Vartotojo ginte100 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:43:08 | Nuoroda
taiptaip rašė:
ginte100 rašė:

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0    

64 punktas :D

Ne taip buvau supratus,nes maniau,kad jau db galima užpildyt prašymą.. ax..tas protelis po joninių sunkiai dirba ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:48:46 | Nuoroda

Aplamai,man per anksti dar galvot apie baraką..Užsisvajojau..Duok Dieve gaut atestatą su pakenčiamais įvertinimais ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:17:41 | Nuoroda

Vakar pasakiau,kad surinkusi 40 proc. būsiu laiminga, o čia žiūriu 47..Woohooo!!! ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:03:10 | Nuoroda
ttendikute rašė:

kiek uz 38 taskus gavote?

 Už 38taškus 47balai ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:39:42 | Nuoroda

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:19:42 | Nuoroda
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Na šiuo metu mane irgi tik lietuvių gelbėja vat dar nežinia kaip bus su istorija... O šiaip manau,jog gali būti per žemas kb,kad priimtų į vf.. Tačiau pabandyti tikrai verta, gal ir pavyks įstoti :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:13:28 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Na matematika,gal nesutrukdys įstoti nes tas tavo turimas matematikos procentas yra ne taip jau blogas,tik pranešu tai,kad atestate jei turi 50 proc. tai universitete iš matematikos turėsi 5-6,nes ten labai sunku,kadangi techninis universitetas.

 Na nemanau,kad ten vertinama pagal atestato balus..Juk viskas priklausys nuo mano pastangų,nes matematiką man visai patinka ir nereikdavo kankintis ją besimokant, o vienas egzaminas negali prilygti visų matematikos žinių,tai būtų per daug abstraktu...Bet ką čia kalbėti apie tai,koks bus pažymis..Pradžiai reik įstot,o vėliau tenais mokytis ir išsilaikyt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 10:43:10 | Nuoroda
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:18:19 | Nuoroda
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:27:48 | Nuoroda
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

 kad aš ją laikiau, tai dar nereiškia kad išlaikiau:D o be to, jos šioj specialybėj nkm nereikia:D

istorijoje tu vėl mane aplenksi jaučiu:D aga, į tą pačią;)

 Drįsčiau abejoti,nes istorija niekad man nebuvo stipriausia vieta,aš tik šiais metais susiėmiau ir pradėjau ją mokytis,nes žinojau,kad teks egzaminą laikyt.. :) Tad per didelio pasiruošimo tikrai neturėjau ir šokinėčiau iš laimės,surinkusi +-50% ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:08:21 | Nuoroda
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

 kad aš ją laikiau, tai dar nereiškia kad išlaikiau:D o be to, jos šioj specialybėj nkm nereikia:D

istorijoje tu vėl mane aplenksi jaučiu:D aga, į tą pačią;)

 Drįsčiau abejoti,nes istorija niekad man nebuvo stipriausia vieta,aš tik šiais metais susiėmiau ir pradėjau ją mokytis,nes žinojau,kad teks egzaminą laikyt.. :) Tad per didelio pasiruošimo tikrai neturėjau ir šokinėčiau iš laimės,surinkusi +-50% ;D

 aš nkd jos nesimokiau ir nesusiėmiau:D man šie egzaminai laimės pliūpsnis tik neaišku ar istorija tos laimės neužbaigs:D už tokius balus man direktorius sakė premiją išmokės ir mokyklos garbės stende pakabins:DDD

 Žiūrėkim į viską pozityviai ir tikiuosi,kad tiek tavęs,tiek manęs neapleis laimės pliūpsniai ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:09:01 | Nuoroda

Jei čia įstosiu,bus didelis balius ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:49:35 | Nuoroda

Pas mane 3 numeriu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 12:43:19 | Nuoroda
Neilla rašė:

 Su kokiais KB ketinat stoti i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?  

 Juokingai skambės,bet aš su 17,06 tikiuosi įstoti į vf ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 10:03:44 | Nuoroda
Neilla rašė:
ginte100 rašė:
Neilla rašė:

 Su kokiais KB ketinat stoti i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?  

 Juokingai skambės,bet aš su 17,06 tikiuosi įstoti į vf ;D

 Netaip ir juokinga, as tikiuosi su dar mazesniu balu istoti i vf  Jei nepavyks per pirma etapa, gal bandysiu per trecia 

 Visad smagiau,kai atsiranda panašaus likimo draugų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 07:45:44 | Nuoroda

Na rytas manęs visai nenudžiugino,nes vis norėjau įstot į vgtu,bet buvo per mažas balas tad patekau į vk-tarptautinis verslas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:22:42 | Nuoroda
Katiusa rašė:

 VGTU ekonomikos inžinerija vf !!!!!!!!!!!  yeeeee!!! Kas dar į tai įstojo? 

 Koks tavo kb buvo? Taip norejau i vgtu,bet nenusiseke man...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:27:36 | Nuoroda
nicelife rašė:

kokiais balais kas kur istojot ? ;p

 17,06-tarptautinis verslas.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:41:22 | Nuoroda

Sveiki, kadangi nelabai man nusisekė pakliut į vgtu,tai prisijungiu prie vk kompanijos. Būtų įdomu sužinot ar daug iš čia esančių įstojo į šią specialybę :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:43:32 | Nuoroda
leiliuke rašė:
adelinna rašė:

Na, kas dar į Tarptautinį verslą? :))

 as;]

 Aš taip pat prisijungiu prie jūsų :)