Vartotojo vycas722 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:22:43 | Nuoroda
bagiriuukee rašė:

Kažin ar aš galėčiau įstos i mediciną vf  su tokiais egzaminų balais? padėkit jei žinočiau kad įstosiu rašyčiau tik į dvi specialybes..

 net juokas ima, kai su tokiais balais klausia: "ar istosiu i medicina?" nervas siek tiek ima. ot tycia pasakysiu, kad su tokais balais tave kazin ar i slauga nemokama priimtu. ach, tas zmoniu neapsiskaitymas

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:24:50 | Nuoroda
buleina rašė:

Nudžiuginai, vadinasi dar turiu maža maža šansa įstoti.  įdomu kaip lietuvių pasisekė išlaikyti.  Labai ačiū, už suteiktą viltį.

 kad tik macytu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:35:27 | Nuoroda
bagiriuukee rašė:

Bet man biologijos mokytoja sakė, kad vargu ar istosiu i mediciną su tokiais balais..

 tegul maziau ji svaigsta ir siurpina mokinius su tokiais balais, manyciau, be problemu ir i odontologija kmu ar medicina vu. aisku, dar lt lb svarbu. bet manau 50 turetum gaut ir istosi i kmu medicina bepigu cia man kalbet. geriau palaukim liepos 22. bet su tokiais kaip tavo rezultatais gali gan ramiai jaustis:)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:42:48 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
Lenocka rašė:
daktariūkštis rašė:

Ryt tokiu metu jau viskas bus aišku

 Galvoji taip anksti ryt bus? =)) Butu gerai

 Na, penktadienį patį pirmąjį rezultatą (matematikos) gavau sms žinute 12:13, tad tikiuosi pirmadienį panašiu metu sulaukti ir lietuvių kalbos balų.

 geriau jau nelaukt iki 12 bet paciam nushiaust iki mokyklos ir paziuret. kazkur rasei kad tau iki shules 1 val kelio. tai jei 10 isvarai, tai net visa valanda sutrumpeja  ta nezinia, laukimas

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:48:53 | Nuoroda
Rytulyte rašė:

rasyt, o tu kodel i medicina nestoji? su tokiais balais tikrai laisvai istotum.

 su tokiais balais ji laisvai i bet kuria kmu biomedicinos srities specialybe patektu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:58:38 | Nuoroda
PsicLt rašė:
Aisku, kad galesi :) Susimoki pinigelius ir pirmyn. Kalbejau, kad siais metais laikius VBE, perlaikytas egzaminas bus skaitomas kaip MBE

 kaip cai suprast? taip, as esu externas. praeitais metais uz lt gavau 54. o jei siais metais gaunu kokius 62 tai man paraso 6 kaip mokyklini? nesamone cia

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:20:07 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Bet tada tenka su kruva klasioku ir paraleliniu klasiu mokiniu ziureti... Ir isivaizduok, koks jausmas is ju suzinoti, kad, tarkim, neislaikei(nors tikiu, kad is tu, kurie cia lankosi, neislaikiusiu nebus)

 na taip, pamoina bet vis tiek kazkada suzinotu. pvz, per isleistuves

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:18:22 | Nuoroda
gabike rašė:
Ačiū tau! tikrai mano balai panasus o tjp noriu i farmacija kad nebegaliu! :D nes as ir kai nuejau rezu suzinot tokia viena gyvate is administracijos kaip skele nu 88 is bio mazokai i farmacija.. :)

Chemija 95 Biologija 88 Matke 92

 tai ta turbut gyvate dar nezino nauju priemimo taisykliu. per zaptus reiktu duot, kad gasdina.
tikrai istosi. bet dabar as susirupinau del savo rezultatu. blyn, tokie genijai ir genutes cia susirinke, kad jau neramu daros
be to, gal reiktu pradet rinkliava po lita is forumieciu uz psichologini palaikyma? 6-10 litu jau tureciau   

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:23:49 | Nuoroda
Vikikute rašė:
 

 Kad jie suzinos tai ne taip baisu, bet baisu paciam, kai kazkas kitas sako:neislaikei...

 man tokiu atveju butu geda ne pries kita, bet pries save. ir uz ji butu geda, kuris taip sako ir vis primena. ziauru yra dziaugtis kito skausmu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:38:53 | Nuoroda

as ryt praktikoj busiu, tai savo rezultatus suzinosiu 14:30, o jais galesiu geriausiu atveju 15 val pasidalin su jumis, kai visas bumas jau bus pribleses

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:53:45 | Nuoroda
gabike rašė:
o kiek pats turi?

 chemija - 75, o biologija - 99

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:00:40 | Nuoroda
Muuuu rašė:
vycas0722 rašė:
gabike rašė:
o kiek pats turi?

 chemija - 75, o biologija - 99

 Bet tu eksternas ir iš praeitų metų tavo balai? :)

 taip, externas bet jauciuosi toks pat kaip jus visi - abiturientas. kadangi perlaikiau net 3 egzaminus chemijos anksciau turejau 56, bio - 79, matiekos 46 (ir tiek teberturiu) o lietuviu 54 (tikekimes pasikeis)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:15:46 | Nuoroda
Muuuu rašė:
ne, aš nieko blogo ir nesakiau, kad tu eksternas. :) Kaip tik norėčiau išgirst tavo istoriją, nes skaičiau kažkur, kad į slaugą buvai įstojęs? Kodėl nori kitur? Kur nori? Neužskaito dalykų, kuriuos mokeis slaugoj? :)

apie save per daug viesai pasakot nenoreciau :) pasakysiu tik tiek kad slaugoje esu tik del to, kad geriau susipazinciau su savo mokymo istaiga. apsiprasciau su miestu. paziureti ar man mediko darbas priimtinas, idomus, ar nebijau lavonienas krauju ir kitokiu organiniu dalykeliu. kol kas visa tai manes neatbaide. galvoju perstoti i medicina, bet ir odontologijos neatmetu, kol kas sirdis kazkodel linksta i medicina  nors ten ir min  10  metu mokslo perstojus turetu kitais metais atkrist kai kurie dalykai, pvz, lotynu, vokieciu ir kai kurie pasirenkamieji dalykai. O tokie kertiniai medicinos dalykai kaip anatomija, fiziologija, biochemija teks vel kartot, kadangi neuztenka kreditu.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:32:48 | Nuoroda

visad svajojau apie medicina :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:45:40 | Nuoroda
buleina rašė:

Va dar kilo klausimas. Gal kas žino ką. Jei neistoji pirmuoju stojimu į nemokamą, tai antri stojimai kai bus, kaip manote tu nemokamų vietu dar bus, ar jau visi bus priimti į nemokamas vietas?  Ar univeristetai neprivalo išvis vietų pasilikti antram stojimui, kuris vyksta rugpjūti ??  

 tikrai geras kl. man ir paciam idomu. anksciau buta kad per pakartotine galedavai ir i nemokama pretenduot. o dabar tai galai zino.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:54:55 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Retai kur vietos lieka... Pernai išvis tik VPU turėjo krūvą laisvų vietų, o kituose univeruose laaabai mažai, vos po kelias vietas.

 taip, bet pernai mano klasiokas per pakartotine is medicinos i odontologija perejo, tad vilciu yra :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:31:11 | Nuoroda
siestaa rašė:
lietuviu kalba db viska lemia....nesamone.

 ale rimts. tikra pieva....

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:18:58 | Nuoroda

nu nx kaip nervina. ar as siandien suzinosiu savo lt vbe ar ne? krc, nueinu i savo bazine mokykla. sako jie rezu neturi, imk savo koda ir siusk sms. paimu ta koda. einu link namu ir nezinau kokiu numeriu reikia siust ir ka ten rasyt, nes pries tai man kitu egzu balus susake tevas. pareinu namo, pakuriu interneta paziuriu to sms pavyzdi ir bandau issiusti ta sumauta sms zinute. ir ka jus pasakysit... saskaitoj litu nera. suskrete 16 centu like greitai pasiemu 5 lt ir tekinas iki artimiausia parduotuve pasipildyt saskaitos. papildau as ja. o man neateina sms, kad saskaita papildyta jau koki 15-20-min. susinervinu, skambinu vel savo saskaita patikrint (tipo) gal jau saskaitoje yra bet sms dar neatsiunte. o man ta susikta robote pasako kad turiu likusiu 5 ct. ir vis dar laukiu to papildymoi  

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:22:49 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Na tau ir sekas... Gal cia zenklas? gal nereik tu rezultatu?

 turbut taip pranesa, kad geriau jau neziurek :) o pagaliau gavau kad pailde saskaita, o dabar tai bijau!!!

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:27:19 | Nuoroda
Lenocka rašė:
vycas0722 rašė:
Lenocka rašė:
Na tau ir sekas... Gal cia zenklas? gal nereik tu rezultatu?

 turbut taip pranesa, kad geriau jau neziurek :) o pagaliau gavau kad pailde saskaita, o dabar tai bijau!!!

 Na va, prisisnekejom =D

 wtf? gavau tokia zinute. "aciu, jusu vienkartine sms uzklausa gauta. atsakyma gausite is karto kai egzamino rezultatas bus oficialiai patvirtintas". turbut tai mano pati laimingiausia diena