesusimoviau per lietuviu

 Rado, kas jaudintis.. :DD

Kadangi tu teoretikas, tai paskaičiuok dar:

Jeigu žmogus iš chemijos VBE gavo 77, iš biologijos 72, lietuvių daugiau nei 90, o metinis matkės pažymys 9A, tai jam nuplaukia KMU vf? Labai įdomi situacija. Konkursinis balas tam žmogui gaunasi virš 18, bet vilčių mažai? Man įdomu tiesiog, ar lietuvių VBE gali kažkam išgelbėt kailį 8)

 Didziausias nerimas stojantiems i KMU yra tai, jog siemet yra imami trys egzaminai, o ne du, kaip anksciau prognozuoti galima daug ir labai gudriai, bet viskas paaiskes tik 07-22

Mano manymu, riba i KMU medicina bus visu egzu po 74, turint omeny, jog matematikos metinis yra 10A, taigi ribinis KB bus 18.52. Jei konvertuotume to piliecio balus - bio 72, che 77, ltu 90 ir matke 9A - i mano sistema, tuomet jo visu egzu vidurkis tampa 75.25 (10 ltu vbe eina i matkes metini ), o KB - 18.62... pagal mano teorija, jis patenka i KMU vf bet tai viso labo tik speliones

 nu jau labai nuvertini stojanciuosius :D.. be egzaminu vidurkio 80 manau nera ko svajot apie vf.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:51:23 | Nuoroda

abejoju nebent lt koks 100 bus:D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:57:38 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
giedreu rašė:
mellisa rašė:

As daug kur rasiau uz eiluciu, bet viskas iskaitoma, raides visiskai tokios pat, nei kiek nemazesnes.... nemanau, kad del to galetu neiskaityt atsakymo... 

 jeigu vienas - du žodžiai už paliktos vietos įskaito. jeigu daugiau ne.

 Nereikia gąsdinti žmonių. Įskaito už eilučių ir sakinius, jei jie parašyti aiškiai, įskaitomai ir tuo labiau atsako į klausimus.

 tai aisku kad uzskaito juos. per biologija i kas antra klausima rasiau uz eiluciu, kartais net pora ir daugiau eiluciu zemiau parasydavau, ir galiu drasiai teigti kad uzskaite.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:22:18 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
ashante rašė:

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

i mokama - laisvai!

 nu man rodos tu tikrai juokauji arba siaip nesusipazines. praeitais metais su 80 virs procentu i mokama tik per pakartotini priemima istojo

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:11:24 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Jei jau pralosiu ir reiks vestis i kina ir pas kiniecius uz ta simta, tai atsiimsiu natura ir kadangi busiu ziauriai susiparines del savo apsiskaiciavimu ir prarasto daukanto, tai man bus vis vien is ko atsiimti - is jos ar is jo

 Kažką ne taip supratau? :D

 labai saliskai lipdai "jis"ir "ji"etiketes.