Vartotojo Fikcija pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:59:04 | Nuoroda
Snowflake rašė:

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

Paversk ankstesnius psl., ten apie juos kažkokių diskusijų buvo, kiek regėjau. ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:12:28 | Nuoroda

Koks skirtumas, kas buvo/nebuvo praėjusiais metais. O šiemet yra taip nec.lt/naujienos/253/  ir nieko čia nepačiulbausi. ;D

Įdomu, kaip bus su lietuvių k. apeliantais.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:55:09 | Nuoroda

INTJ.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:00:53 | Nuoroda

Up!

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:26:02 | Nuoroda

O taip, tai ir mane dominantys klausimai. ;D


Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:36:32 | Nuoroda
mazyt rašė:

Sveika;)

Aš palnuoju soti į KU į žurnalistiką , bet tikrai nieko neesu girdejusi apie tai jog reiketu pristatyti, savo rašytus darbus ir panašius dalykus ;)) Pirmoje vietoje rašei KU?

Tai taip taip, nereikia nieko pristatyti, kai rašiau post'ą, tuomet dar nežinojau tiksliai.

Pirmoje, o Tu?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:48:47 | Nuoroda
svous rašė:
Indigo rašė:

1. VGTU Kūrybinės industrijos vf

2. VGTU Kūrybinės industrijos vnf

3. VU Leidyba vf

4. VU Leidyba vnf

5. VU Lietuvių ir ispanų filologija vf

6. VU Lietuvių ir vokiečių filologija vf

7. VU Graikų ir lotynų filologija vf

8. VU Filosofija vf

9. MRU Teisė ir muitinės veikla vf (:D)

10. VU Archeologija vf (:DD)

žinau, kad nereikėjo tiek daug, bet labai jau įsijaučiau pildyti :D

 

 

 Po kūrybinių industrijų vnf kompiuteris net nebežiūrės į vf vietas.

Kaip tai(?) Taigi yra gaunamas vienas pakvietimas į vf vietą ir vienas pakvietimas į vnf vietą. Tai jei žmogus gaus į kūrybines industrijas vnf pakvietimą, tai toliau bus slenkama sąrašu ir ieškoma vf vietos, į kurią užtenka stojančiojo KB.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:39:09 | Nuoroda
mazyt rašė:
Fikcija rašė:
mazyt rašė:

Sveika;)

Aš palnuoju soti į KU į žurnalistiką , bet tikrai nieko neesu girdejusi apie tai jog reiketu pristatyti, savo rašytus darbus ir panašius dalykus ;)) Pirmoje vietoje rašei KU?

Tai taip taip, nereikia nieko pristatyti, kai rašiau post'ą, tuomet dar nežinojau tiksliai.

Pirmoje, o Tu?

 Ir aš :) planuoji i vf ar i vnf?

Tik į vf. ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:08:30 | Nuoroda

Na pakankamai, manau, išlaikiau. Pagal pernai metus, tai taip, drąsiai įstočiau. O kaip bus šiemet, tai matysime. ;] Kaip Tu? Rinkaisi tik vf ar ir vnf?

Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:37:41 | Nuoroda

Up!

Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:11:53 | Nuoroda
ePovilas rašė:

KU barakai tikrai prastoki, ar tai tik mitas? ;D

Nuoširdžiai tikiuosi, kad mitas. ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:02:55 | Nuoroda

Matyt niekas neatsiliepia dėl to, kad niekas juose negyvena. ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-20 21:41:22 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:

Vien pats miestas kažkuo labai traukia, matyt turi savotišką cinkelį... :) O prieš KU tai tikrai nieko neturiu ir su nekantrumu laukiu tos nelemtos liepos dvidešimt šeštos, kad sužinot ar ten įstojau :) Belieka ieškot būsimųjų kolegų :)

Mane taip pat šis miestas labai traukia. Puikiai pastebėta su savotišku cinkeliu. ;]]

Žinutė parašyta: 2011-07-21 20:29:38 | Nuoroda
Klecke rašė:

1. ŠU lietuvių filologija ir komunikacija

2. KU žurnalistika

3. KU rekreacija ir turizmas

4. VU lietuvių filologija ir reklama

5. VU lietuvių filologija ir ispanų kalba

6. KU lietuvių filologija ir kalbos tvarkyba

Visus į vf rašiau. Su KB 19,78 tikrai įmanoma įstot į ŠU ane? :D pasakykit kad įmanoma, prašau :D

Puiki ironija. ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-21 23:15:59 | Nuoroda
inridute rašė:

Nereik jokiu medicinos pazymu ? :D

Va va, šitas klausimas ir mane domina. ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:37:49 | Nuoroda

          Sveiki, būsimieji ir būsimosios KU studentai ir studentės!

Gal žinote tiksliai kokių dokumentų reikės, kai vyksime pasirašyti sutartis? Bei kokių dėl barako gavimo?

Atrodo, visą KU internetinį puslapį skersai ir išilgai ir dar visaip kitaip peržiūrėjau, bet niekur taip ir neradau tokios informacijos surašytos. Tai arba aš akla, arba tokios informacijos nėra patalpinta. ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:17:35 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

Brandos atestato kopiją.
Asmens tapatybės kortelės ar paso kopiją.
Kvitą, liudijantį apie registracijos mokesčio pervedimą.
Paso/dokumentinę nuotrauką.

:)

O tos kopijos neturi būti patvirtintos notariškai ir pan.?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:23:51 | Nuoroda

www.15min.lt/naujiena/studentu-zona/karstos-zinios/baigiasi-prasymu-studijuoti-lietuvos-aukstosiose-mokyklose-registravimas-234-161479

GERAI, o tai kaip dabar suprasti du paskutiniuosius sakinius šitame straipsnyje?

Stojamosios studijų įmokos šiemet nėra. Nereikia mokėti ir už prašyme nurodytų pageidavimų koregavimą.

Tai jeigu čia teisybė, tai ką, mes pervesim į banko sąskaitas aukštosioms mokykloms pinigus ir kai nuvyksim su čekiais pareikš, kad nebereikia mokėti. Ir kas tada?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:38:43 | Nuoroda
xcv74 rašė:

"Aukštojoje mokykloje būsimai studento bylai formuoti paliekamos visų pateiktų dokumentų kopijos arba notaro patvirtinti jų nuorašai."

Tai kaip čia yra su tais notarais?

Aš tai suprantu, kad tų notarų nuorašų reikia, jei pats stojantysis neatvažiuoja, o už jį atvyksta giminaitis ar dar kas pasirašyti sutarties.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:12:36 | Nuoroda
Kad tave kur rašė:

 Kam tu i ta teise lendi, ir taip, kaip prisikta ekonomistu, vadybininku ir teisininku :O darbo neranda 3 pazistami baige ir gerais pazymiais baige. Dabar lietuvai siulo uzdraust verslo vadyba ir leisti teise studijuot tik tiems, kurie ruosiasi kurti savo versla, nes kaip jau sakiau ju pilnos darbo birzos.

Na, jeigu žmogus nori "stoti" po to į darbo biržą, ko tu jam svajones gadini. ;D

O šiaip tai relax, juk kiekvienas renkasi tai kas jam atrodo geriausia/tinkamiausia.