Vartotojo latimerija pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:34:25 | Nuoroda

ne tiek kiek klaidini :P o paprasciausi planai keiciasi kas minute...pagal ora,nuotaika kaip kam patogiau :D :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:38:23 | Nuoroda

o as netelpu i jokius remus :D nesamones tie testai....oadarykit po paros ir gausit kita reza :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:40:22 | Nuoroda
sheli rašė:

tai jei i vf 85,speju, kad galiu but rami ir rytoj prasyme rasyt tik viena pasirinkima?

 siulau nerizikuoti :P

Žinutė parašyta: 2009-07-01 14:51:42 | Nuoroda

istikruju apie politikos mokslus vu teko girdeti kad politiku suneliai/dukreles sukisti per pazintis ir piinigus....todel tiikrai siulau nerizikuoti,maza ka gal bus daug geresniu balu arba gal kazkieno metinis matiekos aukstas bus....na as pati rasiau pirmu teise,paskui politikos bet jauciu kad is esmes keisiu visus prioritetus....

Žinutė parašyta: 2009-07-06 18:56:17 | Nuoroda

na maniske pasines ft neitiko liepe nusifotkint grynai stojimui :/ tai ten tokia spalvota mazesne nei pasine gavosi

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:29:12 | Nuoroda

na lt yra sunkoka prasimusti baigus istorija aisku i pedagogine tai lengva...bet as pati asmeniskai zn keleta isimciu (neseniai viena drauge baige istorijos studijas o db dirba kazkurioje ministerijoje,taip pat vienas pazistamas prasisuko su istorija iki sveicarijos ir kazkokiu budu patapo diplomatu :D tad mano nuomone viskas priklauso nuo asmeniniu sugebejimu...aisku politikos mokslai tikrai perspektyvu bet tam turi tureti tam tikru asmeniniu savybiu,turi tikrai dometis ir aisku buti neeiline asmenybe

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:49:59 | Nuoroda
La_loba rašė:

Mielieji, nenoriu nuvilti, bet su tais politikos mokslais tai jus atsargiai. Esu supermama.lt forume skaicius, o ten zinia labiau subrendusios moteriskes sedi. Zinau ir viena zmogu, TSPMI baigusi. Ir ka? Nelabai aisku ka su situo prestizu veikt... Tas man zinomas zmogus po bakalauro negavo darbo, nors intensyviai ieskojo. Db magistre mokydamasi aukle dirba. O supermamoj parasyta, kad tai isprusimo ohoho kaip pridedantis mokslas, bet darbdaviai klausia, ko cia atejai su tokiu diplomu.

Taip kad pagal specialybe prasisukt sunku gali but. LT yra LT. Bukim realistai, bet tai giminiu krastas ir i ambasadas ar ministerijas net itin gabiam be dedziu ir tetu praeiti sunku...

 tu teisi,as taip pat kazkur buvau minejusi kad politikos mokslus kremta ikisti politiku suneliai/dukreles.....bet va nieko nera neimanoma visko pasitaiko ir visai galimas dalykas kad prasimusi i kokiius diplomatus...o ir siaip si spec viena is universalesniu nes kaip ir pati minejai jis duoda ivairiapusisko isprusimo :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:01:00 | Nuoroda
hidan rašė:

Istorija taip pat duoda įvairiapusiško išprusimo.

 na duoda bet jas sunkiau realybe pritaikyti :P

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:08:37 | Nuoroda

as bet kokiu atveju uz buta :) man ir taip sokas butu gyventi daugiabutyje tuo labiau bendrike kur balagas bus kaip reikiant,kur sienos centimetro plonio ir visi kiti privalumai  :D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:10:13 | Nuoroda

...ir dar kas liecia butu kainas kad ir tam paciam vln zymiai kris....nes jau ir siuo met yra krite 40%

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:20:43 | Nuoroda
hidan rašė:
latimerija rašė:
hidan rašė:

Istorija taip pat duoda įvairiapusiško išprusimo.

 na duoda bet jas sunkiau realybe pritaikyti :P

 Faktas, kad dauguma baigę studijas nedirbsim pagal specialybę. Čia jau priklausys nuo to, kiek pažįstamų turi tavo šeima. Deja, bet Lietuvoje dabar yra būtent taip.

teisybe sakai....tokia jau lt situacija yra kad baigus dazniausiai negauni darbo pagal savo spec....jei isvis dar gauna darba....